Startovka oddílů                                               15. 10. 2015 15:23:40
                       sprint - 18. závod Českého poháru MTBO
===ČSOS-OSN===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 12G - GB MTBO                                  Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dawson Keith             12G     7107107    M50     20.00      917
 
 
Startovka oddílu: 54A - Austria MTBO Team                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Walther Katja            54A7850 8629162    W21B    33.00      501
  2 Haselsberger Kevin       54A8900  680102    M21E    71.00       22
  3 Exler Florian            54A9200  709792    M21E    69.00       20
  4 Waldmann Andreas         54A9400 7777711    M21E    92.00       43
  5 Fantoni Antonella        54A9750 7171197    W20      0.00      181
 
 
Startovka oddílu: ABR - A-team NOVO Bruntál                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hruška Tomáš             ABR0001 7204492    M17      4.00      105
  2 Peths Pavel              ABR5801  889285    M50     19.00      915
  3 Vrábel Jaromír           ABR6102   51914    M50      9.00      906
  4 Němec Lubomír            ABR6201            M50     17.00      914
  5 Kolář Rudolf             ABR6301  920687    M21A    58.00      218
  6 Kratochvíl Karel         ABR7001 7202579    M21A    44.00      204
  7 Hruška Miloš             ABR7501 7201199    M21A    47.00      207
  8 Žák Pavel                ABR7600 7003003    M21B    69.00      441
  9 Jašek Petr               ABR7601 7003007    M21E    56.00        7
 10 Jašková Šárka            ABR7751  886811    W21B    43.00      511
 11 Tomeček Lubomír          ABR7906  899021    M21A    78.00      238
 12 Vala Radek               ABR8401 9005228    M21E    75.00       26
 13 Peths Matěj              ABR8501  888642    M21E    62.00       13
 14 Večeřová Marcela         ABR8888 7205021    W21B    41.00      509
 15 Veličková Monika         ABR8951 7201773    W21E    56.00       76
 16 Haltof Ewa               ABR9499 1436949    W21A    11.00      306
 
 
Startovka oddílu: BLI - MTBO Bludný kořen                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ohera Karel              BLI7803 2019239    M21B    33.00      405
  2 Trubáková Zuzana         BLI8051 2019214    W21B    39.00      507
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maennel Harald           BOR5501 1111255    M50     18.00      916
  2 Kroeber Andrea           BOR6551 1965216    W50     16.00      965
  3 Bogar Leoš               BOR6603  515014    M40     56.00      834
  4 Rejholcová Andrea        BOR6951 2051490    W40     22.00      871
  5 Rejholec Michal          BOR7412    8518    M40     35.00      810
  6 Bogar František          BOR8904  897369    M21E    73.00       24
  7 Bogar Kryštof            BOR9402  886300    M21E    57.00        8
  8 Kohoutová Barbora        BOR9850 2051481    W17      6.00      167
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                     Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rydlo Martin             BOV4701 2032141    Open Short                
  2 Sikora Miroslav          BOV4802   52171    Open Short                
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Startovka oddílu: DMS - Dynamo Malá Skála                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urban Miroslav           DMS7900  438621    M21E    67.00       18
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    W21B    50.00      518
  2 Janda Martin             DOB8002  920696    M21A    51.00      211
  3 Peterová Věra            DOB8751  682690    W21B    35.00      503
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kabát Martin             EKP0412  232189    M14     20.00      776
  2 Tušl Martin              EKP6805  897380    M40     50.00      826
  3 Kabát Jan                EKP6912  886298    M40     49.00      824
  4 Konečná Marcela          EKP7257  725724    W40     13.00      862
  5 Čermák Daniel            EKP7510 7003028    M40     52.00      827
  6 Štěňha Martin            EKP7608 7003036    M21E    76.00       27
  7 Sajal Martin             EKP7803 9005230    M21E    61.00       12
  8 Ouhrabka Jakub           EKP8003 9200528    M21B    73.00      445
  9 Nováková Lenka           EKP8062 2051473    W21E    45.00       65
 10 Ouhrabková Radka         EKP8151 9200521    W21A    32.00      327
 11 Kalina Miroslav          EKP8211 7201206    M21A    85.00      245
 12 Kalinová Markéta         EKP8259  515409    W21A     9.00      304
 13 Merenus Štěpán           EKP8401 1984420    M21A    41.00      201
 14 Smrt Martin              EKP8431  886253    M21B    47.00      419
 15 Hanzlíčková Martina      EKP8452 2053578    W21A    35.00      330
 16 Louková Tereza           EKP8457  887917    W21B    61.00      529
 17 Mikan Albert             EKP8606 2031357    M21A    48.00      208
 18 Tučková Dagmar           EKP8653  434824    W21E    43.00       63
 19 Pačáková Michaela        EKP8654  443109    W21B    36.00      504
 20 Trčková Helena           EKP8756 2087687    W21B    57.00      525
 21 Domín Nikolas            EKP8806 2078484    M21C    26.00      616
 22 Codl Marek               EKP8903            M21B    75.00      447
 23 Šebl Ondřej              EKP9009 7766677    M21B    36.00      408
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kužel Tomáš              FSP7610  515098    M21B    39.00      411
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Martin             HOR6302 2059759    M50      7.00      903
  2 Vávra Martin             HOR9700 2078473    M20     32.00      136
 
