Kategorie M14

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati  8.40 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
771 887604 Hašek Adam VPM 0101 C 87 = 13:27:00 neregistro 772 53377 Kroc Kryštof VIV 0100 C 90 = 13:30:00 773 236517 Štáfek Ondřej SKL 0401 C 93 = 13:33:00 774 410349 Humlíček Tomáš SBK 0101 C 96 = 13:36:00 775 51316 Valík Adam VIV 0301 C 99 = 13:39:00 776 ......................... VAK C 102 = 13:42:00

Kategorie M17

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 13.40 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 2069090 Kašpar Petr SSU 9911 C 61 = 13:01:00 102 ......................... VAK C 64 = 13:04:00 103 2060400 Hašek Jan VPM 0001 C 67 = 13:07:00 104 ......................... VAK C 70 = 13:10:00

Kategorie M20

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 18.70 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
131 886607 Šňupárek Václav TZL 9548 E 2 = 12:02:00 132 607807 Jaroszek Radosław 42P 9400 C 5 = 12:05:00 133 425577 Kanta Martin XPU 9705 C 8 = 12:08:00 134 682362 Ludvík Matyáš STB 9801 A 11 = 12:11:00 135 1397549 Dolatowski Piotr 64P 9400 C 14 = 12:14:00 136 ......................... VAK C 17 = 12:17:00 137 7404404 Horák Jan LDC 9800 A 20 = 12:20:00 138 7201762 Mišoň Matěj SMR 9801 C 23 = 12:23:00 139 2027239 Skoupý Jan VIV 9400 A 26 = 12:26:00 140 9999903 Čully Andrej VBA 9501 E 29 = 12:29:00 141 428754 Jaroszek Jakub 42P 9800 C 32 = 12:32:00 142 876001 Muller Matej VBA 9601 A 35 = 12:35:00

Kategorie M21A

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 19.80 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 7003040 Cerman Lukáš DMS 8100 A 1 = 12:01:00 202 2032165 Urválek Jan TCB 8101 A 4 = 12:04:00 203 920687 Kolář Rudolf ABR 6301 A 7 = 12:07:00 204 7904 Bergl Tomáš ZUP 7800 A 10 = 12:10:00 205 9978 Ticháček Radek SJC 7801 A 13 = 12:13:00 206 7201199 Hruška Miloš ABR 7501 A 16 = 12:16:00 207 ......................... VAK C 19 = 12:19:00 208 416018 Schwab Martin TBM 8101 A 22 = 12:22:00 209 995817 Musil Pavel SJC 7705 A 25 = 12:25:00 210 2025358 Karlík Michal VIV 8000 A 28 = 12:28:00 211 9317 Fukátko Petr XPU 8503 A 31 = 12:31:00 212 52567 Medlík Jan TSU 8246 C 34 = 12:34:00 213 760226 Zajíc Josef LOV 7601 A 37 = 12:37:00 214 7003041 Chmelař Lukáš XHK 9100 A 40 = 12:40:00 215 682119 Putík Jiří VLI 7505 A 43 = 12:43:00 216 7905090 Stachoň Zdeněk SBK 8014 A 46 = 12:46:00 217 780722 Kříž Libor XHK 7804 A 49 = 12:49:00 218 8518 Rejholec Michal BOR 7412 A 52 = 12:52:00 219 51395 Švarcbach Michal KNC 7001 A 55 = 12:55:00 220 886278 Pucherna Petr ZUP 8002 A 58 = 12:58:00 221 2031357 Mikan Albert EKP 8606 A 61 = 13:01:00 222 888617 Šňupárek Ondřej TZL 6949 A 64 = 13:04:00 223 897347 Moravec Štěpán SJI 8101 A 67 = 13:07:00 224 899021 Tomeček Lubomír ABR 7906 A 70 = 13:10:00 225 1700079 Schwab David TBM 7401 A 73 = 13:13:00 226 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 227 7201207 Čejka Tomáš JHB 8203 A 79 = 13:19:00 228 2045151 Šenk Petr VBA 8001 A 82 = 13:22:00 229 2300842 Wohanka Pavel VRL 7501 A 85 = 13:25:00 230 52363 Jiráček Josef SBK 8501 A 88 = 13:28:00 231 523000 Pašek František ZUP 7601 A 91 = 13:31:00 232 236502 Štáfek Pavel SKL 7401 A 94 = 13:34:00 233 889286 Johanovský Tomáš ZUP 8500 A 97 = 13:37:00 234 897352 Jiran Václav XBM 7601 A 100 = 13:40:00 235 8253 Pařízek Petr SMR 7001 A 103 = 13:43:00 236 7200339 Černý Ladislav ZUP 8200 A 106 = 13:46:00 237 ......................... VAK C 109 = 13:49:00 238 436946 Klech Richard VRB 7201 A 112 = 13:52:00 239 7000004 Horák Martin LDC 7100 A 115 = 13:55:00 240 ......................... VAK C 118 = 13:58:00 241 920658 Pavlík Radek ABR 6849 A 121 = 14:01:00 242 ......................... VAK C 124 = 14:04:00 243 920698 Tománek Otakar VLI 8300 A 127 = 14:07:00 244 887930 Lukavec Petr SMR 7800 A 130 = 14:10:00 245 7800109 Hons Lukáš XPU 8005 A 133 = 14:13:00 246 2019218 Vraný Jiří VLI 7504 A 136 = 14:16:00 247 1919191 Urban Jan SBK 7537 A 139 = 14:19:00 248 828384 Odvody Zdeněk XPU 8206 A 142 = 14:22:00

