Kategorie M14

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
771 887604 Hašek Adam VPM 0101 C 15 = 10:15:00 neregistro 775 51316 Valík Adam VIV 0301 C 23 = 10:23:00 774 410349 Humlíček Tomáš SBK 0101 C 31 = 10:31:00 772 53377 Kroc Kryštof VIV 0100 C 39 = 10:39:00 771 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 773 236517 Štáfek Ondřej SKL 0401 C 55 = 10:55:00

Kategorie M17

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  7.40 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
104 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 105 336739 Háp Ondřej XHK 9702 C 18 = 10:18:00 103 2060400 Hašek Jan VPM 0001 C 26 = 10:26:00 101 2069090 Kašpar Petr SSU 9911 C 34 = 10:34:00 102 ......................... VAK C 42 = 10:42:00

Kategorie M20

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati 10.80 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
131 886607 Šňupárek Václav TZL 9548 E 0 = 10:00:00 141 428754 Jaroszek Jakub 42P 9800 C 4 = 10:04:00 136 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 135 1397549 Dolatowski Piotr 64P 9400 C 12 = 10:12:00 140 9999903 Čully Andrej VBA 9501 E 16 = 10:16:00 138 7201762 Mišoň Matěj SMR 9801 C 20 = 10:20:00 133 425577 Kanta Martin XPU 9705 C 24 = 10:24:00 134 682362 Ludvík Matyáš STB 9801 A 28 = 10:28:00 137 7404404 Horák Jan LDC 9800 A 32 = 10:32:00 139 2027239 Skoupý Jan VIV 9400 A 36 = 10:36:00 142 876001 Muller Matej VBA 9601 A 40 = 10:40:00 132 607807 Jaroszek Radosław 42P 9400 C 44 = 10:44:00

Kategorie M21A

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati 10.80 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
202 2032165 Urválek Jan TCB 8101 A 50 = 10:50:00 215 682119 Putík Jiří VLI 7505 A 52 = 10:52:00 219 51395 Švarcbach Michal KNC 7001 A 54 = 10:54:00 232 236502 Štáfek Pavel SKL 7401 A 56 = 10:56:00 212 52567 Medlík Jan TSU 8246 C 58 = 10:58:00 209 995817 Musil Pavel SJC 7705 A 60 = 11:00:00 238 436946 Klech Richard VRB 7201 A 62 = 11:02:00 236 7200339 Černý Ladislav ZUP 8200 A 64 = 11:04:00 206 7201199 Hruška Miloš ABR 7501 A 66 = 11:06:00 211 9317 Fukátko Petr XPU 8503 A 68 = 11:08:00 203 920687 Kolář Rudolf ABR 6301 A 70 = 11:10:00 227 7201207 Čejka Tomáš JHB 8203 A 72 = 11:12:00 226 ......................... VAK C 74 = 11:14:00 244 887930 Lukavec Petr SMR 7800 A 76 = 11:16:00 201 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 225 1700079 Schwab David TBM 7401 A 80 = 11:20:00 207 ......................... VAK C 82 = 11:22:00 220 886278 Pucherna Petr ZUP 8002 A 84 = 11:24:00 246 2019218 Vraný Jiří VLI 7504 A 86 = 11:26:00 222 888617 Šňupárek Ondřej TZL 6949 A 88 = 11:28:00 217 780722 Kříž Libor XHK 7804 A 90 = 11:30:00 239 7000004 Horák Martin LDC 7100 A 92 = 11:32:00 247 1919191 Urban Jan SBK 7537 A 94 = 11:34:00 224 899021 Tomeček Lubomír ABR 7906 A 96 = 11:36:00 243 920698 Tománek Otakar VLI 8300 A 98 = 11:38:00 221 2031357 Mikan Albert EKP 8606 A 100 = 11:40:00 235 8253 Pařízek Petr SMR 7001 A 102 = 11:42:00 210 2025358 Karlík Michal VIV 8000 A 104 = 11:44:00 242 ......................... VAK C 106 = 11:46:00 233 889286 Johanovský Tomáš ZUP 8500 A 108 = 11:48:00 228 2045151 Šenk Petr VBA 8001 A 110 = 11:50:00 213 760226 Zajíc Josef LOV 7601 A 112 = 11:52:00 237 ......................... VAK C 114 = 11:54:00 208 416018 Schwab Martin TBM 8101 A 116 = 11:56:00 223 897347 Moravec Štěpán SJI 8101 A 118 = 11:58:00 230 52363 Jiráček Josef SBK 8501 A 120 = 12:00:00 218 8518 Rejholec Michal BOR 7412 A 122 = 12:02:00 234 897352 Jiran Václav XBM 7601 A 124 = 12:04:00 214 7003041 Chmelař Lukáš XHK 9100 A 126 = 12:06:00 216 7905090 Stachoň Zdeněk SBK 8014 A 128 = 12:08:00 241 920658 Pavlík Radek ABR 6849 A 130 = 12:10:00 204 7904 Bergl Tomáš ZUP 7800 A 132 = 12:12:00 245 7800109 Hons Lukáš XPU 8005 A 134 = 12:14:00 205 9978 Ticháček Radek SJC 7801 A 136 = 12:16:00 229 2300842 Wohanka Pavel VRL 7501 A 138 = 12:18:00 231 523000 Pašek František ZUP 7601 A 140 = 12:20:00 248 828384 Odvody Zdeněk XPU 8206 A 142 = 12:22:00

Kategorie M21B

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  7.90 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
422 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 420 9189 Šabatka Zdeněk XHK 8900 B 19 = 10:19:00 404 981850 Horák Pavel VSP 7200 B 22 = 10:22:00 410 7202579 Kratochvíl Karel ABR 7001 B 25 = 10:25:00 401 1621975 Hlaváč David JIL 7501 B 28 = 10:28:00 413 711577 Pucher Filip ZUP 7404 B 31 = 10:31:00 418 2051950 Ančic Ĺuboš VBA 8101 B 34 = 10:34:00 408 7200581 Vítek Jan VSP 8100 A 37 = 10:37:00 406 2073707 Kadlec Jan SJI 8306 B 40 = 10:40:00 424 51773 Boudný Jan SCP 7417 B 43 = 10:43:00 416 ......................... VAK C 46 = 10:46:00 412 8292 Urbaník Robert VLI 7002 B 49 = 10:49:00 409 ......................... VAK C 52 = 10:52:00 415 1700078 Šafář Jan PHK 7700 B 55 = 10:55:00 421 515493 Šebesta Petr ZUP 7604 B 58 = 10:58:00 428 1700080 Plíhal Tomáš SJI 8509 B 61 = 11:01:00 436 361918 Buchtík Aleš XBM 8201 B 64 = 11:04:00 414 2042525 Buchtík Ondřej VLI 8101 B 67 = 11:07:00 411 7200592 Bašus Petr SCP 7400 B 70 = 11:10:00 427 307368 Jánoška Tomáš RBA 9301 C 73 = 11:13:00 neregistro 429 515458 Codl Marek EKP 8903 C 76 = 11:16:00 435 7003010 Meier Milan VLI 7301 B 79 = 11:19:00 402 232537 Vítek Tomáš XBM 7511 B 82 = 11:22:00 407 ? Šimek Petr RBK 8444 B 85 = 11:25:00 430 53206 Šafek Jiří SBK 7621 B 88 = 11:28:00 405 9365 Gebas Miroslav XBM 8102 B 91 = 11:31:00 417 609906 Humlíček Aleš SBK 7539 B 94 = 11:34:00 403 51766 Kasal Vít SJI 7812 C 97 = 11:37:00 434 2034000 Pátek Richard SBK 7609 B 100 = 11:40:00 426 2019231 Dzik Martin VIV 7600 B 103 = 11:43:00 431 995872 Sedlák Radek XPU 7501 B 106 = 11:46:00 432 7003028 Čermák Daniel EKP 7510 B 109 = 11:49:00 433 997601 Jirásek Aleš XPU 7601 B 112 = 11:52:00 423 1007541 Sochor Jan SBK 6922 B 115 = 11:55:00 419 53882 Hodoň Miroslav VIV 8100 B 118 = 11:58:00

Kategorie M21C

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  6.50 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
626 ......................... VAK C 1 = 10:01:00 607 2073671 Ševčík Matěj EKP 7908 C 5 = 10:05:00 628 2025343 Pátek Michal CHC 8603 C 9 = 10:09:00 627 897366 Šrom Michal XPU 8515 C 13 = 10:13:00 632 9820 Kadaník Libor XHK 7204 C 17 = 10:17:00 603 222651 Zít Jan LDC 8200 C 21 = 10:21:00 613 246846 Hečko Michal TZL 7749 C 25 = 10:25:00 614 301146 Linhart Tomáš TSU 8540 C 29 = 10:29:00 610 ? Goder Josef ZUP 8201 C 33 = 10:33:00 618 232518 Hruška Tomáš ABR 0001 C 37 = 10:37:00 629 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 41 = 10:41:00 630 2061793 Beran Pavel SJH 7801 C 45 = 10:45:00 neregistro 625 2031353 Šimek Radek JEP 8000 C 49 = 10:49:00 621 2067203 Polášek Radek TBM 8008 C 53 = 10:53:00 609 9283 Žemlička Jan XPU 8303 C 57 = 10:57:00 616 446347 Hegner Lukáš LPM 8104 C 61 = 11:01:00 624 49669 Kavan Tomáš TBM 8603 C 65 = 11:05:00 623 ......................... VAK C 69 = 11:09:00 612 53116 Otoupalík Jan TBM 7123 C 73 = 11:13:00 615 4680 Hülle Jan CHT 6903 C 77 = 11:17:00 620 ......................... VAK C 81 = 11:21:00 617 889278 Havlůj František VSP 8308 C 85 = 11:25:00 611 9000002 König Lukáš SBK 8001 C 89 = 11:29:00 606 681861 Bilan Martin TBM 8401 C 93 = 11:33:00 605 2069047 Vaněček Jan ZUP 8003 C 97 = 11:37:00 619 1403422 Maňásek Josef SVR 7700 C 101 = 11:41:00 601 331606 Tomeš Radim TZL 7849 C 105 = 11:45:00 608 1403430 Nedopílek David SVR 7600 C 109 = 11:49:00 631 7201807 Kopáček Jan CHT 8510 C 113 = 11:53:00 neregistro 602 9841 Vojta Marek XHK 8804 C 117 = 11:57:00

Kategorie M21E

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati 13.20 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
27 8877 Honner Jaroslav VPM 7802 E 61 = 11:01:00 30 7003050 Laciga Zdeněk VSP 5200 E 63 = 11:03:00 29 1984420 Merenus Štěpán EKP 8401 E 65 = 11:05:00 31 888644 Prošek Michal SJI 7823 E 67 = 11:07:00 15 ......................... VAK C 69 = 11:09:00 13 897369 Bogar František BOR 8904 E 71 = 11:11:00 20 887623 Anděl Robert VPM 8001 E 73 = 11:13:00 16 7003007 Jašek Petr ABR 7601 E 75 = 11:15:00 22 981649 Gromadka Maciej 32P 0001 C 77 = 11:17:00 14 7201206 Kalina Miroslav EKP 8211 E 79 = 11:19:00 24 ......................... VAK C 81 = 11:21:00 18 887947 Vanka Petr OKP 6801 E 83 = 11:23:00 19 ......................... VAK C 85 = 11:25:00 17 2035731 Vaněk Petr XHK 7600 E 87 = 11:27:00 28 7151177 Pucherna Jan ZUP 7702 E 89 = 11:29:00 26 1400430 Graubner Jan TZL 8236 E 91 = 11:31:00 32 980373 Jalový Milan RBK 8347 E 93 = 11:33:00 2 681855 Jiran Jan XHK 7701 E 95 = 11:35:00 11 682111 Staněk Tomáš TSU 9403 A 97 = 11:37:00 12 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 E 99 = 11:39:00 5 886813 Lauerman Jan SJI 7419 E 101 = 11:41:00 10 7201822 Tišnovský Martin TBM 9120 E 103 = 11:43:00 6 887606 Stránský Vojtěch KPY 9000 E 105 = 11:45:00 8 9005136 Ludvík Vojtěch STB 9301 E 107 = 11:47:00 7 7003031 Pospíšek Marek TBM 8907 E 109 = 11:49:00 9 995876 Svoboda Honza SMR 7901 E 111 = 11:51:00 4 515062 Ševčík Martin TBM 7632 E 113 = 11:53:00 3 1006283 Hora Vojtěch VSP 8301 E 115 = 11:55:00 23 438621 Urban Miroslav DMS 7900 E 117 = 11:57:00 1 ......................... VAK C 119 = 11:59:00 25 981824 Pucherna Eduard SMR 7401 E 121 = 12:01:00

Kategorie M40LONG

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati 11.10 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
802 515003 Vít David EKP 7200 C 17 = 10:17:00 804 515069 Princ David TCB 6901 C 19 = 10:19:00 812 46088 Holluby András 23H 7100 C 21 = 10:21:00 832 232036 Šňupárek Martin XBM 7107 C 23 = 10:23:00 815 730709 Marosffy Dániel 23H 7300 C 25 = 10:25:00 810 9849 Hanovec Petr VLI 7101 C 27 = 10:27:00 837 9407 Kunart Tomáš XHK 7205 C 29 = 10:29:00 817 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 31 = 10:31:00 818 53355 Kroc Dalibor VIV 7400 A 33 = 10:33:00 844 682084 Novák Libor OKP 6504 C 35 = 10:35:00 827 980374 Valík Luděk VIV 7101 C 37 = 10:37:00 803 2051949 Klučár Daniel RCP 7141 C 39 = 10:39:00 814 682358 Linhart Aleš VIV 7200 C 41 = 10:41:00 831 2031370 Tišnovský Zdeněk TBM 6620 C 43 = 10:43:00 830 740212 Malátek Rastislav VBA 7401 E 45 = 10:45:00 806 681888 Venhoda Milan SJI 7104 E 47 = 10:47:00 805 9395 Háp Pavel XHK 7101 C 49 = 10:49:00 845 1007549 Skoupý Jan VIV 7001 C 51 = 10:51:00 835 2045204 Novotný Petr TZL 6601 C 53 = 10:53:00 821 7200328 Král Jan XBM 6903 C 55 = 10:55:00 824 2051543 Toloch Alexandr VIV 7000 C 57 = 10:57:00 838 211408 Pažický Ĺudovít RCP 6941 C 59 = 10:59:00 811 553435 Kunz Martin VIV 7100 C 61 = 11:01:00 816 8974 Štregl Tomáš VRL 7406 C 63 = 11:03:00 820 2069100 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 65 = 11:05:00 834 981830 Náhlovský David TBM 6512 C 67 = 11:07:00 807 995835 Hašek Ondřej VPM 6902 C 69 = 11:09:00 823 8657 Argaláš Jaroslav TBM 6213 C 71 = 11:11:00 848 981848 Mach Radovan OKP 6605 C 73 = 11:13:00 808 876002 Mlynárik Peter VBA 6501 C 75 = 11:15:00 849 515455 Holík Marek TBM 6507 C 77 = 11:17:00 801 52559 Král Jiří TSU 5941 C 79 = 11:19:00 829 436966 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 81 = 11:21:00 841 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 83 = 11:23:00 843 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 85 = 11:25:00 836 995811 Galík Tomáš TBM 6522 C 87 = 11:27:00 842 650519 Veselý Jan ZUP 6500 C 89 = 11:29:00 839 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 91 = 11:31:00 813 ......................... VAK C 93 = 11:33:00 809 895138 Sturm Michael 67D 6800 C 95 = 11:35:00 828 886677 Parfianowicz Ludomir 32P 0002 C 97 = 11:37:00 826 ......................... VAK C 99 = 11:39:00 833 ......................... VAK C 101 = 11:41:00 819 515014 Bogar Leoš BOR 6603 C 103 = 11:43:00 846 886298 Kabát Jan EKP 6912 C 105 = 11:45:00 847 9056 Folprecht Eduard ZUP 7300 C 107 = 11:47:00 825 416108 Michalík Petr XBM 7117 C 109 = 11:49:00

Kategorie M40SHORT

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  7.90 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
850 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 852 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 851 ......................... VAK C 10 = 10:10:00

Kategorie M50

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
901 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 904 2073741 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 15 = 10:15:00 915 ......................... VAK C 19 = 10:19:00 910 52005 Janský Jiří LBM 5805 C 23 = 10:23:00 912 2051944 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 27 = 10:27:00 911 53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 31 = 10:31:00 909 49808 Přibyl Ivan PFP 5900 C 35 = 10:35:00 919 51127 Kiac Jiří XPU 6305 C 39 = 10:39:00 921 2073715 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 43 = 10:43:00 908 889285 Peths Pavel ABR 5801 C 47 = 10:47:00 913 49614 Flašar Jan KCK 5701 C 51 = 10:51:00 902 52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 55 = 10:55:00 905 889281 Marek Vladimír TSU 5700 C 59 = 10:59:00 917 307364 Jánoška Jozef RBA 5902 C 63 = 11:03:00 914 682361 Ludvík Petr STB 5701 C 67 = 11:07:00 920 899180 Hejna Jiří KNC 6200 C 71 = 11:11:00 906 580930 Jankó Tamás 23H 5800 C 75 = 11:15:00

Kategorie M60

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
936 416045 Nejedlý Petr TZL 5101 C 91 = 11:31:00 935 ......................... VAK C 95 = 11:35:00 932 2060202 Lukavec Míla SMR 4900 C 99 = 11:39:00 930 ......................... VAK C 103 = 11:43:00 933 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 107 = 11:47:00 neregistro 931 1700700 Dravetz Walter TZL 5418 C 111 = 11:51:00

Kategorie OPENLONG

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati 11.90 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 845424 Červinka Jan 3AC 7900 C 11 = 10:11:00 neregistro ......................... VAK C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 43 = 10:43:00 neregistro ......................... VAK C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00 520540 Brabec Jaroslav 3AC 8200 C 67 = 11:07:00 neregistro ......................... VAK C 75 = 11:15:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00 ......................... VAK C 91 = 11:31:00 ......................... VAK C 99 = 11:39:00

Kategorie OPENSHORT

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232189 Kabát Martin EKP 0412 C 13 = 10:13:00 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 17 = 10:17:00 52054 Novák Miroslav 3AC 5500 C 21 = 10:21:00 neregistro 2073676 Strýček Jiří 8EC 6700 C 25 = 10:25:00 neregistro ......................... VAK C 29 = 10:29:00 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 ? Fatková Marcela PGP 6550 C 41 = 10:41:00 neregistro ......................... VAK C 45 = 10:45:00 53011 Fatka Ondřej PGP 6302 C 49 = 10:49:00 neregistro ......................... VAK C 53 = 10:53:00 52150 Slabý Jan ZHR 7900 C 57 = 10:57:00 neregistro ......................... VAK C 61 = 11:01:00 ? Mišoňová Ivana SMR 9991 C 65 = 11:05:00 neregistro ......................... VAK C 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00 9544 Macháček Milan CHC 7701 C 77 = 11:17:00 neregistro ......................... VAK C 81 = 11:21:00 53263 Nykodým Petr TBM 6307 C 85 = 11:25:00 neregistro ......................... VAK C 89 = 11:29:00 ......................... VAK C 93 = 11:33:00

Kategorie W14

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
794 53596 Lacigová Marie VSP 0050 C 15 = 10:15:00 791 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 792 52688 Dziková Veronika VIV 0250 C 31 = 10:31:00 793 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 790 9368 Hápová Petra XHK 0051 C 47 = 10:47:00

Kategorie W17

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
162 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 163 229382 Grycová Veronika TBM 9859 C 4 = 10:04:00 161 438036 Pilná Bára VRL 0052 C 8 = 10:08:00 164 ......................... VAK C 12 = 10:12:00

Kategorie W21A

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  7.30 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
324 886276 Jeníčková Radka ZUP 8759 A 4 = 10:04:00 330 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 6 = 10:06:00 331 9940 Ticháčková Magdalena SJC 7962 A 8 = 10:08:00 301 886269 Chudíková Barbora SJI 7850 A 10 = 10:10:00 339 51841 Berglová Lucie ZUP 8250 A 12 = 10:12:00 309 2042537 Wohanková Gabriela VRL 7652 A 14 = 10:14:00 303 835307 Odvodyová Šárka XPU 8352 A 16 = 10:16:00 306 7518567 Puchernová Zuzana ZUP 8451 A 18 = 10:18:00 343 682103 Jakobová Adélka VSP 9050 A 20 = 10:20:00 344 52548 Voráčová Naďa TSU 8154 C 22 = 10:22:00 313 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 326 253129 Vanková Jana OKP 7750 A 26 = 10:26:00 320 886811 Jašková Šárka ABR 7751 A 28 = 10:28:00 310 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 311 52019 Uhnavá Markéta SBK 8485 A 32 = 10:32:00 340 8265 Kalošová TerKa SMR 8950 A 34 = 10:34:00 305 703370 Gebauerová Jana SBK 7951 A 36 = 10:36:00 336 725724 Čečrdlová Marcela EKP 7257 A 38 = 10:38:00 341 433090 Karlíková Zuzana VIV 8050 A 40 = 10:40:00 325 416834 Fólová Martina SMR 8850 A 42 = 10:42:00 338 2011792 Michálková Alice VIV 7650 A 44 = 10:44:00 345 2061854 Čechová Marcela TBM 7659 A 46 = 10:46:00 318 232123 Veličková Monika ABR 8951 A 48 = 10:48:00 316 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 312 2051473 Nováková Lenka EKP 8062 A 52 = 10:52:00 321 52076 Humlíčková Kateřina SBK 7664 A 54 = 10:54:00 307 8254 Pařízková Věrka SMR 7151 A 56 = 10:56:00 334 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 A 58 = 10:58:00 302 51563 Musilová Vendula SJC 8355 A 60 = 11:00:00 319 301317 Haničáková Denisa DMS 8350 A 62 = 11:02:00 333 434824 Tučková Dagmar EKP 8653 A 64 = 11:04:00 323 416041 Hečková Petra TZL 8153 A 66 = 11:06:00 314 2061773 Mikanová Kateřina EKP 8461 A 68 = 11:08:00 328 51659 Horová Klára VSP 8455 A 70 = 11:10:00 317 52690 Linhartová Martina VIV 7750 A 72 = 11:12:00 337 416221 Folprechtová Kateřina ZUP 7452 C 74 = 11:14:00 322 ......................... VAK C 76 = 11:16:00 335 51889 Lánerová Leona ABR 7752 A 78 = 11:18:00 332 51217 Zápotocká Anna VLI 7250 A 80 = 11:20:00 315 887910 Košíková Jitka VSP 7799 A 82 = 11:22:00 308 219251 Daňková Veronika SBK 8151 A 84 = 11:24:00 327 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 A 86 = 11:26:00 304 ......................... VAK C 88 = 11:28:00 329 21520 Matulová Dana TBM 7653 A 90 = 11:30:00 342 515411 Vaněčková Petra ZUP 7950 A 92 = 11:32:00

Kategorie W21B

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
501 998454 Petrová Daniela XPU 8454 C 12 = 10:12:00 527 1602620 Šiftancová Eva DMS 8050 C 16 = 10:16:00 521 2042547 Králová Vilma TZL 9952 C 20 = 10:20:00 507 426331 Honsová Petra XPU 8252 C 24 = 10:24:00 520 8441 Kameníková Kateřina BOR 7758 C 28 = 10:28:00 508 2011857 Švadlenová Ivana VIV 7151 C 32 = 10:32:00 516 426328 Sedláková Hana XPU 7852 C 36 = 10:36:00 523 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 506 2067248 Hausmannová Klára EKP 8651 C 44 = 10:44:00 502 410185 Střelcová Radka TBM 8256 C 48 = 10:48:00 505 428294 Hanajová Káťa SMR 8451 C 52 = 10:52:00 528 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 56 = 10:56:00 529 51851 Šebestová Jana ZUP 7453 C 60 = 11:00:00 513 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 C 64 = 11:04:00 519 2058522 Dziková Hana VIV 7651 C 68 = 11:08:00 517 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 72 = 11:12:00 511 9345 Kiacová Zuzana XPU 8954 C 76 = 11:16:00 512 889271 Marková Alena TSU 9050 C 80 = 11:20:00 514 416168 Valíková Petra VIV 7350 C 84 = 11:24:00 522 2053578 Hanzlíčková Martina EKP 8452 C 88 = 11:28:00 525 ......................... VAK C 92 = 11:32:00 509 51554 Hojná Silvie SCP 7950 B 96 = 11:36:00 518 ......................... VAK C 100 = 11:40:00 524 49844 Masopustová Elis VLI 8656 C 104 = 11:44:00 530 347881 Zítová Pavla LDC 8151 C 108 = 11:48:00 515 330608 Tomešová Steľa TZL 8251 C 112 = 11:52:00 526 515125 Vítová Markéta EKP 8454 C 116 = 11:56:00 504 51186 Knížková Anna XPU 8457 C 120 = 12:00:00 503 ......................... VAK C 124 = 12:04:00

Kategorie W21E

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  8.00 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
84 2011851 Seifertová Magda TBM 9150 E 60 = 11:00:00 89 2035150 Pajerová Ivana EKP 9051 E 62 = 11:02:00 86 888619 Lamichová Martina XHK 9150 E 64 = 11:04:00 79 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 E 66 = 11:06:00 83 1400406 Skácelová Naděžda TSU 8889 E 68 = 11:08:00 80 887935 Nováková Kateřina OKP 9450 E 70 = 11:10:00 76 2020701 Tyszová Natália LDC 8850 E 72 = 11:12:00 77 995896 Paulíčková Renata SJI 8057 E 74 = 11:14:00 82 920677 Tichovská Martina VSP 8650 E 76 = 11:16:00 81 920678 Staňková Štěpánka TSU 8992 E 78 = 11:18:00 78 2008512 Fajtová Stanislava VBA 8454 E 80 = 11:20:00 62 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 E 82 = 11:22:00 70 2016319 Kaminska Anna 32P 0051 C 84 = 11:24:00 65 899160 Ryšavá Vendula ZUP 8151 E 86 = 11:26:00 71 ......................... VAK C 88 = 11:28:00 75 4485 Kézsmárki Ágnes 23H 8150 C 90 = 11:30:00 74 1400407 Tomečková Zuzana TSU 8279 E 92 = 11:32:00 61 412383 Pacek Karolina 32P 0052 C 94 = 11:34:00 64 ......................... VAK C 96 = 11:36:00 66 7003008 Kubínová Veronika SKV 9752 E 98 = 11:38:00 85 ......................... VAK C 100 = 11:40:00 72 1396279 Füzy Anna 23H 7650 C 102 = 11:42:00 67 ......................... VAK C 104 = 11:44:00 63 7201202 Prchalová Ivana SMR 8754 E 106 = 11:46:00 73 888602 Chromá Adéla TBM 8870 E 108 = 11:48:00 68 888629 Březinová Marie TSU 9191 E 110 = 11:50:00 87 7201195 Kalinová Markéta EKP 8259 E 112 = 11:52:00 88 897376 Hrdinová Marie VSP 7852 E 114 = 11:54:00

Kategorie W40

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
865 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 871 53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 B 28 = 10:28:00 870 52952 Zajícová Petra LOV 7351 C 32 = 10:32:00 864 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 36 = 10:36:00 863 2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 40 = 10:40:00 867 887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 44 = 10:44:00 866 331259 Divilová Lenka TZL 7400 A 48 = 10:48:00 869 682366 Abelová Ivana STB 6798 C 52 = 10:52:00 868 8924 Hančíková Michaela TZL 6559 C 56 = 10:56:00 862 232639 Pilná Libuše VRL 7153 C 60 = 11:00:00 861 ......................... VAK C 64 = 11:04:00

Kategorie W50

15.06.2014 Český pohár MTBO - 8. kolo - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 13.06.2014   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
961 2045244 Dressler Jan SBK 7911 C 76 = 11:16:00 963 ......................... VAK C 80 = 11:20:00 962 ......................... VAK C 84 = 11:24:00 977 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 88 = 11:28:00 972 307440 Jánošková Taťjana RBA 6051 C 92 = 11:32:00 980 52540 Králová Dana TSU 5896 C 96 = 11:36:00 971 49465 Sladká Zora PBM 6059 C 100 = 11:40:00 978 52571 Medlíková Míla TSU 5895 C 104 = 11:44:00 970 52090 Janská Iva LBM 5795 C 108 = 11:48:00 964 52699 Perůtková Ivana LCE 5851 C 112 = 11:52:00 966 8906 Skácelová Naděžda TSU 6183 C 116 = 11:56:00 979 2051947 Kralova Eva VBA 4751 C 120 = 12:00:00 976 888636 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 124 = 12:04:00 967 53621 Čejková Jana JHB 6152 C 128 = 12:08:00 968 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 132 = 12:12:00 neregistro 965 49857 Kučerová Vladimíra CHT 6460 C 136 = 12:16:00 969 8259 Lukavcová Lenka SMR 5450 C 140 = 12:20:00