 
Startovka oddílu: CHC - K.O.B. Choceň                            Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Michal          CHC0101 9990101    M14     26.00      782
  2 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    M21A    74.00      234
  3 Pátek Michal             CHC8603 2025343    M21C    24.00      613
  4 Sháněl Jan               CHC9402 2053589    M21C    22.00      612
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Luboš              CHT6001  888637    M50     10.00      905
  2 Kopáček Miroslav         CHT6049 2073715    M50      8.00      904
  3 Řezníčková Hana          CHT6051   53452    W50     17.00      966
  4 Chaloupka Martin         CHT7301   52333    M40     32.00      807
 
 
Startovka oddílu: JEP - Jehlanka Team                            Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Petr              JEP4800  361995    M60      0.00      931
  2 Müller Pavel             JEP7900  336798    M21A    46.00      206
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čejková Jana             JHB6152   53621    W50     15.00      964
  2 Čejka Tomáš              JHB8203 7201207    M21B    46.00      418
 
 
Startovka oddílu: JPV - Oddíl OS SK Prostějov                    Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Petr              JPV9915 2069090    M17      5.00      106
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kamererová Valerie       KAM9452  428250    W21B    63.00      531
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.            Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejna Jiří               KNC6200  899180    M50      6.00      902
  2 Švarcbachová Jaroslava   KNC6754  253103    W40     14.00      863
  3 Švarcbach Michal         KNC7001   51395    M40     26.00      801
  4 Havlíček Tomáš           KNC8700   52257    M21A    66.00      226
  5 Bitter Aleš              KNC8803   52264    M21B    71.00      443
  6 Tesařík Jindřich         KNC8900 7202863    M21C    12.00      602
  7 Hejnová Aneta            KNC9350 2075634    W21B    58.00      526
 
 
Startovka oddílu: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stránský Vojtěch         KPY9000 7201827    M21E    53.00        4
 
 
Startovka oddílu: KVS - SKOB Kobra Vsetín                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maliňák Vladimír         KVS5901   53693    Open Short                
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horáková Kateřina        LDC0351  997929    W14      2.00      792
  2 Horák Martin             LDC7100 7000004    M40     57.00      835
  3 Dvořák František         LDC7701 7204485    M21C    21.00      611
  4 Zítová Pavla             LDC8151  347881    W21B    47.00      515
  5 Zít Jan                  LDC8200  222651    M21B    61.00      433
  6 Tyszová Natália          LDC8850 2020701    W21E    57.00       77
  7 Horák Jan                LDC9800 7404404    M20     34.00      138
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Mělník                            Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Komín David              LME7401    9767    M21B    57.00      429
 
 
Startovka oddílu: LOV - lepus.cz                                 Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zajícová Petra           LOV7351   52952    W40     18.00      867
  2 Bochňák Zbyněk           LOV7600 7612230    M21C    13.00      603
  3 Zajíc Josef              LOV7601  760226    M21A    75.00      235
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štochel Miroslav         MFP9300 2081364    M21A    81.00      241
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rokosz Bohumil           MOV4803   52783    M60      2.00      933
  2 Rokoszová Jaroslava      MOV6351   51373    W50     20.00      969
 
 
Startovka oddílu: NNN - Neregistrovaní                           Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vojtěch Lukáš            NNN                M10                   
  2 Vojtěch Richard          NNN  76 2058472    M21C    28.00      601
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vanková Anna             OKP0550            W10                   
  2 Novák Libor              OKP6504  682084    M40     34.00      809
  3 Mach Radovan             OKP6605  981848    M40     31.00      806
  4 Vanka Petr               OKP6801  887947    M21E    50.00        1
  5 Vanková Jana             OKP7750  253129    W21E    41.00       61
  6 Červinka Jan             OKP8901  436949    M21B    58.00      430
  7 Novák Libor              OKP9100  426348    M21B    67.00      439
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bialožytová Tereza       PGP9055    8780    W21B    56.00      524
 
 
Startovka oddílu: RBA - TJ Rapid Bratislava                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jánoška Jozef            RBA5902  307364    M50     21.00      918
  2 Jánošková Taťjana        RBA6051  307440    W50     13.00      962
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jalový Milan             RBK8347  980373    M21E    60.00       11
 
 
Startovka oddílu: RCP - RC&P TEAM Bratislava                     Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Autrata Vlastimil        RCP6041 2051944    M50     16.00      912
  2 Pažický Ľudovít          RCP6941  211408    M40     59.00      837
  3 Klučár Daniel            RCP7141 2051949    M40     64.00      842
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Humlíček Tomáš           SBK0101 1218410    M14     16.00      772
  2 Sochor Jan               SBK6922 1007541    M21B    54.00      426
  3 Urban Jan                SBK7537 1919191    M21A    53.00      214
  4 Humlíček Aleš            SBK7539  609906    M21A    42.00      202
  5 Daněk Roman              SBK7541  811213    M21A    68.00      228
  6 Jágr Jaroslav            SBK7549  410339    M21C    27.00      617
  7 Pátek Richard            SBK7609 2034000    M21B    76.00      448
  8 Šafek Jiří               SBK7621   53206    M21B    72.00      444
  9 Humlíčková Kateřina      SBK7664 1011011    W21A    26.00      321
 10 Jágrová Vlasta           SBK7789   53205    W21B    55.00      523
 11 König Lukáš              SBK8001 9000002    M21C    19.00      609
 12 Stachoň Zdeněk           SBK8014 7905090    M21A    70.00      229
 13 Daňková Veronika         SBK8151  219251    W21A    34.00      329
 14 Brabec Jaroslav          SBK8242  520540    M21B    74.00      446
 15 Křístková Veronika       SBK8379   52865    W21A    28.00      323
 16 Csakvaryová Lenka        SBK8383  920679    W21A    23.00      318
 17 Stachoňová Barbara       SBK8451 7906090    W21A    37.00      332
 18 Uhnavá Markéta           SBK8485 7700077    W21A    43.00      338
 19 Jiráček Josef            SBK8501 7851220    M21A    80.00      240
 20 Beržinská Soňa           SBK8554 1985526    W21A    30.00      325
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podivínský Tomáš         SCP7201   51557    Open Short                
  2 Boudný Jan               SCP7417   51773    M21B    53.00      425
  3 Kovář Miroslav           SCP8103 7201777    M21A    55.00      215
 
 
Startovka oddílu: SJC - TJ Sportcentrum Jičín                    Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Břeň Daniel              SJC0102 2056263    M14     19.00      774
  2 Tuma Matěj               SJC0202 2056295    M14     17.00      773
  3 Kuchařová Rozálie        SJC0251 2056290    W14      1.00      791
  4 Antoš Svatopluk          SJC6602  436966    M40     43.00      819
  5 Tuma Jaroslav            SJC7305 2085566    M40     29.00      804
  6 Tomeš Petr               SJC7531  896967    M21B    41.00      413
  7 Šmíd Ivo                 SJC7700    9893    M21B    50.00      422
  8 Musil Pavel              SJC7705  995817    M21B    70.00      442
  9 Ticháček Radek           SJC7801    9978    M21E    86.00       37
 10 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    W21A    20.00      315
 11 Musilová Vendula         SJC8355   51563    W21A    27.00      322
 12 Tomešová Daniela         SJC8451  981842    W21B    51.00      519
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Venhoda Milan            SJI7104 7206548    M40     48.00      823
  2 Lauerman Jan             SJI7419  886813    M21E    81.00       32
  3 Izdný Pavel              SJI7613    8709    M21B    34.00      406
  4 Paulíček Jiří            SJI7727  416164    M21B    66.00      438
  5 Chudíková Barbora        SJI7850  886269    W21B    38.00      532
  6 Paulíčková Renata        SJI8057 7260022    W21E    54.00       74
  7 Kafka Tomáš              SJI8504   52334    M21A    83.00      243
  8 Plíhal Tomáš             SJI8509 1700080    M21A    43.00      203
  9 Suchý Jiří               SJI9201  301278    M21B    62.00      434
 
 
Startovka oddílu: SKL - SMS Team Kladno                          Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikánová Máša          SKL0050  428223    W17      5.00      166
  2 Štáfek Ondřej            SKL0401  236517    M14     22.00      778
  3 Pelikánová Lucie         SKL6950  410387    W40     20.00      869
  4 Mědílková Iva            SKL7150 7204522    W21B    34.00      502
  5 Štáfek Pavel             SKL7401  236502    M21A    72.00      232
  6 Geisler Michal           SKL7500 7205029    M21B    59.00      431
  7 Pelikán Lukáš            SKL9800 2051546    M17      3.00      104
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubínová Jana            SKV6751  331089    W40     17.00      866
  2 Kubínová Romana          SKV9452  331098    W21A    14.00      309
  3 Kubínová Veronika        SKV9752 7003008    W21E    50.00       70
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vacek Jan                SLA0004  681881    M17      2.00      102
  2 Wohanka Richard          SLA0100  438033    M17      0.00      101
  3 Svoboda Petr             SLA6803  995793    M40     62.00      840
  4 Kouřimský Jan            SLA7200  515495    M40     65.00      843
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mišoň Pavel              SMR                Open Long                
  2 Mišoňová Magdalena       SMR0150 7202862    W17      2.00      163
  3 Mišoňová Verča           SMR0450            W14      5.00      795
  4 Pařízek Petr             SMR7001    8253    M40     39.00      814
  5 Pařízková Věrka          SMR7151 7205014    W21A    41.00      336
  6 Pucherna Eduard          SMR7401 7410123    M21E    55.00        6
  7 Hons Miši                SMR7700 7203328    M21A    87.00      247
  8 Honsová Lenka            SMR7750 7203329    W21A    38.00      333
  9 Lukavec Petr             SMR7800  887930    M21E    88.00       39
 10 Buriánek Vojta           SMR7801 7204972    M21E    70.00       21
 11 Svoboda Honza            SMR7901  995876    M21E    80.00       31
 12 Rolná Janka              SMR8150  428212    W21A    13.00      308
 13 Hanajová Káťa            SMR8451  428294    W21A    31.00      326
 14 Lukavcová Ivana          SMR8754 7201202    W21E    52.00       72
 15 Fólová Martina           SMR8850  416834    W21E    47.00       67
 16 Pařízková Anežka         SMR9350 2011824    W21B    62.00      530
 17 Žuchová Nikola           SMR9351  232503    W21B    45.00      513
 18 Žuchová Daniela          SMR9750 2020749    W20      1.00      182
 19 Mišoň Matěj              SMR9801 7201762    M20     35.00      139
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Jaroslav          SSU7004 2069100    M40     58.00      836
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Petr              STB5701  682361    M50     14.00      910
  2 Abelová Ivana            STB6798  682366    W40     15.00      864
  3 Ludvík Vojtěch           STB9301 9005136    M21E    79.00       30
  4 Ludvík Matyáš            STB9801 7204494    M20     29.00      133
 
 
Startovka oddílu: SVR - TJ Švýcárna                              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedopílek David          SVR7600 1403430    M21B    44.00      416
  2 Maňásek Josef            SVR7700 9200522    M21B    64.00      436
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Jolana           TBM0360            W14      4.00      794
  2 Králová Denisa           TBM0559 1403420    W10                   
  3 Pospíšková Luisa         TBM5959   53260    W50     22.00      971
  4 Pospíšek Zbyněk          TBM6007  888636    M50     11.00      907
  5 Tišnovský Zdeněk         TBM6620 2031370    M40     45.00      820
  6 Gryc Tomáš               TBM6903  995875    M40     27.00      802
  7 Rygl Jaroslav            TBM7044  501884    M21E    90.00       41
  8 Otoupalík Jan            TBM7123   53116    M21B    56.00      428
  9 Rygl Miroslav            TBM7205  995866    M21E    68.00       19
 10 Strejček Petr            TBM7228   53272    M40     60.00      838
 11 Štěpánek Martin          TBM7327  888616    M21E    63.00       14
 12 La Carbonara Claudio     TBM7337  416206    M21B    40.00      412
 13 Ambrož Pavel             TBM7339 2081389    M21C    15.00      605
 14 Ryglová Kateřina         TBM7372   53227    W21A    45.00      340
 15 Schwab David             TBM7401 1700079    M21A    57.00      217
 16 Malý Martin              TBM7610  320128    M21C    25.00      615
 17 Ševčík Martin            TBM7632  515062    M21E    74.00       25
 18 La Carbonara Hana        TBM7652  515049    W21A    10.00      305
 19 Matulová Dana            TBM7653   21520    W21B    42.00      510
 20 Malá Alice               TBM7991   53228    W21B    53.00      521
 21 Polášek Radek            TBM8008 2067203    M21B    60.00      432
 22 Schwab Martin            TBM8101  416018    M21A    65.00      225
 23 Uhmann Petr              TBM8307  899162    M21E    54.00        5
 24 Kavan Tomáš              TBM8603   49669    M21C    23.00      614
 25 Pospíšek Marek           TBM8907 7003031    M21E    82.00       33
 26 Tišnovský Martin         TBM9120 7201822    M21E    78.00       29
 27 Seifertová Magda         TBM9150 2011851    W21A    39.00      334
 28 Boček Milan              TBM9228 2019217    M21B    63.00      435
 29 Grycová Veronika         TBM9859 9988889    W17      4.00      165
 
 
Startovka oddílu: TSU - LKT 80 Šumperk                           Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Dana             TSU5896   52540    W50     23.00      972
  2 Král Jiří                TSU5941 7203459    M50     13.00      909
  3 Skácelová Naděžda        TSU6183    8906    W50     19.00      968
  4 Maliňáková Eva           TSU6550  887151    W50     12.00      961
  5 Sedláček Petr            TSU8109  336751    M21E    91.00       42
  6 Medlík Jan               TSU8246   52567    M21A    56.00      216
  7 Tomečková Zuzana         TSU8279 1400407    W21E    58.00       78
  8 Staňková Štěpánka        TSU8992  920678    W21E    55.00       75
  9 Březinová Marie          TSU9191  888629    W21E    48.00       68
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejedlý Petr             TZL5101  416045    M60      3.00      934
  2 Dravetz Walter           TZL5418 9007900    M60      1.00      932
  3 Hančíková Michaela       TZL6559    8924    W50     18.00      967
  4 Novotný Petr             TZL6601 2045204    M40     30.00      805
  5 Vavrysová Lenka          TZL7400  331259    W40     21.00      870
  6 Graubner Jan             TZL8236 1400430    M21E    59.00       10
  7 Krejčíková Barbora       TZL8551   52209    W21A     6.00      301
  8 Hradil Jiří              TZL8604 7201770    M21E    93.00       44
  9 Hančíková Barbora        TZL8853 7200376    W21A    17.00      312
 10 Šňupárek Václav          TZL9548 7204504    M21E    51.00        2
 11 Králová Vilma            TZL9952 2042547    W17      1.00      162
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Knitlová Eva             VAM        9668    Open Short                
  2 Doležal Josef            VAM6101 7203452    Open Long                
 
 
Startovka oddílu: VBA - ŠK VAZKA Bratislava                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kralova Eva              VBA4751 2051947    W50     21.00      970
  2 Mlynárik Peter           VBA6501  876002    M50     15.00      911
  3 Malátek Rastislav        VBA7401  740212    M40     41.00      816
  4 Šabo Mikuláš             VBA7841  883488    M21B    49.00      421
  5 Šurgan Štefan            VBA7941  515024    M21E    94.00       45
  6 Šenk Petr                VBA8001 2045151    M21A    82.00      242
  7 Ančic  Ľuboš             VBA8101 2051950    M21B    55.00      427
  8 Grauzelová Ludmila       VBA8351  445615    W21A     8.00      303
  9 Fajtová Stanislava       VBA8454 2008512    W21E    53.00       73
 10 Šenková Natalia          VBA8554  307370    W21A    42.00      337
 11 Čully Andrej             VBA9501 9999903    M20     28.00      132
 12 Muller Matej             VBA9601  876001    M20     30.00      134
 
 
Startovka oddílu: VIP - SK VIPrahlo                              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hýbl Lukáš               VIP7504   51628    M21B    37.00      409
 
 
Startovka oddílu: VIV - GIGANT Orienteering                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kroc Kryštof             VIV0100   53377    M14     21.00      777
  2 Skoupá Vendula           VIV0152 7203461    W14      7.00      797
  3 Valík Adam               VIV0301 2081359    M14     15.00      771
  4 Skoupý Jan               VIV7001 1007549    M40     44.00      818
  5 Kunz Martin              VIV7100  553435    M40     42.00      817
  6 Valík Luděk              VIV7101 7203322    M40     37.00      812
  7 Švadlenová Ivana         VIV7151 2011857    W21B    64.00      532
  8 Linhart Aleš             VIV7200  682358    M40     47.00      822
  9 Valíková Petra           VIV7350  980374    W21B    44.00      512
 10 Kroc Dalibor             VIV7400   53355    M40     40.00      815
 11 Linhartová Martina       VIV7750   52690    W21B    54.00      522
 12 Karlík Michal            VIV8000 2025358    M21A    77.00      237
 13 Karlíková Zuzana         VIV8050  433090    W21B    40.00      508
 14 Hodoň Miroslav           VIV8100   53882    M21B    52.00      424
 15 Skoupý Jan               VIV9400 2027239    M21B    68.00      440
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urbaník Robert           VLI7002    8292    M21B    35.00      407
  2 Zápotocká Anna           VLI7250   51217    W40     16.00      865
  3 Meier Milan              VLI7301 7003010    M21B    77.00      449
  4 Vraný Jiří               VLI7504 2019218    M40     61.00      839
  5 Putík Jiří               VLI7505  682119    M21A    64.00      224
  6 Buchtík Ondřej           VLI8101 2042525    M21A    52.00      212
  7 Tománek Otakar           VLI8300  920698    M21A    54.00      213
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hašek Jan                VPM0001 2060400    M20     31.00      135
  2 Hasman Ondřej            VPM0002 2042514    M17      1.00      103
  3 Hašek Adam               VPM0101  887604    M14     23.00      779
  4 Hasman Marek             VPM0201 2042505    M14     25.00      780
  5 Fajtl Jaroslav           VPM6001  887627    M50      5.00      901
  6 Hašek Ondřej             VPM6902  995835    M40     66.00      844
  7 Jirka Jakub              VPM7905   52429    M21B    43.00      415
  8 Les Martin               VPM7906 7200317    M21E    58.00        9
  9 Anděl Robert             VPM8001  887623    M21A    45.00      205
 10 Jirková Petra            VPM8450  416122    W21A    25.00      320
 11 Lesová Markéta           VPM8494  886266    W21A    12.00      307
 12 Kamaryt Tomáš            VPM8807 2042527    M21A    69.00      230
 13 Fajtlová Jana            VPM8850  887616    W21A    19.00      314
 14 Fajtl Jaroslav           VPM9001  515439    M21E    85.00       36
 15 Kratochvílová Lucie      VPM9251 7205019    W21B    52.00      520
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilná Bára               VRL0052  426376    W17      3.00      164
  2 Štreglová Zuzana         VRL0251 2020709    W14      6.00      796
  3 Randáková Alžběta        VRL0252  416271    W14      0.00      790
  4 Štregl Matyáš            VRL0301 2017678    M14     24.00      781
  5 Pilná Natálie            VRL0351  438036    W14      3.00      793
  6 Randáková Adéla          VRL0452  425599    W14      8.00      798
  7 Kubát Miroslav           VRL6701    8977    M40     33.00      808
  8 Pilný Jiří               VRL7002            Open Long                
  9 Pilná Libuše             VRL7153  232639    W40     19.00      868
 10 Štregl Petr              VRL7303 2017676    M40     51.00      828
 11 Štregl Tomáš             VRL7406    8974    M40     54.00      832
 12 Randáková Helena         VRL7452  515185    W21A    33.00      328
 13 Wohanka Pavel            VRL7501 2300842    M21E    84.00       35
 14 Wohanková Gabriela       VRL7652 2042537    W21A     7.00      302
 15 Hrdinka Daniel           VRL9701 2085616    M20     33.00      137
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lacigová Marie           VSP0050  246899    W17      0.00      161
  2 Laciga Zdeněk            VSP5200 7003050    M50     22.00      919
  3 Bartoš st. Marián        VSP5601 9101187    M50     12.00      908
  4 Lacigová Ivana           VSP5950 7003023    W50     14.00      963
  5 Horák Pavel              VSP7200  981850    M21B    29.00      401
  6 Košíková Jitka           VSP7799  887910    W21B    60.00      528
  7 Kopecký Pavel            VSP7800   49385    M21E    87.00       38
  8 Hrdinová Marie           VSP7852  897376    W21E    46.00       66
  9 Kopecká Anežka           VSP8150   51642    W21A    46.00      341
 10 Lacigová Michaela        VSP8152  887608    W21E    49.00       69
 11 Laciga Radek             VSP8200 7003030    M21E    77.00       28
 12 Bartoš Marián            VSP8201  887933    M21B    42.00      414
 13 Hora Vojtěch             VSP8301 1006283    M21E    65.00       16
 14 Horová Klára             VSP8455   51659    W21A    16.00      311
 15 Tichovská Martina        VSP8650  920677    W21E    51.00       71
 16 Jakobová Adélka          VSP9050  682103    W21A    18.00      313
 
 
Startovka oddílu: XBM - PELL#S ABND RACING TEAM                  Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchánek Jakub           XBM0201            M14     18.00      775
  2 Burešová Veronika        XBM0550  416112    W14      9.00      799
  3 Drlý Aleš                XBM6807    9861    M40     63.00      841
  4 Michalík Ivan            XBM6834  416109    M40     36.00      811
  5 Král Jan                 XBM6903 7200328    M40     53.00      830
  6 Suchánek Ladislav        XBM7008  232332    M40     55.00      831
  7 Michalík Petr            XBM7117  416108    M40     28.00      803
  8 Bureš Pavel              XBM7549 8621762    M40     38.00      813
  9 Gebas Miroslav           XBM8102    9365    M21A    63.00      222
 10 Buchtík Aleš             XBM8201 8627115    M21A    61.00      221
 