Kategorie M21B

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 16.20 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 1621975 Hlaváč David JIL 7501 B 0 = 12:00:00 402 232537 Vítek Tomáš XBM 7511 B 3 = 12:03:00 403 51766 Kasal Vít SJI 7812 C 6 = 12:06:00 404 981850 Horák Pavel VSP 7200 B 9 = 12:09:00 405 9365 Gebas Miroslav XBM 8102 B 12 = 12:12:00 406 2073707 Kadlec Jan SJI 8306 B 15 = 12:15:00 407 ......................... VAK C 18 = 12:18:00 408 7200581 Vítek Jan VSP 8100 A 21 = 12:21:00 409 ......................... VAK C 24 = 12:24:00 410 7202579 Kratochvíl Karel ABR 7001 B 27 = 12:27:00 411 7200592 Bašus Petr SCP 7400 B 30 = 12:30:00 412 8292 Urbaník Robert VLI 7002 B 33 = 12:33:00 413 711577 Pucher Filip ZUP 7404 B 36 = 12:36:00 414 2042525 Buchtík Ondřej VLI 8101 B 39 = 12:39:00 415 1700078 Šafář Jan PHK 7700 B 42 = 12:42:00 416 ......................... VAK C 45 = 12:45:00 417 609906 Humlíček Aleš SBK 7539 B 48 = 12:48:00 418 2051950 Ančic Ĺuboš VBA 8101 B 51 = 12:51:00 419 53882 Hodoň Miroslav VIV 8100 B 54 = 12:54:00 420 9189 Šabatka Zdeněk XHK 8900 B 57 = 12:57:00 421 515493 Šebesta Petr ZUP 7604 B 60 = 13:00:00 422 51558 Vrabec Ondřej SCP 8303 B 63 = 13:03:00 423 1007541 Sochor Jan SBK 6922 B 66 = 13:06:00 424 51773 Boudný Jan SCP 7417 B 69 = 13:09:00 425 ? Šimek Petr RBK 8444 B 72 = 13:12:00 426 2019231 Dzik Martin VIV 7600 B 75 = 13:15:00 427 307368 Jánoška Tomáš RBA 9301 C 78 = 13:18:00 neregistro 428 1700080 Plíhal Tomáš SJI 8509 B 81 = 13:21:00 429 515458 Codl Marek EKP 8903 C 84 = 13:24:00 430 53206 Šafek Jiří SBK 7621 B 87 = 13:27:00 431 995872 Sedlák Radek XPU 7501 B 90 = 13:30:00 432 7003028 Čermák Daniel EKP 7510 B 93 = 13:33:00 433 997601 Jirásek Aleš XPU 7601 B 96 = 13:36:00 434 2034000 Pátek Richard SBK 7609 B 99 = 13:39:00 435 7003010 Meier Milan VLI 7301 B 102 = 13:42:00

Kategorie M21C

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 13.90 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
601 331606 Tomeš Radim TZL 7849 C 0 = 12:00:00 602 9841 Vojta Marek XHK 8804 C 3 = 12:03:00 603 222651 Zít Jan LDC 8200 C 6 = 12:06:00 604 ......................... VAK C 9 = 12:09:00 605 2069047 Vaněček Jan ZUP 8003 C 12 = 12:12:00 606 681861 Bilan Martin TBM 8401 C 15 = 12:15:00 607 2073671 Ševčík Matěj EKP 7908 C 18 = 12:18:00 608 1403430 Nedopílek David SVR 7600 C 21 = 12:21:00 609 9283 Žemlička Jan XPU 8303 C 24 = 12:24:00 610 ? Goder Josef ZUP 8201 C 27 = 12:27:00 611 9000002 König Lukáš SBK 8001 C 30 = 12:30:00 612 53116 Otoupalík Jan TBM 7123 C 33 = 12:33:00 613 246846 Hečko Michal TZL 7749 C 36 = 12:36:00 614 301146 Linhart Tomáš TSU 8540 C 39 = 12:39:00 615 4680 Hülle Jan CHT 6903 C 42 = 12:42:00 616 446347 Hegner Lukáš LPM 8104 C 45 = 12:45:00 617 889278 Havlůj František VSP 8308 C 48 = 12:48:00 618 232518 Hruška Tomáš ABR 0001 C 51 = 12:51:00 619 1403422 Maňásek Josef SVR 7700 C 54 = 12:54:00 632 9820 Kadaník Libor XHK 7204 C 57 = 12:57:00 621 2067203 Polášek Radek TBM 8008 C 60 = 13:00:00 622 ......................... VAK C 63 = 13:03:00 623 410339 Jágr Jaroslav SBK 7549 C 66 = 13:06:00 624 49669 Kavan Tomáš TBM 8603 C 69 = 13:09:00 625 2031353 Šimek Radek JEP 8000 C 72 = 13:12:00 626 ......................... VAK C 75 = 13:15:00 627 897366 Šrom Michal XPU 8515 C 78 = 13:18:00

Kategorie M21E

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 21.20 km, převýšení     0 m, 28 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 ......................... VAK C 79 = 13:19:00 2 681855 Jiran Jan XHK 7701 E 82 = 13:22:00 3 1006283 Hora Vojtěch VSP 8301 E 85 = 13:25:00 4 515062 Ševčík Martin TBM 7632 E 88 = 13:28:00 5 886813 Lauerman Jan SJI 7419 E 91 = 13:31:00 6 887606 Stránský Vojtěch KPY 9000 E 94 = 13:34:00 7 7003031 Pospíšek Marek TBM 8907 E 97 = 13:37:00 8 9005136 Ludvík Vojtěch STB 9301 E 100 = 13:40:00 9 995876 Svoboda Honza SMR 7901 E 103 = 13:43:00 10 7201822 Tišnovský Martin TBM 9120 E 106 = 13:46:00 11 682111 Staněk Tomáš TSU 9403 A 109 = 13:49:00 12 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 E 112 = 13:52:00 13 897369 Bogar František BOR 8904 E 115 = 13:55:00 14 7201206 Kalina Miroslav EKP 8211 E 118 = 13:58:00 15 ......................... VAK C 121 = 14:01:00 16 7003007 Jašek Petr ABR 7601 E 124 = 14:04:00 17 2035731 Vaněk Petr XHK 7600 E 127 = 14:07:00 18 887947 Vanka Petr OKP 6801 E 130 = 14:10:00 19 ......................... VAK C 133 = 14:13:00 20 887623 Anděl Robert VPM 8001 E 136 = 14:16:00 21 416112 Bureš Pavel XBM 7549 E 139 = 14:19:00 22 981649 Gromadka Maciej 32P 0001 C 142 = 14:22:00 23 438621 Urban Miroslav DMS 7900 E 145 = 14:25:00 24 ......................... VAK C 148 = 14:28:00 25 981824 Pucherna Eduard SMR 7401 E 151 = 14:31:00 26 1400430 Graubner Jan TZL 8236 E 154 = 14:34:00 27 8877 Honner Jaroslav VPM 7802 E 157 = 14:37:00 28 7151177 Pucherna Jan ZUP 7702 E 160 = 14:40:00 29 1984420 Merenus Štěpán EKP 8401 E 163 = 14:43:00

Kategorie M40LONG

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 18.70 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
801 52559 Král Jiří TSU 5941 C 44 = 12:44:00 802 515003 Vít David EKP 7200 C 47 = 12:47:00 803 2051949 Klučár Daniel RCP 7141 C 50 = 12:50:00 804 515069 Princ David TCB 6901 C 53 = 12:53:00 805 9395 Háp Pavel XHK 7101 C 56 = 12:56:00 806 681888 Venhoda Milan SJI 7104 E 59 = 12:59:00 807 995835 Hašek Ondřej VPM 6902 C 62 = 13:02:00 808 876002 Mlynárik Peter VBA 6501 C 65 = 13:05:00 809 895138 Sturm Michael 67D 6800 C 68 = 13:08:00 810 9849 Hanovec Petr VLI 7101 C 71 = 13:11:00 811 553435 Kunz Martin VIV 7100 C 74 = 13:14:00 812 46088 Holluby András 23H 7100 C 77 = 13:17:00 813 ......................... VAK C 80 = 13:20:00 814 682358 Linhart Aleš VIV 7200 C 83 = 13:23:00 815 730709 Marosffy Dániel 23H 7300 C 86 = 13:26:00 816 8974 Štregl Tomáš VRL 7406 C 89 = 13:29:00 840 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 818 53355 Kroc Dalibor VIV 7400 A 95 = 13:35:00 819 515014 Bogar Leoš BOR 6603 C 98 = 13:38:00 820 2069100 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 101 = 13:41:00 821 7200328 Král Jan XBM 6903 C 104 = 13:44:00 822 ......................... VAK C 107 = 13:47:00 823 8657 Argaláš Jaroslav TBM 6213 C 110 = 13:50:00 824 2051543 Toloch Alexandr VIV 7000 C 113 = 13:53:00 825 995793 Svoboda Petr SLA 6803 C 116 = 13:56:00 826 ......................... VAK C 119 = 13:59:00 827 980374 Valík Luděk VIV 7101 C 122 = 14:02:00 828 886677 Parfianowicz Ludomir 32P 0002 C 125 = 14:05:00 829 436966 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 128 = 14:08:00 830 740212 Malátek Rastislav VBA 7401 E 131 = 14:11:00 831 2031370 Tišnovský Zdeněk TBM 6620 C 134 = 14:14:00 832 232036 Šňupárek Martin XBM 7107 C 137 = 14:17:00 833 ......................... VAK C 140 = 14:20:00 834 981830 Náhlovský David TBM 6512 C 143 = 14:23:00 835 2045204 Novotný Petr TZL 6601 C 146 = 14:26:00 836 995811 Galík Tomáš TBM 6522 C 149 = 14:29:00 837 9407 Kunart Tomáš XHK 7205 C 152 = 14:32:00 838 211408 Pažický Ĺudovít RCP 6941 C 155 = 14:35:00 839 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 158 = 14:38:00 817 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 161 = 14:41:00 841 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 164 = 14:44:00 842 650519 Veselý Jan ZUP 6500 C 167 = 14:47:00 843 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 170 = 14:50:00 844 682084 Novák Libor OKP 6504 C 173 = 14:53:00 845 1007549 Skoupý Jan VIV 7001 C 176 = 14:56:00 846 886298 Kabát Jan EKP 6912 C 179 = 14:59:00 847 9056 Folprecht Eduard ZUP 7300 C 182 = 15:02:00 848 981848 Mach Radovan OKP 6605 C 185 = 15:05:00

Kategorie M40SHORT

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 16.20 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
850 ......................... VAK C 111 = 13:51:00 851 ......................... VAK C 114 = 13:54:00 852 ......................... VAK C 117 = 13:57:00

Kategorie M50

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 14.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
901 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 902 52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 5 = 12:05:00 903 416082 Dvorský Ilja 6YC 6100 C 8 = 12:08:00 neregistro 904 2073741 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 11 = 12:11:00 905 889281 Marek Vladimír TSU 5700 C 14 = 12:14:00 906 580930 Jankó Tamás 23H 5800 C 17 = 12:17:00 907 8690 Kubín Jiří SKV 6001 C 20 = 12:20:00 neregistro 908 889285 Peths Pavel ABR 5801 C 23 = 12:23:00 909 49808 Přibyl Ivan PFP 5900 C 26 = 12:26:00 910 52005 Janský Jiří LBM 5805 C 29 = 12:29:00 911 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 32 = 12:32:00 912 2051944 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 35 = 12:35:00 913 49614 Flašar Jan KCK 5701 C 38 = 12:38:00 914 682361 Ludvík Petr STB 5701 C 41 = 12:41:00 915 ......................... VAK C 44 = 12:44:00 916 51571 Vrabec Martin SCP 6100 C 47 = 12:47:00 917 307364 Jánoška Jozef RBA 5902 C 50 = 12:50:00 918 ? Bartoš Marián VSP 5601 C 53 = 12:53:00 919 51127 Kiac Jiří XPU 6305 C 56 = 12:56:00 920 899180 Hejna Jiří KNC 6200 C 59 = 12:59:00

Kategorie M60

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 14.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
930 ......................... VAK C 68 = 13:08:00 931 1700700 Dravetz Walter TZL 5418 C 71 = 13:11:00 932 2060202 Lukavec Míla SMR 4900 C 74 = 13:14:00 933 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 77 = 13:17:00 neregistro 934 361995 Müller Petr JEP 4800 C 80 = 13:20:00 935 ......................... VAK C 83 = 13:23:00 936 416045 Nejedlý Petr TZL 5101 C 86 = 13:26:00

Kategorie OPENLONG

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 18.70 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 12:12:00 ......................... VAK C 15 = 12:15:00 2061793 Beran Pavel SJH 7801 C 18 = 12:18:00 neregistro 520540 Brabec Jaroslav 3AC 8200 C 21 = 12:21:00 neregistro ......................... VAK C 24 = 12:24:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 27 = 12:27:00 neregistro ......................... VAK C 30 = 12:30:00 845424 Červinka Jan 3AC 7900 C 33 = 12:33:00 neregistro ......................... VAK C 36 = 12:36:00 232731 Korvas Pavel 8FC 5600 C 39 = 12:39:00 neregistro ......................... VAK C 42 = 12:42:00 ......................... VAK C 45 = 12:45:00 ......................... VAK C 48 = 12:48:00 ......................... VAK C 51 = 12:51:00 ......................... VAK C 54 = 12:54:00

Kategorie OPENSHORT

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 10.60 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 52054 Novák Miroslav 3AC 5500 C 4 = 12:04:00 neregistro ? Fatková Marcela PGP 6550 C 7 = 12:07:00 neregistro 232189 Kabát Martin EKP 0412 C 10 = 12:10:00 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 13 = 12:13:00 ......................... VAK C 16 = 12:16:00 301244 Hala Lukáš KAR 8501 C 19 = 12:19:00 neregistro ......................... VAK C 22 = 12:22:00 53011 Fatka Ondřej PGP 6302 C 25 = 12:25:00 neregistro ......................... VAK C 28 = 12:28:00 ? Mišoňová Ivana SMR 9991 C 31 = 12:31:00 neregistro ......................... VAK C 34 = 12:34:00 ......................... VAK C 37 = 12:37:00 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 40 = 12:40:00 ......................... VAK C 43 = 12:43:00 ......................... VAK C 46 = 12:46:00 ......................... VAK C 49 = 12:49:00 ......................... VAK C 52 = 12:52:00

Kategorie W14

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati  8.00 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
790 9368 Hápová Petra XHK 0051 C 111 = 13:51:00 791 ......................... VAK C 114 = 13:54:00 792 52688 Dziková Veronika VIV 0250 C 117 = 13:57:00 793 ......................... VAK C 120 = 14:00:00

Kategorie W17

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 10.30 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
161 438036 Pilná Bára VRL 0052 C 1 = 12:01:00 162 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 163 229382 Grycová Veronika TBM 9859 C 7 = 12:07:00 164 ......................... VAK C 10 = 12:10:00

Kategorie W21A

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 13.40 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 886269 Chudíková Barbora SJI 7850 A 21 = 12:21:00 302 51563 Musilová Vendula SJC 8355 A 24 = 12:24:00 303 835307 Odvodyová Šárka XPU 8352 A 27 = 12:27:00 304 ......................... VAK C 30 = 12:30:00 305 703370 Gebauerová Jana SBK 7951 A 33 = 12:33:00 306 7518567 Puchernová Zuzana ZUP 8451 A 36 = 12:36:00 307 8254 Pařízková Věrka SMR 7151 A 39 = 12:39:00 308 219251 Daňková Veronika SBK 8151 A 42 = 12:42:00 309 2042537 Wohanková Gabriela VRL 7652 A 45 = 12:45:00 310 ......................... VAK C 48 = 12:48:00 311 52019 Uhnavá Markéta SBK 8485 A 51 = 12:51:00 312 2051473 Nováková Lenka EKP 8062 A 54 = 12:54:00 313 ......................... VAK C 57 = 12:57:00 314 2061773 Mikanová Kateřina EKP 8461 A 60 = 13:00:00 315 887910 Košíková Jitka VSP 7799 A 63 = 13:03:00 316 ......................... VAK C 66 = 13:06:00 317 52690 Linhartová Martina VIV 7750 A 69 = 13:09:00 318 232123 Veličková Monika ABR 8951 A 72 = 13:12:00 319 301317 Haničáková Denisa DMS 8350 A 75 = 13:15:00 320 886811 Jašková Šárka ABR 7751 A 78 = 13:18:00 321 52076 Humlíčková Kateřina SBK 7664 A 81 = 13:21:00 322 ......................... VAK C 84 = 13:24:00 323 416041 Hečková Petra TZL 8153 A 87 = 13:27:00 324 886276 Jeníčková Radka ZUP 8759 A 90 = 13:30:00 325 416834 Fólová Martina SMR 8850 A 93 = 13:33:00 326 253129 Vanková Jana OKP 7750 A 96 = 13:36:00 327 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 A 99 = 13:39:00 328 51659 Horová Klára VSP 8455 A 102 = 13:42:00 329 21520 Matulová Dana TBM 7653 A 105 = 13:45:00 330 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 108 = 13:48:00 331 9940 Ticháčková Magdalena SJC 7962 A 111 = 13:51:00 332 51217 Zápotocká Anna VLI 7250 A 114 = 13:54:00 333 434824 Tučková Dagmar EKP 8653 A 117 = 13:57:00 334 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 A 120 = 14:00:00 335 51889 Lánerová Leona ABR 7752 A 123 = 14:03:00 336 725724 Čečrdlová Marcela EKP 7257 A 126 = 14:06:00 337 416221 Folprechtová Kateřina ZUP 7452 C 129 = 14:09:00 338 2011792 Michálková Alice VIV 7650 A 132 = 14:12:00 339 51841 Berglová Lucie ZUP 8250 A 135 = 14:15:00 340 8265 Kalošová TerKa SMR 8950 A 138 = 14:18:00 341 433090 Karlíková Zuzana VIV 8050 A 141 = 14:21:00 342 515411 Vaněčková Petra ZUP 7950 A 144 = 14:24:00

Kategorie W21B

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 11.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
501 998454 Petrová Daniela XPU 8454 C 2 = 12:02:00 502 410185 Střelcová Radka TBM 8256 C 5 = 12:05:00 503 ......................... VAK C 8 = 12:08:00 504 51186 Knížková Anna XPU 8457 C 11 = 12:11:00 505 428294 Hanajová Káťa SMR 8451 C 14 = 12:14:00 506 2067248 Hausmannová Klára EKP 8651 C 17 = 12:17:00 507 426331 Honsová Petra XPU 8252 C 20 = 12:20:00 508 2011857 Švadlenová Ivana VIV 7151 C 23 = 12:23:00 509 51554 Hojná Silvie SCP 7950 B 26 = 12:26:00 510 53205 Jágrová Vlasta SBK 7789 C 29 = 12:29:00 511 9345 Kiacová Zuzana XPU 8954 C 32 = 12:32:00 512 889271 Marková Alena TSU 9050 C 35 = 12:35:00 513 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 C 38 = 12:38:00 514 416168 Valíková Petra VIV 7350 C 41 = 12:41:00 515 330608 Tomešová Steľa TZL 8251 C 44 = 12:44:00 516 426328 Sedláková Hana XPU 7852 C 47 = 12:47:00 517 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 50 = 12:50:00 518 ......................... VAK C 53 = 12:53:00 519 2058522 Dziková Hana VIV 7651 C 56 = 12:56:00 520 8441 Kameníková Kateřina BOR 7758 C 59 = 12:59:00 521 2042547 Králová Vilma TZL 9952 C 62 = 13:02:00 522 2053578 Hanzlíčková Martina EKP 8452 C 65 = 13:05:00 523 ......................... VAK C 68 = 13:08:00 524 49844 Masopustová Elis VLI 8656 C 71 = 13:11:00 525 ......................... VAK C 74 = 13:14:00 526 515125 Vítová Markéta EKP 8454 C 77 = 13:17:00

