Startovka kategorie                                            1/17/2014 1:56:54 PM
                               ZODM 2014 LOB Sprint
===ČSOS-OSN==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D14         1.0km   23m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Lenka            Moravskoslezský kraj TTT2      7200590   0.00      101
  2 Štréglová Zuzana         Královehradecký kraj HHH2      2020709   2.00      102
  3 Thýnová Nikola           Pardubický kraj      EEE2      2032191   4.00      103
  4 Vyhnálková Marie         Středočeský kraj     SSS1      2019236   6.00      104
  5 Nešporová Alžběta        Zlínský kraj         ZZZ1      7200901   8.00      105
  6 Černá Kateřina           Karlovarský kraj     KKK1       416178  10.00      106
  7 Kalousková Marie         Praha                AAA1       443091  12.00      107
  8 Grycová Kateřina         Jihomoravský kraj    BBB1       232865  14.00      108
  9 Foltýnová Eva            Kraj Vysočina        JJJ2        52966  16.00      109
 10 Belzová Klára            Ústecký kraj         UUU2               18.00      110
 11 Plhalová Šárka           Olomoucký kraj       MMM1       920661  20.00      111
 12 Lokajíčková Klára        Plzeňský kraj        PPP1       434821  22.00      112
 13 Poláková Lenka           Moravskoslezský kraj TTT1      7200588  24.00      113
 14 Randáková Alžběta        Královehradecký kraj HHH1       416271  26.00      114
 15 Svobodová Anna           Jihočeský kraj       CCC2      2025219  28.00      115
 16 Nechanická Klára         Kraj Vysočina        JJJ1        52000  30.00      116
 17 Kundratová Lucie         Zlínský kraj         ZZZ2       218974  32.00      117
 18 Semíková Lucie           Středočeský kraj     SSS2       515426  34.00      118
 19 Radová Kateřina          Ústecký kraj         UUU1               36.00      119
 20 Biersaková Dagmar        Plzeňský kraj        PPP2      2060386  38.00      120
 21 Gallová Veronika         Liberecký kraj       LLL2      2035745  40.00      121
 22 Hlaváčová Anežka         Jihomoravský kraj    BBB2        53247  42.00      122
 23 Chladová Martina         Karlovarský kraj     KKK2       416185  44.00      123
 24 Zrníková Adéla           Pardubický kraj      EEE1      1398988  46.00      124
 25 Škáchová Magdalena       Praha                AAA2       434818  48.00      125
 26 Rýdlová Adéla            Liberecký kraj       LLL1      2035701  50.00      126
 27 Novotná Tereza           Olomoucký kraj       MMM2       331514  52.00      127
 28 Hojná Eliška             Jihočeský kraj       CCC1       442882  54.00      128
 
Startovka kategorie: D16         1.3km   32m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Jana           Jihočeský kraj       CCC4      2025218   0.00      201
  2 Nádeníčková Pavla        Karlovarský kraj     KKK4      2056284   2.00      202
  3 Brandlová Anna           Ústecký kraj         UUU3                4.00      203
  4 Chaloupská Barbora       Královehradecký kraj HHH4       224878   6.00      204
  5 Kolářová Johana          Středočeský kraj     SSS4       897346   8.00      205
  6 Kopecká Anna             Pardubický kraj      EEE4      1006615  10.00      206
  7 Hrabánková Zuzana        Praha                AAA4       331147  12.00      207
  8 Hanousková Renata        Zlínský kraj         ZZZ4      2020727  14.00      208
  9 Firešová Markéta         Jihomoravský kraj    BBB4       897355  16.00      209
 10 Hanáková Lenka           Plzeňský kraj        PPP4      2060384  18.00      210
 11 Vacková Anna             Kraj Vysočina        JJJ3       336765  20.00      211
 12 Jánošíková Tereza        Olomoucký kraj       MMM4       682075  22.00      212
 13 Matoušová Kateřina       Liberecký kraj       LLL4      2032127  24.00      213
 14 Szarzecová Lucie         Moravskoslezský kraj TTT3      7200587  26.00      214
 15 Vyhnálková Barbora       Středočeský kraj     SSS3      2023812  28.00      215
 16 Tokárová Regina          Karlovarský kraj     KKK3      2035737  30.00      216
 17 Waňková Martina          Královehradecký kraj HHH3       425555  32.00      217
 18 Chaloupková Veronika     Pardubický kraj      EEE3         9569  34.00      218
 19 Kalenská Dominika        Liberecký kraj       LLL3       253374  36.00      219
 20 Sieglová Eliška          Praha                AAA3      7201197  38.00      220
 21 Hojná Dominika           Jihočeský kraj       CCC3       331328  40.00      221
 22 Kinkorová Tereza         Plzeňský kraj        PPP3       995796  42.00      222
 23 Stoklasová Daniela       Kraj Vysočina        JJJ4       416210  44.00      223
 24 Pilcová Sabina           Olomoucký kraj       MMM3      1007538  46.00      224
 25 Nétková Barbora          Ústecký kraj         UUU4               48.00      225
 26 Poláková Tereza          Moravskoslezský kraj TTT4      2061783  50.00      226
 27 Grycová Veronika         Jihomoravský kraj    BBB3       229382  52.00      227
 28 Šomanová Anna            Zlínský kraj         ZZZ3       416067  54.00      228
 
Startovka kategorie: H14         1.2km   28m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vecko Jan                Karlovarský kraj     KKK5       232226   1.00      301
  2 Milán Jakub              Jihomoravský kraj    BBB6       888640   3.00      302
  3 Švadlena Michal          Pardubický kraj      EEE6      9990101   5.00      303
  4 Malačka Milan            Praha                AAA6       446345   7.00      304
  5 Volák Ondřej             Královehradecký kraj HHH5       425514   9.00      305
  6 Bořil Šimon              Kraj Vysočina        JJJ6       411758  11.00      306
  7 Hankovec Hugo            Středočeský kraj     SSS5       436446  13.00      307
  8 Tischler Josef           Jihočeský kraj       CCC5        51406  15.00      308
  9 Kovařík Martin           Moravskoslezský kraj TTT6      7200589  17.00      309
 10 Doležal Jakub            Ústecký kraj         UUU5               19.00      310
 11 Šmaus Antonín            Liberecký kraj       LLL6      2025357  21.00      311
 12 Hasman Ondřej            Plzeňský kraj        PPP6      2042514  23.00      312
 13 Bořánek Michal           Olomoucký kraj       MMM6      2032171  25.00      313
 14 Podmolík Jonáš           Zlínský kraj         ZZZ5        53831  27.00      314
 15 Škvor Adam               Středočeský kraj     SSS6       425596  29.00      315
 16 Milán Tomáš              Jihomoravský kraj    BBB5       443078  31.00      316
 17 Mareček Šimon            Kraj Vysočina        JJJ5      2011896  33.00      317
 18 Filipek Sebastian        Moravskoslezský kraj TTT5      2060277  35.00      318
 19 Roudný Martin            Pardubický kraj      EEE5       425543  37.00      319
 20 Kubát Tomáš              Královehradecký kraj HHH6       339555  39.00      320
 21 Hašek Jan                Plzeňský kraj        PPP5       887604  41.00      321
 22 Němeček Josef            Liberecký kraj       LLL5       436942  43.00      322
 23 Jirka Mikuláš            Olomoucký kraj       MMM5       301599  45.00      323
 24 Kotz Matouš              Ústecký kraj         UUU6               47.00      324
 25 Holoubek Ondřej          Jihočeský kraj       CCC6        51408  49.00      325
 26 Bartoš Václav            Karlovarský kraj     KKK6       515060  51.00      326
 27 Zentrich Dušan           Zlínský kraj         ZZZ6       433084  53.00      327
 28 Janovský Tomáš           Praha                AAA5       887632  55.00      328
 
Startovka kategorie: H16         1.4km   32m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Křivda Tomáš             Královehradecký kraj HHH8      2025366   1.00      401
  2 Fencl Jonáš              Pardubický kraj      EEE7         9660   3.00      402
  3 Konečný Matěj            Jihočeský kraj       CCC7      2032119   5.00      403
  4 Hasal Martin             Praha                AAA8       301413   7.00      404
  5 Vopařil Jan              Zlínský kraj         ZZZ7       246840   9.00      405
  6 Hirš Otakar              Jihomoravský kraj    BBB8      7200360  11.00      406
  7 Hausenblas Šimon         Středočeský kraj     SSS7       361923  13.00      407
  8 Matějka Šimon            Ústecký kraj         UUU7        51331  15.00      408
  9 Burian Jan               Plzeňský kraj        PPP7      2031365  17.00      409
 10 Vystavěl Ondřej          Olomoucký kraj       MMM7      1602633  19.00      410
 11 Šenkýř Matěj             Kraj Vysočina        JJJ8      2045309  21.00      411
 12 Koštejn Vít              Liberecký kraj       LLL7       888634  23.00      412
 13 Roudný Václav            Pardubický kraj      EEE8         9884  25.00      413
 14 Valík Tomáš              Moravskoslezský kraj TTT8       410105  27.00      414
 15 Škvor Ota                Středočeský kraj     SSS8       981828  29.00      415
 16 Klement Dominik          Jihočeský kraj       CCC8       211576  31.00      416
 17 Šebek Petr               Praha                AAA7       889292  33.00      417
 18 Starý Ondřej             Královehradecký kraj HHH7      2025354  35.00      418
 19 Kalivoda Tomáš           Plzeňský kraj        PPP8      2060393  37.00      419
 20 Matějka Lukáš            Ústecký kraj         UUU8      7200336  39.00      420
 21 Michek David             Liberecký kraj       LLL8      2027247  41.00      421
 22 Kafka Matěj              Kraj Vysočina        JJJ7      7200364  43.00      422
 23 Zieba Jakub              Karlovarský kraj     KKK7       232215  45.00      423
 24 Hlaváč Ondřej            Jihomoravský kraj    BBB7      2059757  47.00      424
 25 Černocký Libor           Zlínský kraj         ZZZ8     14000401  49.00      425
 26 Bartoš Vojtěch           Karlovarský kraj     KKK8      2059738  51.00      426
 27 Kašpar Petr              Olomoucký kraj       MMM8      2032169  53.00      427
 28 Cienciala Jan            Moravskoslezský kraj TTT7      1400410  55.00      428