Konečné výsledky kategorie                                    1/22/2014 2:34:01 PM
                               ZODM 2014 LOB Medium
===ČSOS-OSN=========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D14         1.9km   45m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gallová Veronika         Liberecký kraj       LLL2           8.44  +      0.00
  2.Zrníková Adéla           Pardubický kraj      EEE1           9.35  +      0.51
  3.Hlaváčová Anežka         Jihomoravský kraj    BBB2          10.11  +      1.27
  4.Poláková Lenka           Moravskoslezský kraj TTT1          10.22  +      1.38
  5.Thýnová Nikola           Pardubický kraj      EEE2          10.26  +      1.42
  6.Hájková Lenka            Moravskoslezský kraj TTT2          10.29  +      1.45
  7.Nechanická Klára         Kraj Vysočina        JJJ1          10.58  +      2.14
  7.Lokajíčková Klára        Plzeňský kraj        PPP1          10.58  +      2.14
  9.Štréglová Zuzana         Královehradecký kraj HHH2          11.11  +      2.27
 10.Plhalová Šárka           Olomoucký kraj       MMM1          11.23  +      2.39
 11.Grycová Kateřina         Jihomoravský kraj    BBB1          11.45  +      3.01
 12.Biersaková Dagmar        Plzeňský kraj        PPP2          11.46  +      3.02
 13.Černá Kateřina           Karlovarský kraj     KKK1          12.00  +      3.16
 14.Nešporová Alžběta        Zlínský kraj         ZZZ1          12.13  +      3.29
 15.Semíková Lucie           Středočeský kraj     SSS2          12.21  +      3.37
 16.Novotná Tereza           Olomoucký kraj       MMM2          12.26  +      3.42
 17.Svobodová Anna           Jihočeský kraj       CCC2          12.36  +      3.52
 18.Foltýnová Eva            Kraj Vysočina        JJJ2          12.48  +      4.04
 19.Hojná Eliška             Jihočeský kraj       CCC1          13.04  +      4.20
 20.Chladová Martina         Karlovarský kraj     KKK2          13.22  +      4.38
 21.Kalousková Marie         Praha                AAA1          13.24  +      4.40
 22.Vyhnálková Marie         Středočeský kraj     SSS1          13.41  +      4.57
 23.Kundratová Lucie         Zlínský kraj         ZZZ2          13.47  +      5.03
 24.Bláhová Nikola           Ústecký kraj         UUU1          14.10  +      5.26
 25.Škáchová Magdalena       Praha                AAA2          14.30  +      5.46
    Randáková Alžběta        Královehradecký kraj HHH1      DISK              
    Belzová Klára            Ústecký kraj         UUU2      DISK              
    Rýdlová Adéla            Liberecký kraj       LLL1      DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.5km   75m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Brandlová Anna           Ústecký kraj         UUU3          13.28  +      0.00
  2.Waňková Martina          Královehradecký kraj HHH3          13.42  +      0.14
  3.Jánošíková Tereza        Olomoucký kraj       MMM4          14.04  +      0.36
  4.Matoušová Kateřina       Liberecký kraj       LLL4          14.44  +      1.16
  5.Nétková Barbora          Ústecký kraj         UUU4          15.06  +      1.38
  6.Poláková Tereza          Moravskoslezský kraj TTT4          15.14  +      1.46
  7.Stoklasová Daniela       Kraj Vysočina        JJJ4          15.18  +      1.50
  8.Firešová Markéta         Jihomoravský kraj    BBB4          15.26  +      1.58
  9.Chaloupská Barbora       Královehradecký kraj HHH4          15.31  +      2.03
 10.Szarzecová Lucie         Moravskoslezský kraj TTT3          15.45  +      2.17
 11.Pilcová Sabina           Olomoucký kraj       MMM3          15.51  +      2.23
 12.Sieglová Eliška          Praha                AAA3          15.58  +      2.30
 13.Kinkorová Tereza         Plzeňský kraj        PPP3          16.16  +      2.48
 14.Grycová Veronika         Jihomoravský kraj    BBB3          16.20  +      2.52
 15.Vyhnálková Barbora       Středočeský kraj     SSS3          16.38  +      3.10
 16.Kalenská Dominika        Liberecký kraj       LLL3          16.41  +      3.13
 17.Chaloupková Veronika     Pardubický kraj      EEE3          16.51  +      3.23
 18.Kopecká Anna             Pardubický kraj      EEE4          17.12  +      3.44
 19.Hojná Dominika           Jihočeský kraj       CCC3          17.18  +      3.50
 20.Tokárová Regina          Karlovarský kraj     KKK3          17.25  +      3.57
 21.Svobodová Jana           Jihočeský kraj       CCC4          18.30  +      5.02
 22.Vacková Anna             Kraj Vysočina        JJJ3          18.50  +      5.22
 23.Kolářová Johana          Středočeský kraj     SSS4          19.00  +      5.32
 24.Hrabánková Zuzana        Praha                AAA4          19.47  +      6.19
 25.Nádeníčková Pavla        Karlovarský kraj     KKK4          19.58  +      6.30
 26.Hanousková Renata        Zlínský kraj         ZZZ4          20.04  +      6.36
 27.Šomanová Anna            Zlínský kraj         ZZZ3          20.30  +      7.02
 28.Hanáková Lenka           Plzeňský kraj        PPP4          20.31  +      7.03
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.5km   70m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hašek Jan                Plzeňský kraj        PPP5          11.11  +      0.00
  2.Němeček Josef            Liberecký kraj       LLL5          11.25  +      0.14
  3.Filipek Sebastian        Moravskoslezský kraj TTT5          12.00  +      0.49
  4.Kubát Tomáš              Královehradecký kraj HHH6          12.26  +      1.15
  5.Hasman Ondřej            Plzeňský kraj        PPP6          12.53  +      1.42
  6.Roudný Martin            Pardubický kraj      EEE5          13.10  +      1.59
  7.Jirka Mikuláš            Olomoucký kraj       MMM5          13.20  +      2.09
  8.Bořánek Michal           Olomoucký kraj       MMM6          13.33  +      2.22
  9.Janovský Tomáš           Praha                AAA5          13.37  +      2.26
 10.Šmaus Antonín            Liberecký kraj       LLL6          13.39  +      2.28
 11.Milán Jakub              Jihomoravský kraj    BBB6          13.56  +      2.45
 12.Holoubek Ondřej          Jihočeský kraj       CCC6          13.57  +      2.46
 13.Zentrich Dušan           Zlínský kraj         ZZZ6          14.10  +      2.59
 14.Volák Ondřej             Královehradecký kraj HHH5          14.23  +      3.12
 15.Kotz Michal              Ústecký kraj         UUU5          14.25  +      3.14
 16.Tischler Josef           Jihočeský kraj       CCC5          14.28  +      3.17
 17.Mareček Šimon            Kraj Vysočina        JJJ5          14.32  +      3.21
 18.Hankovec Hugo            Středočeský kraj     SSS5          15.32  +      4.21
 19.Kotz Matouš              Ústecký kraj         UUU6          15.34  +      4.23
 20.Kovařík Martin           Moravskoslezský kraj TTT6          15.43  +      4.32
 21.Podmolík Jonáš           Zlínský kraj         ZZZ5          15.54  +      4.43
 22.Bartoš Václav            Karlovarský kraj     KKK6          16.11  +      5.00
 23.Švadlena Michal          Pardubický kraj      EEE6          16.24  +      5.13
 24.Bořil Šimon              Kraj Vysočina        JJJ6          16.44  +      5.33
 25.Malačka Milan            Praha                AAA6          17.58  +      6.47
 26.Škvor Adam               Středočeský kraj     SSS6          18.54  +      7.43
 27.Vecko Jan                Karlovarský kraj     KKK5          20.10  +      8.59
    Milán Tomáš              Jihomoravský kraj    BBB5      DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.1km   90m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Matějka Lukáš            Ústecký kraj         UUU8          13.08  +      0.00
  2.Matějka Šimon            Ústecký kraj         UUU7          13.17  +      0.09
  3.Starý Ondřej             Královehradecký kraj HHH7          13.42  +      0.34
  4.Klement Dominik          Jihočeský kraj       CCC8          13.55  +      0.47
  4.Kalivoda Tomáš           Plzeňský kraj        PPP8          13.55  +      0.47
  6.Hlaváč Ondřej            Jihomoravský kraj    BBB7          14.52  +      1.44
  6.Hausenblas Šimon         Středočeský kraj     SSS7          14.52  +      1.44
  8.Vystavěl Ondřej          Olomoucký kraj       MMM7          15.08  +      2.00
  9.Škvor Ota                Středočeský kraj     SSS8          15.32  +      2.24
 10.Bartoš Vojtěch           Karlovarský kraj     KKK8          15.36  +      2.28
 11.Cienciala Jan            Moravskoslezský kraj TTT7          15.57  +      2.49
 12.Kafka Matěj              Kraj Vysočina        JJJ7          16.26  +      3.18
 13.Křivda Tomáš             Královehradecký kraj HHH8          16.56  +      3.48
 14.Burian Jan               Plzeňský kraj        PPP7          17.02  +      3.54
 15.Michek David             Liberecký kraj       LLL8          17.06  +      3.58
 16.Vopařil Jan              Zlínský kraj         ZZZ7          17.42  +      4.34
 17.Hirš Otakar              Jihomoravský kraj    BBB8          17.57  +      4.49
 18.Šebek Petr               Praha                AAA7          18.03  +      4.55
 19.Koštejn Vít              Liberecký kraj       LLL7          18.34  +      5.26
 20.Kašpar Petr              Olomoucký kraj       MMM8          18.35  +      5.27
 21.Konečný Matěj            Jihočeský kraj       CCC7          18.49  +      5.41
 22.Roudný Václav            Pardubický kraj      EEE8          19.03  +      5.55
 23.Fencl Jonáš              Pardubický kraj      EEE7          19.05  +      5.57
 24.Černocký Libor           Zlínský kraj         ZZZ8          19.54  +      6.46
 25.Šenkýř Matěj             Kraj Vysočina        JJJ8          20.21  +      7.13
 26.Valík Tomáš              Moravskoslezský kraj TTT8          20.35  +      7.27
 27.Zieba Jakub              Karlovarský kraj     KKK7          20.38  +      7.30
 28.Hasal Martin             Praha                AAA8          21.19  +      8.11