Letošní oficiální O-sezóna byla zakončena posledním závodem u Kutné Hory. Pořadatelé ze Slavie Hradec Králové si přichystali opravdovou lahůdku na konec sezóny. Závod se běžel na malém prostoru s hustou sítí cest a pozůstatky po středověké těžební činnosti. Delší tratě si prošly celým prostorem hned 2x, neboť se z důvodu menšího prostoru běžely dva okruhy (H21C bylo rozděleno na kategorie sudá a lichá z důvodu velkého množství závodníků). Všech 1300(!!) závodníků mohlo z posledního závodu odjíždět spokojeno. A jak jsme si vedli my? Za zmínku stojí 2. místo Danky N. a 4.místo Lenky K. v D35C. Adéla Z. si D21C také nevedla špatně a doběhla 26. Honza N. si doběhl s přehledem pro vítězství v H16C. Největší zastoupení jsme měli v kategorii H21C, kde si skvělě vedl Šimon, který věkem patří stále do H14, když doběhl 21. ze 115 závodníků! Velmi povedený závod absoloval i Jeroným, který si jen s pár malýma chybama zaběhl letošní výsledkové maximum a skončil 4.  Ostatní v H21C: 37. Tomáš Z., 57. Tobiáš K., 59. Petr M., 84. Radan K.
Také skončil žebříček Ligy Vysočiny, ze kterého si Táňa Slámová vyběhla licenci B.
Nyní nás čeká jen zimní tréninková dřina a těšení se na příští závody na jaře 2017!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone