Výsledky kategorií štafet                                                       1/23/2014 3:00:47 PM
                                       ZODM 2014 LOB Štafety
===ČSOS-OSN===========================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: DH14        0.8- 1.1km    0-   0m 6-6k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   8     8 Liberecký kraj 1          LLL     
   Gallová Veronika          4.47       4.47       
   Němeček Josef             4.22       9.09        
   Gallová Veronika          5.25      14.34        
   Němeček Josef             5.16      19.50         
    
  2  10    10 Plzeňský kraj 1           PPP     
   Lokajíčková Klára         5.14       5.14       
   Hašek Jan                 4.44       9.58        
   Lokajíčková Klára         5.44      15.42        
   Hašek Jan                 4.16      19.58         
    
  3  12    12 Moravskoslezský kraj 1    TTT     
   Poláková Lenka            4.58       4.58       
   Filipek Sebastian         4.27       9.25        
   Poláková Lenka            6.05      15.30        
   Filipek Sebastian         5.08      20.38         
    
  4   5     5 Královehradecký kraj 1    HHH     
   Štréglová Zuzana          5.52       5.52       
   Kubát Tomáš               5.23      11.15        
   Štréglová Zuzana          5.30      16.45        
   Kubát Tomáš               4.59      21.44         
    
  5   6     6 Kraj Vysočina 1           JJJ     
   Nechanická Klára          5.41       5.41       
   Mareček Šimon             5.22      11.03        
   Nechanická Klára          5.42      16.45        
   Mareček Šimon             5.34      22.19         
    
  6  24    24 Plzeňský kraj 2           PPP     
   Biersaková Dagmar         6.20       6.20       
   Hasman Ondřej             5.26      11.46        
   Biersaková Dagmar         6.00      17.46        
   Hasman Ondřej             5.05      22.51         
    
  7  18    18 Pardubický kraj 2         EEE     
   Thýnová Nikola            5.09       5.09       
   Švadlena Michal           5.56      11.05        
   Thýnová Nikola            5.36      16.41        
   Švadlena Michal           6.21      23.02         
    
  8  17    17 Jihočeský kraj 2          CCC     
   Hojná Eliška              6.04       6.04       
   Tischler Josef            5.59      12.03        
   Hojná Eliška              6.03      18.06        
   Tischler Josef            5.11      23.17         
    
  9  23    23 Olomoucký kraj 2          MMM     
   Novotná Tereza            5.29       5.29       
   Bořánek Michal            5.54      11.23        
   Novotná Tereza            6.12      17.35        
   Bořánek Michal            5.57      23.32         
    
 10  26    26 Moravskoslezský kraj 2    TTT     
   Hájková Lenka             5.07       5.07       
   Kovařík Martin            7.02      12.09        
   Hájková Lenka             5.44      17.53        
   Kovařík Martin            5.43      23.36         
    
 11   9     9 Olomoucký kraj 1          MMM     
   Plhalová Šárka            4.32       4.32       
   Jirka Mikuláš             6.02      10.34        
   Plhalová Šárka            7.04      17.38        
   Jirka Mikuláš             6.02      23.40         
    
 12  16    16 Jihomoravský kraj 2       BBB     
   Grycová Kateřina          6.13       6.13       
   Milán Jakub               6.10      12.23        
   Grycová Kateřina          6.59      19.22        
   Milán Jakub               5.06      24.28         
    
 13  19    19 Královehradecký kraj 2    HHH     
   Randáková Alžběta         6.16       6.16       
   Volák Ondřej              6.19      12.35        
   Randáková Alžběta         6.55      19.30        
   Volák Ondřej              5.11      24.41         
    
 14  13    13 Ústecký kraj 1            UUU     
   Belzová Klára             6.01       6.01       
   Kotz Matouš               6.57      12.58        
   Belzová Klára             6.11      19.09        
   Kotz Matouš               6.14      25.23         
    
 15  14    14 Zlínský kraj 1            ZZZ     
   Nešporová Alžběta         5.38       5.38       
   Zentrich Dušan            6.22      12.00        
   Nešporová Alžběta         7.31      19.31        
   Zentrich Dušan            6.17      25.48         
    
 16   1     1 Praha 1                   AAA     
   Kalousková Marie          6.51       6.51       
   Janovský Tomáš            6.25      13.16        
   Kalousková Marie          6.42      19.58        
   Janovský Tomáš            5.51      25.49         
    
 17   7     7 Karlovarský kraj 1        KKK     
   Černá Kateřina            5.56       5.56       
   Bartoš Václav             6.41      12.37        
   Černá Kateřina            7.04      19.41        
   Bartoš Václav             6.12      25.53         
    
 18  28    28 Zlínský kraj 2            ZZZ     
   Kundratová Lucie          6.07       6.07       
   Podmolík Jonáš            6.17      12.24        
   Kundratová Lucie          7.31      19.55        
   Podmolík Jonáš            6.32      26.27         
    
 19   3     3 Jihočeský kraj 1          CCC     
   Svobodová Anna            6.10       6.10       
   Holoubek Ondřej           7.04      13.14        
   Svobodová Anna            7.53      21.07        
   Holoubek Ondřej           6.11      27.18         
    
 20  20    20 Kraj Vysočina 2           JJJ     
   Foltýnová Eva             6.40       6.40       
   Bořil Šimon               7.00      13.40        
   Foltýnová Eva             6.05      19.45        
   Bořil Šimon               8.03      27.48         
    
 21  21    21 Karlovarský kraj 2        KKK     
   Chladová Martina          6.30       6.30       
   Vecko Jan                 7.20      13.50        
   Chladová Martina          7.14      21.04        
   Vecko Jan                 7.44      28.48         
    
 22  15    15 Praha 2                   AAA     
   Škáchová Magdalena        7.38       7.38       
   Malačka Milan             7.40      15.18        
   Škáchová Magdalena        6.54      22.12        
   Malačka Milan             7.07      29.19         
    
 23  11    11 Středočeský kraj 1        SSS     
   Semíková Lucie            6.37       6.37       
   Hankovec Hugo             7.32      14.09        
   Semíková Lucie            6.53      21.02        
   Hankovec Hugo             8.27      29.29         
    
 24  25    25 Středočeský kraj 2        SSS     
   Vyhnálková Marie          6.34       6.34       
   Škvor Adam                7.25      13.59        
   Vyhnálková Marie          6.44      20.43        
   Škvor Adam                9.00      29.43         
    
      2     2 Jihomoravský kraj 1       BBB     
   Hlaváčová Anežka          4.26       4.26       
   Milán Tomáš               6.24      10.50        
   Hlaváčová Anežka     DISK       DISK             
   Milán Tomáš               5.14  DISK              
    
      4     4 Pardubický kraj 1         EEE     
   Zrníková Adéla            4.52       4.52       
   Roudný Martin             6.16      11.08        
   Zrníková Adéla            6.05      17.13        
   Roudný Martin        DISK       DISK              
    
     22    22 Liberecký kraj 2          LLL     
   Rýdlová Adéla        DISK       DISK            
   Šmaus Antonín             5.22  DISK             
   Rýdlová Adéla        DISK       DISK             
   Šmaus Antonín             5.56  DISK              
    
     27    27 Ústecký kraj 2            UUU     
   Bláhová Nikola            6.00       6.00       
   Kotz Michal               5.53      11.53        
   Bláhová Nikola            6.55      18.48        
   Kotz Michal          DISK       DISK              
    
 
Průběžné výsledky kategorie: DH16        1.0- 1.3km    0-   0m 7-7k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  33   105 Královehradecký kraj 1    HHH     
   Waňková Martina           6.25       6.25       
   Starý Ondřej              5.17      11.42        
   Waňková Martina           7.04      18.46        
   Starý Ondřej              4.34      23.20         
    
  2  41   113 Ústecký kraj 1            UUU     
   Brandlová Anna            6.31       6.31       
   Matějka Lukáš             5.26      11.57        
   Brandlová Anna            6.10      18.07        
   Matějka Lukáš             5.21      23.28         
    
  3  30   102 Jihomoravský kraj 1       BBB     
   Firešová Markéta          6.28       6.28       
   Hlaváč Ondřej             6.07      12.35        
   Firešová Markéta          7.03      19.38        
   Hlaváč Ondřej             5.38      25.16         
    
  4  38   110 Plzeňský kraj 1           PPP     
   Kinkorová Tereza          6.20       6.20       
   Kalivoda Tomáš            6.07      12.27        
   Kinkorová Tereza          7.16      19.43        
   Kalivoda Tomáš            6.02      25.45         
    
  5  47   119 Královehradecký kraj 2    HHH     
   Chaloupská Barbora        6.18       6.18       
   Křivda Tomáš              6.31      12.49        
   Chaloupská Barbora        6.50      19.39        
   Křivda Tomáš              6.16      25.55         
    
  6  40   112 Moravskoslezský kraj 1    TTT     
   Szarzecová Lucie          6.49       6.49       
   Cienciala Jan             6.35      13.24        
   Szarzecová Lucie          7.08      20.32        
   Cienciala Jan             6.03      26.35         
    
  7  39   111 Středočeský kraj 1        SSS     
   Vyhnálková Barbora        7.12       7.12       
   Škvor Ota                 6.01      13.13        
   Vyhnálková Barbora        7.03      20.16        
   Škvor Ota                 6.42      26.58         
    
  8  44   116 Jihomoravský kraj 2       BBB     
   Grycová Veronika          7.08       7.08       
   Hirš Otakar               7.15      14.23        
   Grycová Veronika          6.46      21.09        
   Hirš Otakar               6.39      27.48         
    
  9  32   104 Pardubický kraj 1         EEE     
   Chaloupková Veronika      7.30       7.30       
   Fencl Jonáš               6.54      14.24        
   Chaloupková Veronika      6.43      21.07        
   Fencl Jonáš               7.03      28.10         
    
