MIstrovství oblasti na middlu

Minulý víkend jsme běželi v Lučici, na dohled hradu Lipnice, mistrovství oblasti na middlu. Závod to byl pěkný. Počasí nám přálo, bylo dost teplo. V lese se střídaly letecké pasáže, kde se závodník ani nemusel dívat do mapy s pasažemi v tmavězelených hustníkách a podrostu s náletem smrčků. Množství závodníků, i těch zkušenějších se nechalo nachytat kontrolou schovanou v rýze a zarostlou smrčky tak, že lampion byl vidět až z úplné blízkosti. Chtělo to prostě běžet na objekt a ne na lampion. (Kontrola č. 22 na mapě H21C).

Posbírali jsme plno pódiových umístění, nejčastěji jsme se však museli spokojit s druhými místy. V D10N byla druhá Jolanka Janíčková. V D12C to byla Ema Marečková, stejně jako Klára Nechanická v D16. V D21C doběhla Hanka Wurzelová na 9. místě. V D35 byla Danka Nechanická jak jinak než 2. a Lenka Kamenická 3. Mistrem oblasti se stal Šimon Mareček v H14, když skoro o 4 minuty porazil Honzu Nechanického na druhém místě. V H21C se moc nezadařilo Jeronýmovi, který skončil 8., ale na 5. místo mu chybělo jen 15 vteřin. Jirka Dvořáček 19. a Radan Kamenický 24. V H55 doběhl druhý Břeťa Wurzel. Kompletní výsledky již tradičně na ORISu.

By | 2018-06-29T18:51:31+00:00 Květen 27th, 2016|Novinky 2016|0 Comments