Začala nám sezóna! Prvním závodem pro náš klub byly štafety na Jarním poháru, které se konaly v leteckých lesích východních Čech. Chyby se moc dělat nedaly, ale když už se nějaká povedla, tak velmi ovlivnila výsledek. Našim štafetám se moc nedařilo (pouze výjimky na jednotlivých úsecích), žádná nebodovala… Den na to se konal závod jednotlivců, ve kterém se nám dařilo víc. 11. Martina v D21A, 18. Klára v D21C, 6. Lenka v D35C, 4. Petr Nepustil v H35D. Nejvíce se dařilo Šimonovi, který se 28. místem (ale 4. ve svém věku) nominoval na Středoevropský pohár, Honzovi nominace utekla o 1 místo.

O týden později se uskutečnilo 2. kolo Východočeského poháru, kterého se zúčastnilo pár běžců z našeho klubu. Terén byl velmi podobný Jarnímu poháru a tím pádem znovu neskutečně rychlý, ale byl o něco málo mapově těžší. Naše výsledky: Tomáš Zrník běžel skvěle a byl 3. v kategorii H12C, Jeroným s několika chybami nebyl se svým výsledkem spokojen (12. v H21C, Tomáš Z. 25, Tobiáš 43.). Marek K. po velké chybě na jedničku dokázal zbytek závodu skvěle odběhnout, ale stačilo to pouze na 15. místo v H45C (17. Břeťa).

Teď už nás čeká téměř každý víkend závod a tak si přejme co nejlepší výsledky pro náš klub.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone