Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)            1/20/2014 9:26:25 PM
                               ZODM 2014 LOB Sprint
===ČSOS-OSN=========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         1.0km   23m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Zrníková Adéla           Pardubický kraj      EEE1           5.20  +      0.00
  2>Thýnová Nikola           Pardubický kraj      EEE2           5.53  +      0.33
  3>Poláková Lenka           Moravskoslezský kraj TTT1           5.57  +      0.37
  4>Hlaváčová Anežka         Jihomoravský kraj    BBB2           5.58  +      0.38
  5>Hájková Lenka            Moravskoslezský kraj TTT2           5.59  +      0.39
  6>Štréglová Zuzana         Královehradecký kraj HHH2           6.08  +      0.48
  7>Gallová Veronika         Liberecký kraj       LLL2           6.10  +      0.50
  8>Nechanická Klára         Kraj Vysočina        JJJ1           6.29  +      1.09
  9>Biersaková Dagmar        Plzeňský kraj        PPP2           6.32  +      1.12
 10>Plhalová Šárka           Olomoucký kraj       MMM1           6.43  +      1.23
 11>Nešporová Alžběta        Zlínský kraj         ZZZ1           7.02  +      1.42
 12>Hojná Eliška             Jihočeský kraj       CCC1           7.10  +      1.50
 13>Grycová Kateřina         Jihomoravský kraj    BBB1           7.13  +      1.53
 14>Svobodová Anna           Jihočeský kraj       CCC2           7.15  +      1.55
 15>Kundratová Lucie         Zlínský kraj         ZZZ2           7.19  +      1.59
 16>Rýdlová Adéla            Liberecký kraj       LLL1           7.32  +      2.12
 17>Novotná Tereza           Olomoucký kraj       MMM2           7.39  +      2.19
 18>Černá Kateřina           Karlovarský kraj     KKK1           7.42  +      2.22
 19>Foltýnová Eva            Kraj Vysočina        JJJ2           7.54  +      2.34
 20>Lokajíčková Klára        Plzeňský kraj        PPP1           7.55  +      2.35
 21>Kalousková Marie         Praha                AAA1           8.26  +      3.06
 22>Vyhnálková Marie         Středočeský kraj     SSS1           9.24  +      4.04
 23>Škáchová Magdalena       Praha                AAA2           9.30  +      4.10
 24>Chladová Martina         Karlovarský kraj     KKK2           9.35  +      4.15
 25>Semíková Lucie           Středočeský kraj     SSS2          11.50  +      6.30
 26>Belzová Klára            Ústecký kraj         UUU2          15.09  +      9.49
    Randáková Alžběta        Královehradecký kraj HHH1      DISK              
    Bláhová Nikola           Ústecký kraj         UUU1      DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         1.3km   32m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Waňková Martina          Královehradecký kraj HHH3           6.59  +      0.00
  2>Jánošíková Tereza        Olomoucký kraj       MMM4           7.46  +      0.47
  3>Chaloupská Barbora       Královehradecký kraj HHH4           7.51  +      0.52
  4>Szarzecová Lucie         Moravskoslezský kraj TTT3           8.27  +      1.28
  5>Firešová Markéta         Jihomoravský kraj    BBB4           8.30  +      1.31
  6>Grycová Veronika         Jihomoravský kraj    BBB3           8.32  +      1.33
  7>Poláková Tereza          Moravskoslezský kraj TTT4           8.57  +      1.58
  8>Kopecká Anna             Pardubický kraj      EEE4           9.16  +      2.17
  9>Sieglová Eliška          Praha                AAA3           9.35  +      2.36
 10>Kalenská Dominika        Liberecký kraj       LLL3           9.50  +      2.51
 11>Chaloupková Veronika     Pardubický kraj      EEE3           9.51  +      2.52
 12>Hojná Dominika           Jihočeský kraj       CCC3           9.57  +      2.58
 13>Vyhnálková Barbora       Středočeský kraj     SSS3          10.00  +      3.01
 14>Svobodová Jana           Jihočeský kraj       CCC4          10.09  +      3.10
 15>Vacková Anna             Kraj Vysočina        JJJ3          10.11  +      3.12
 16>Matoušová Kateřina       Liberecký kraj       LLL4          10.37  +      3.38
 17>Brandlová Anna           Ústecký kraj         UUU3          10.59  +      4.00
 18>Tokárová Regina          Karlovarský kraj     KKK3          11.37  +      4.38
 19>Šomanová Anna            Zlínský kraj         ZZZ3          11.43  +      4.44
 20>Pilcová Sabina           Olomoucký kraj       MMM3          11.49  +      4.50
 21>Nádeníčková Pavla        Karlovarský kraj     KKK4          13.40  +      6.41
 22>Hrabánková Zuzana        Praha                AAA4          14.01  +      7.02
 23>Nétková Barbora          Ústecký kraj         UUU4          17.23  +     10.24
    Hanáková Lenka           Plzeňský kraj        PPP4      DISK              
    Kolářová Johana          Středočeský kraj     SSS4      DISK              
    Hanousková Renata        Zlínský kraj         ZZZ4      DISK              
    Stoklasová Daniela       Kraj Vysočina        JJJ4      DISK              
    Kinkorová Tereza         Plzeňský kraj        PPP3      DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         1.2km   28m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Němeček Josef            Liberecký kraj       LLL5           6.51  +      0.00
  1>Filipek Sebastian        Moravskoslezský kraj TTT5           6.51  +      0.00
  3>Hasman Ondřej            Plzeňský kraj        PPP6           7.24  +      0.33
  4>Volák Ondřej             Královehradecký kraj HHH5           7.53  +      1.02
  5>Kubát Tomáš              Královehradecký kraj HHH6           7.57  +      1.06
  6>Mareček Šimon            Kraj Vysočina        JJJ5           8.15  +      1.24
  7>Kotz Michal              Ústecký kraj         UUU5           8.20  +      1.29
  8>Milán Tomáš              Jihomoravský kraj    BBB5           8.22  +      1.31
  8>Šmaus Antonín            Liberecký kraj       LLL6           8.22  +      1.31
 10>Roudný Martin            Pardubický kraj      EEE5           8.24  +      1.33
 11>Jirka Mikuláš            Olomoucký kraj       MMM5           8.31  +      1.40
 12>Švadlena Michal          Pardubický kraj      EEE6           8.49  +      1.58
 13>Janovský Tomáš           Praha                AAA5           9.07  +      2.16
 14>Bořánek Michal           Olomoucký kraj       MMM6           9.22  +      2.31
 15>Podmolík Jonáš           Zlínský kraj         ZZZ5           9.35  +      2.44
 16>Malačka Milan            Praha                AAA6           9.56  +      3.05
 17>Milán Jakub              Jihomoravský kraj    BBB6          10.10  +      3.19
 18>Bořil Šimon              Kraj Vysočina        JJJ6          10.22  +      3.31
 19>Kovařík Martin           Moravskoslezský kraj TTT6          10.46  +      3.55
 20>Zentrich Dušan           Zlínský kraj         ZZZ6          11.09  +      4.18
 21>Bartoš Václav            Karlovarský kraj     KKK6          11.46  +      4.55
 22>Škvor Adam               Středočeský kraj     SSS6          12.52  +      6.01
 23>Hankovec Hugo            Středočeský kraj     SSS5          12.58  +      6.07
 24>Kotz Matouš              Ústecký kraj         UUU6          14.36  +      7.45
 25>Vecko Jan                Karlovarský kraj     KKK5          15.50  +      8.59
    Tischler Josef           Jihočeský kraj       CCC5      DISK              
    Holoubek Ondřej          Jihočeský kraj       CCC6      DISK              
    Hašek Jan                Plzeňský kraj        PPP5      DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         1.4km   32m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Starý Ondřej             Královehradecký kraj HHH7           6.36  +      0.00
  2>Matějka Lukáš            Ústecký kraj         UUU8           6.51  +      0.15
  3>Vystavěl Ondřej          Olomoucký kraj       MMM7           7.10  +      0.34
  4>Hlaváč Ondřej            Jihomoravský kraj    BBB7           7.33  +      0.57
  5>Bartoš Vojtěch           Karlovarský kraj     KKK8           7.44  +      1.08
  6>Škvor Ota                Středočeský kraj     SSS8           7.48  +      1.12
  7>Cienciala Jan            Moravskoslezský kraj TTT7           7.53  +      1.17
  8>Křivda Tomáš             Královehradecký kraj HHH8           8.00  +      1.24
  9>Kafka Matěj              Kraj Vysočina        JJJ7           8.12  +      1.36
 10>Šebek Petr               Praha                AAA7           8.25  +      1.49
 11>Hirš Otakar              Jihomoravský kraj    BBB8           8.27  +      1.51
 12>Kašpar Petr              Olomoucký kraj       MMM8           8.45  +      2.09
 13>Matějka Šimon            Ústecký kraj         UUU7           8.56  +      2.20
 14>Konečný Matěj            Jihočeský kraj       CCC7           9.00  +      2.24
 15>Fencl Jonáš              Pardubický kraj      EEE7           9.03  +      2.27
 16>Klement Dominik          Jihočeský kraj       CCC8           9.04  +      2.28
 16>Koštejn Vít              Liberecký kraj       LLL7           9.04  +      2.28
 18>Šenkýř Matěj             Kraj Vysočina        JJJ8           9.10  +      2.34
 19>Roudný Václav            Pardubický kraj      EEE8           9.19  +      2.43
 20>Michek David             Liberecký kraj       LLL8           9.23  +      2.47
 21>Černocký Libor           Zlínský kraj         ZZZ8           9.37  +      3.01
 22>Hausenblas Šimon         Středočeský kraj     SSS7          10.04  +      3.28
 23>Valík Tomáš              Moravskoslezský kraj TTT8          10.16  +      3.40
 24>Kalivoda Tomáš           Plzeňský kraj        PPP8          10.40  +      4.04
 25>Vopařil Jan              Zlínský kraj         ZZZ7          10.44  +      4.08
 26>Zieba Jakub              Karlovarský kraj     KKK7          11.01  +      4.25
 27>Burian Jan               Plzeňský kraj        PPP7          11.42  +      5.06
 28>Hasal Martin             Praha                AAA8          15.51  +      9.15