 10  51   123 Olomoucký kraj 2          MMM     
   Pilcová Sabina            7.18       7.18       
   Kašpar Petr               7.14      14.32        
   Pilcová Sabina            7.14      21.46        
   Kašpar Petr               6.41      28.27         
    
 11  29   101 Praha 1                   AAA     
   Sieglová Eliška           7.35       7.35       
   Šebek Petr                6.59      14.34        
   Sieglová Eliška           7.29      22.03        
   Šebek Petr                6.49      28.52         
    
 12  34   106 Kraj Vysočina 1           JJJ     
   Stoklasová Daniela        8.03       8.03       
   Kafka Matěj               6.47      14.50        
   Stoklasová Daniela        7.46      22.36        
   Kafka Matěj               6.24      29.00         
    
 13  31   103 Jihočeský kraj 1          CCC     
   Hojná Dominika            7.33       7.33       
   Klement Dominik           6.43      14.16        
   Hojná Dominika            8.28      22.44        
   Klement Dominik           6.25      29.09         
    
 14  54   126 Moravskoslezský kraj 2    TTT     
   Poláková Tereza           7.09       7.09       
   Valík Tomáš               7.41      14.50        
   Poláková Tereza           6.51      21.41        
   Valík Tomáš               7.35      29.16         
    
 15  46   118 Pardubický kraj 2         EEE     
   Kopecká Anna              7.16       7.16       
   Roudný Václav             7.54      15.10        
   Kopecká Anna              7.38      22.48        
   Roudný Václav             6.56      29.44         
    
 16  53   125 Středočeský kraj 2        SSS     
   Kolářová Johana           8.36       8.36       
   Hausenblas Šimon          6.19      14.55        
   Kolářová Johana           9.00      23.55        
   Hausenblas Šimon          5.51      29.46         
    
 17  35   107 Karlovarský kraj 1        KKK     
   Tokárová Regina           9.12       9.12       
   Bartoš Vojtěch            6.41      15.53        
   Tokárová Regina           8.30      24.23        
   Bartoš Vojtěch            6.07      30.30         
    
 18  50   122 Liberecký kraj 2          LLL     
   Kalenská Dominika         7.53       7.53       
   Koštejn Vít               7.15      15.08        
   Kalenská Dominika         8.38      23.46        
   Koštejn Vít               7.49      31.35         
    
 19  45   117 Jihočeský kraj 2          CCC     
   Svobodová Jana            8.20       8.20       
   Konečný Matěj             6.20      14.40        
   Svobodová Jana            9.47      24.27        
   Konečný Matěj             7.43      32.10         
    
 20  42   114 Zlínský kraj 1            ZZZ     
   Hanousková Renata         9.25       9.25       
   Vopařil Jan               7.12      16.37        
   Hanousková Renata         9.15      25.52        
   Vopařil Jan               6.35      32.27         
    
 21  56   128 Zlínský kraj 2            ZZZ     
   Šomanová Anna             8.50       8.50       
   Černocký Libor            8.03      16.53        
   Šomanová Anna             8.08      25.01        
   Černocký Libor            7.30      32.31         
    
 22  43   115 Praha 2                   AAA     
   Hrabánková Zuzana         7.41       7.41       
   Hasal Martin              8.30      16.11        
   Hrabánková Zuzana         9.12      25.23        
   Hasal Martin              7.27      32.50         
    
 23  49   121 Karlovarský kraj 2        KKK     
   Nádeníčková Pavla         8.16       8.16       
   Zieba Jakub               8.34      16.50        
   Nádeníčková Pavla         8.17      25.07        
   Zieba Jakub               8.06      33.13         
    
     36   108 Liberecký kraj 1          LLL     
   Matoušová Kateřina        7.12       7.12       
   Michek David         DISK       DISK             
   Matoušová Kateřina        9.57  DISK             
   Michek David              6.23  DISK              
    
     37   109 Olomoucký kraj 1          MMM     
   Jánošíková Tereza         6.00       6.00       
   Vystavěl Ondřej      DISK       DISK             
   Jánošíková Tereza         6.36  DISK             
   Vystavěl Ondřej           5.26  DISK              
    
     48   120 Kraj Vysočina 2           JJJ     
   Vacková Anna              7.39       7.39       
   Šenkýř Matěj              7.19      14.58        
   Vacková Anna              9.56      24.54        
   Šenkýř Matěj         DISK       DISK              
    
     52   124 Plzeňský kraj 2           PPP     
   Hanáková Lenka       DISK       DISK            
   Burian Jan                7.24  DISK             
   Hanáková Lenka            9.42  DISK             
   Burian Jan                6.56  DISK              
    
     55   127 Ústecký kraj 2            UUU     
   Nétková Barbora           6.22       6.22       
   Matějka Šimon             5.32      11.54        
   Nétková Barbora           7.01      18.55        
   Matějka Šimon        DISK       DISK