MTBO 2014 2018-06-29T18:51:02+00:00

logo_1

United-Kingdom-FlagUnited-Kingdom-FlagUnited-Kingdom-Flag

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE:

19. 6.

Ve čtvrtek 10. července bude v Událostech v regionech odvysílána reportáž ze sobotního závodu. Takže se určitě podívejte.

17. 6.

Chtěli bychom také poděkovat našim sponzorům a partnerům, kteří se také podíleli na bezproblémovém průběhu závodu.

DSC04526

16. 6.

Pořadí kontrol všech závodníků při free orderu můžete shlédnout ZDE


Mezičasy s pořadím projetých kontrol

16. 6.

Můžete si zakreslit postupy z nedělního middlu. Routegadget bohužel nepodporuje free order, ale i tak se můžete aspoň podívat na mapu s různě pospojovanýma tratěma.

15. 6.

Zveřejněny výsledky a fotky z nedělního middlu

14. 6.

Foto ze sobotního závodu

14. 6.

Zveřejněny výsledky free order

13. 6.

Zveřejněny aktualizované startovky

12. 6.

Zveřejněny pokyny a startovky

11. 6.

Jídelní lístek, stravování je zajištěno pro všechny. Každý den se bude grilovat a bude zajištěno čerstvé pečivo.

10. 6.

Nabídka termonádob od společnosti MARS Svratka pro kluby OBnabidka_MTBO

10. 6.

Dnes je deadline druhého termínu přihlášek a pokud snad ještě váháte, zda se zúčastnit posledního předprázdninového závodního víkendu, vězte, že se máte určitě na co těšit.

Pořadatelé pro závod rozšířili původní mapu z Mistrovství světa 2007 o zcela nový prostor s poměrně hustou sítí cest převážně dobré kvality. Sobotní závod se tak dostane do části, která je sice kopcovatější, ale Free Order každému umožní vybrat si, zda chce ušetřit najeté kilometry na úkor výškových metrů, nebo se povozit v dlouhých traverzech. Tratě slibují rozmanité pasáže, od technicky náročných po superrychlé a na své si tak přijde opravdu každý.

Nedělní middle budou rozhodovat vteřinky, záležet bude na tom, v jaké rychlosti jste ještě schopni dobře číst mapu a správně řešit odbočky a křižovatky.

Postaráno o Vás bude i mezi závody, nabídku teplých jídel najdete zde (odkaz), na nedělní snídani budete mít možnost zakoupit čerstvé pečivo z místního pekařství a určitě neumřete ani žízní, na čepu bude Rychtář standard, Refresh, Nealko pivo a Grena.

No a pokud skutečně vyjde počasí a bude pařák, vřele doporučujeme také koupačku v místním rybníku Chochol, kde budete moct zchladit zavařené nohy a hlavy.

5. 6.

Do závodu zbývá něco přes týden, přípravy finišují a vy už se můžete začít těšit na krásný závod v hlubokých vysočinských lesích. Silné deště v minulých dnech nicméně trochu zkomplikovaly přípravu map a tratí, neboť dříve velmi dobře sjízdné cesty se z ničeho nic proměnily v těžko průjezdná bahniště což samozřejmě problematizuje určování stupně sjízdnosti daných cest. Nicméně předpověď počasí slibuje tropický týden, tak snad bude les dobře připraven. Předpověď pro Svratouch

24. 4.

Zveřejněn rozpis závodu

29. 3.

Fotky z prostoru závodu ZDE

27. 1.

Spuštěna stránka závodu

Image Map