Startovka kategorie                                            1/17/2014 3:14:58 PM
                               ZODM 2014 LOB Medium
===ČSOS-OSN==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D14         1.9km   45m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kundratová Lucie         Zlínský kraj         ZZZ2       218974   0.00      101
  2 Plhalová Šárka           Olomoucký kraj       MMM1       920661   4.00      102
  3 Vyhnálková Marie         Středočeský kraj     SSS1      2019236   8.00      103
  4 Grycová Kateřina         Jihomoravský kraj    BBB1       232865  12.00      104
  5 Škáchová Magdalena       Praha                AAA2       434818  16.00      105
  6 Lokajíčková Klára        Plzeňský kraj        PPP1       434821  20.00      106
  7 Chladová Martina         Karlovarský kraj     KKK2       416185  24.00      107
  8 Hojná Eliška             Jihočeský kraj       CCC1       442882  28.00      108
  9 Rýdlová Adéla            Liberecký kraj       LLL1      2035701  32.00      109
 10 Nechanická Klára         Kraj Vysočina        JJJ1        52000  36.00      110
 11 Štréglová Zuzana         Královehradecký kraj HHH2      2020709  40.00      111
 12 Nešporová Alžběta        Zlínský kraj         ZZZ1      7200901  44.00      112
 13 Thýnová Nikola           Pardubický kraj      EEE2      2032191  48.00      113
 14 Novotná Tereza           Olomoucký kraj       MMM2       331514  52.00      114
 15 Semíková Lucie           Středočeský kraj     SSS2       515426  56.00      115
 16 Kalousková Marie         Praha                AAA1       443091  60.00      116
 17 Černá Kateřina           Karlovarský kraj     KKK1       416178  64.00      117
 18 Radová Kateřina          Ústecký kraj         UUU1               68.00      118
 19 Hájková Lenka            Moravskoslezský kraj TTT2      7200590  72.00      119
 20 Randáková Alžběta        Královehradecký kraj HHH1       416271  76.00      120
 21 Zrníková Adéla           Pardubický kraj      EEE1      1398988  80.00      121
 22 Gallová Veronika         Liberecký kraj       LLL2      2035745  84.00      122
 23 Foltýnová Eva            Kraj Vysočina        JJJ2        52966  88.00      123
 24 Poláková Lenka           Moravskoslezský kraj TTT1      7200588  92.00      124
 25 Svobodová Anna           Jihočeský kraj       CCC2      2025219  96.00      125
 26 Belzová Klára            Ústecký kraj         UUU2              100.00      126
 27 Biersaková Dagmar        Plzeňský kraj        PPP2      2060386 104.00      127
 28 Hlaváčová Anežka         Jihomoravský kraj    BBB2        53247 108.00      128
 
Startovka kategorie: D16         2.5km   75m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Jana           Jihočeský kraj       CCC4      2025218   1.00      201
  2 Poláková Tereza          Moravskoslezský kraj TTT4      2061783   5.00      202
  3 Kinkorová Tereza         Plzeňský kraj        PPP3       995796   9.00      203
  4 Kalenská Dominika        Liberecký kraj       LLL3       253374  13.00      204
  5 Vyhnálková Barbora       Středočeský kraj     SSS3      2023812  17.00      205
  6 Hanousková Renata        Zlínský kraj         ZZZ4      2020727  21.00      206
  7 Firešová Markéta         Jihomoravský kraj    BBB4       897355  25.00      207
  8 Pilcová Sabina           Olomoucký kraj       MMM3      1007538  29.00      208
  9 Tokárová Regina          Karlovarský kraj     KKK3      2035737  33.00      209
 10 Kopecká Anna             Pardubický kraj      EEE4      1006615  37.00      210
 11 Sieglová Eliška          Praha                AAA3      7201197  41.00      211
 12 Nétková Barbora          Ústecký kraj         UUU4               45.00      212
 13 Hanáková Lenka           Plzeňský kraj        PPP4      2060384  49.00      213
 14 Hojná Dominika           Jihočeský kraj       CCC3       331328  53.00      214
 15 Waňková Martina          Královehradecký kraj HHH3       425555  57.00      215
 16 Grycová Veronika         Jihomoravský kraj    BBB3       229382  61.00      216
 17 Šomanová Anna            Zlínský kraj         ZZZ3       416067  65.00      217
 18 Matoušová Kateřina       Liberecký kraj       LLL4      2032127  69.00      218
 19 Szarzecová Lucie         Moravskoslezský kraj TTT3      7200587  73.00      219
 20 Chaloupková Veronika     Pardubický kraj      EEE3         9569  77.00      220
 21 Stoklasová Daniela       Kraj Vysočina        JJJ4       416210  81.00      221
 22 Brandlová Anna           Ústecký kraj         UUU3               85.00      222
 23 Jánošíková Tereza        Olomoucký kraj       MMM4       682075  89.00      223
 24 Kolářová Johana          Středočeský kraj     SSS4       897346  93.00      224
 25 Hrabánková Zuzana        Praha                AAA4       331147  97.00      225
 26 Nádeníčková Pavla        Karlovarský kraj     KKK4      2056284 101.00      226
 27 Vacková Anna             Kraj Vysočina        JJJ3       336765 105.00      227
 28 Chaloupská Barbora       Královehradecký kraj HHH4       224878 109.00      228
 
Startovka kategorie: H14         2.5km   70m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Michal          Pardubický kraj      EEE6      9990101   2.00      301
  2 Hankovec Hugo            Středočeský kraj     SSS5       436446   6.00      302
  3 Mareček Šimon            Kraj Vysočina        JJJ5      2011896  10.00      303
  4 Bartoš Václav            Karlovarský kraj     KKK6       515060  14.00      304
  5 Jirka Mikuláš            Olomoucký kraj       MMM5       301599  18.00      305
  6 Hasman Ondřej            Plzeňský kraj        PPP6      2042514  22.00      306
  7 Doležal Jakub            Ústecký kraj         UUU5               26.00      307
  8 Volák Ondřej             Královehradecký kraj HHH5       425514  30.00      308
  9 Janovský Tomáš           Praha                AAA5       887632  34.00      309
 10 Kovařík Martin           Moravskoslezský kraj TTT6      7200589  38.00      310
 11 Milán Jakub              Jihomoravský kraj    BBB6       888640  42.00      311
 12 Tischler Josef           Jihočeský kraj       CCC5        51406  46.00      312
 13 Škvor Adam               Středočeský kraj     SSS6       425596  50.00      313
 14 Bořil Šimon              Kraj Vysočina        JJJ6       411758  54.00      314
 15 Zentrich Dušan           Zlínský kraj         ZZZ6       433084  58.00      315
 16 Vecko Jan                Karlovarský kraj     KKK5       232226  62.00      316
 17 Roudný Martin            Pardubický kraj      EEE5       425543  66.00      317
 18 Kotz Matouš              Ústecký kraj         UUU6               70.00      318
 19 Němeček Josef            Liberecký kraj       LLL5       436942  74.00      319
 20 Kubát Tomáš              Královehradecký kraj HHH6       339555  78.00      320
 21 Podmolík Jonáš           Zlínský kraj         ZZZ5        53831  82.00      321
 22 Milán Tomáš              Jihomoravský kraj    BBB5       443078  86.00      322
 23 Šmaus Antonín            Liberecký kraj       LLL6      2025357  90.00      323
 24 Bořánek Michal           Olomoucký kraj       MMM6      2032171  94.00      324
 25 Hašek Jan                Plzeňský kraj        PPP5       887604  98.00      325
 26 Malačka Milan            Praha                AAA6       446345 102.00      326
 27 Filipek Sebastian        Moravskoslezský kraj TTT5      2060277 106.00      327
 28 Holoubek Ondřej          Jihočeský kraj       CCC6        51408 110.00      328
 
Startovka kategorie: H16         3.1km   90m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fencl Jonáš              Pardubický kraj      EEE7         9660   3.00      401
  2 Hasal Martin             Praha                AAA8       301413   7.00      402
  3 Šenkýř Matěj             Kraj Vysočina        JJJ8      2045309  11.00      403
  4 Křivda Tomáš             Královehradecký kraj HHH8      2025366  15.00      404
  5 Koštejn Vít              Liberecký kraj       LLL7       888634  19.00      405
  6 Vopařil Jan              Zlínský kraj         ZZZ7       246840  23.00      406
  7 Matějka Lukáš            Ústecký kraj         UUU8      7200336  27.00      407
  8 Bartoš Vojtěch           Karlovarský kraj     KKK8      2059738  31.00      408
  9 Škvor Ota                Středočeský kraj     SSS8       981828  35.00      409
 10 Kalivoda Tomáš           Plzeňský kraj        PPP8      2060393  39.00      410
 11 Konečný Matěj            Jihočeský kraj       CCC7      2032119  43.00      411
 12 Valík Tomáš              Moravskoslezský kraj TTT8       410105  47.00      412
 13 Roudný Václav            Pardubický kraj      EEE8         9884  51.00      413
 14 Starý Ondřej             Královehradecký kraj HHH7      2025354  55.00      414
 15 Kašpar Petr              Olomoucký kraj       MMM8      2032169  59.00      415
 16 Hirš Otakar              Jihomoravský kraj    BBB8      7200360  63.00      416
 17 Šebek Petr               Praha                AAA7       889292  67.00      417
 18 Hlaváč Ondřej            Jihomoravský kraj    BBB7      2059757  71.00      418
 19 Hausenblas Šimon         Středočeský kraj     SSS7       361923  75.00      419
 20 Klement Dominik          Jihočeský kraj       CCC8       211576  79.00      420
 21 Michek David             Liberecký kraj       LLL8      2027247  83.00      421
 22 Černocký Libor           Zlínský kraj         ZZZ8     14000401  87.00      422
 23 Matějka Šimon            Ústecký kraj         UUU7        51331  91.00      423
 24 Burian Jan               Plzeňský kraj        PPP7      2031365  95.00      424
 25 Zieba Jakub              Karlovarský kraj     KKK7       232215  99.00      425
 26 Kafka Matěj              Kraj Vysočina        JJJ7      7200364 103.00      426
 27 Vystavěl Ondřej          Olomoucký kraj       MMM7      1602633 107.00      427
 28 Cienciala Jan            Moravskoslezský kraj TTT7      1400410 111.00      428