Kategorie W21E

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 14.60 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
61 412383 Pacek Karolina 32P 0052 C 86 = 13:26:00 62 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 E 89 = 13:29:00 63 7201202 Prchalová Ivana SMR 8754 E 92 = 13:32:00 64 ......................... VAK C 95 = 13:35:00 65 899160 Ryšavá Vendula ZUP 8151 E 98 = 13:38:00 66 7003008 Kubínová Veronika SKV 9752 E 101 = 13:41:00 67 ......................... VAK C 104 = 13:44:00 68 888629 Březinová Marie TSU 9191 E 107 = 13:47:00 69 756220 Vlčková Iva ZUP 7551 E 110 = 13:50:00 70 2016319 Kaminska Anna 32P 0051 C 113 = 13:53:00 71 ......................... VAK C 116 = 13:56:00 72 1396279 Füzy Anna 23H 7650 C 119 = 13:59:00 73 888602 Chromá Adéla TBM 8870 E 122 = 14:02:00 74 1400407 Tomečková Zuzana TSU 8279 E 125 = 14:05:00 75 4485 Kézsmárki Ágnes 23H 8150 C 128 = 14:08:00 76 2020701 Tyszová Natália LDC 8850 E 131 = 14:11:00 77 995896 Paulíčková Renata SJI 8057 E 134 = 14:14:00 78 2008512 Fajtová Stanislava VBA 8454 E 137 = 14:17:00 79 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 E 140 = 14:20:00 80 887935 Nováková Kateřina OKP 9450 E 143 = 14:23:00 81 920678 Staňková Štěpánka TSU 8992 E 146 = 14:26:00 82 920677 Tichovská Martina VSP 8650 E 149 = 14:29:00 83 1400406 Skácelová Naděžda TSU 8889 E 152 = 14:32:00 84 2011851 Seifertová Magda TBM 9150 E 155 = 14:35:00 85 ......................... VAK C 158 = 14:38:00 86 888619 Lamichová Martina XHK 9150 E 161 = 14:41:00 87 7201195 Kalinová Markéta EKP 8259 E 164 = 14:44:00 88 897376 Hrdinová Marie VSP 7852 E 167 = 14:47:00

Kategorie W40

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 10.30 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
861 ......................... VAK C 19 = 12:19:00 862 232639 Pilná Libuše VRL 7153 C 22 = 12:22:00 863 2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 25 = 12:25:00 864 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 28 = 12:28:00 865 ......................... VAK C 31 = 12:31:00 866 331259 Divilová Lenka TZL 7400 A 34 = 12:34:00 867 887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 37 = 12:37:00 868 8924 Hančíková Michaela TZL 6559 C 40 = 12:40:00 869 682366 Abelová Ivana STB 6798 C 43 = 12:43:00 870 52952 Zajícová Petra LOV 7351 C 46 = 12:46:00

Kategorie W50

14.06.2014 Český pohár MTBO - 7. kolo - startovní listina

délka trati 10.30 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
961 2045244 Dressler Jan SBK 7911 C 55 = 12:55:00 962 ......................... VAK C 58 = 12:58:00 963 ......................... VAK C 61 = 13:01:00 964 52699 Perůtková Ivana LCE 5851 C 64 = 13:04:00 965 49857 Kučerová Vladimíra CHT 6460 C 67 = 13:07:00 966 8906 Skácelová Naděžda TSU 6183 C 70 = 13:10:00 967 53621 Čejková Jana JHB 6152 C 73 = 13:13:00 968 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 76 = 13:16:00 neregistro 969 8259 Lukavcová Lenka SMR 5450 C 79 = 13:19:00 970 52090 Janská Iva LBM 5795 C 82 = 13:22:00 971 49465 Sladká Zora PBM 6059 C 85 = 13:25:00 972 307440 Jánošková Taťjana RBA 6051 C 88 = 13:28:00 976 888636 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 91 = 13:31:00 977 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 94 = 13:34:00 978 52571 Medlíková Míla TSU 5895 C 97 = 13:37:00 979 2051947 Kralova Eva VBA 4751 C 100 = 13:40:00 980 52540 Králová Dana TSU 5896 C 103 = 13:43:00