 
Startovka oddílu: XCR - MTB Chrudim                              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karkoš Petr              XCR7300            M21A    49.00      209
 
 
Startovka oddílu: XHK - GHOST RUBENA racing team                 Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Háp Pavel                XHK7101    9395    M21C    18.00      608
  2 Hápová Šárka             XHK7157    9396    W40     12.00      861
  3 Jedlička Michal          XHK7309  500878    M21A    60.00      220
  4 Jedlička Marek           XHK7502 1398688    M21A    50.00      210
  5 Vaněk Petr               XHK7600 2035731    M21E    52.00        3
  6 Šafář Jan                XHK7700 1700078    M21B    38.00      410
  7 Jiran Jan                XHK7701  681855    M21A    73.00      233
  8 Husák Václav             XHK7702 1007527    M21A    76.00      236
  9 Kříž Libor               XHK7804  780722    M21A    84.00      244
 10 Ševčík Matěj             XHK7908 2073671    M21C    14.00      604
 11 Jedlička Lukáš           XHK8100 1398686    M21B    48.00      420
 12 Jedličková Zuzana        XHK8150 1008173    W21A    47.00      342
 13 Jiranová Kateřina        XHK8350  888650    W21A    24.00      319
 14 Justa Pavel              XHK8701 7203469    M21B    51.00      423
 15 Chmelař Lukáš            XHK9100 7003041    M21A    62.00      223
 16 Lamichová Martina        XHK9150  888619    W21E    42.00       62
 
 
Startovka oddílu: XPU - PARDUBICE BIKERS                         Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Munzar Jakub             XPU  06  436951    Open Long                
  2 Sedlák Radek             XPU7501  995872    M21B    30.00      402
  3 Jirásek Aleš             XPU7601  997601    M21B    32.00      404
  4 Faltejsková Jana         XPU7652    9268    W21A    29.00      324
  5 Faltejsek Lukáš          XPU7725    9267    M21E    89.00       40
  6 Jirásek Radek            XPU7802    9896    M21C    16.00      606
  7 Odvody Zdeněk            XPU8206  828384    M21A    89.00      249
  8 Žemlička Jan             XPU8303    9283    M21C    20.00      610
  9 Odvodyová Šárka          XPU8352  835307    W21A    21.00      316
 10 Drahorádová Lenka        XPU8660    9254    W21B    48.00      516
 11 Kanta Martin             XPU9705 7204476    M20     27.00      131
 
 
Startovka oddílu: ZHR - TJ Zhoř                                  Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slabý Jan                ZHR7900 1001979    Open Long                
 
 
Startovka oddílu: ZUP - MTBO ČZU Praha                           Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veselý Jan               ZUP6500  650519    M40     46.00      821
  2 Pucher Filip             ZUP7404  711577    M21A    79.00      239
  3 Folprechtová Kateřina    ZUP7452  416221    W21A    15.00      310
  4 Šebestová Jana           ZUP7453   51851    W21B    46.00      514
  5 Veselá Iva               ZUP7551  756220    W21E    44.00       64
  6 Pašek František          ZUP7601  523000    M21A    67.00      227
  7 Šebesta Petr             ZUP7604 9760324    M21A    71.00      231
  8 Pucherna Jan             ZUP7702 7151177    M21E    72.00       23
  9 Salingerová Anna         ZUP7750    9398    W21A    40.00      335
 10 Bergl Tomáš              ZUP7800 7202860    M21A    86.00      246
 11 Vaněčková Petra          ZUP7950  515411    W21A    36.00      331
 12 Michalička David         ZUP8001 7229483    M21A    88.00      248
 13 Pucherna Petr            ZUP8002  886278    M21E    64.00       15
 14 Vaněček Jan              ZUP8003 2069047    M21B    31.00      403
 15 Ryšavá Vendula           ZUP8151  899160    W21E    59.00       79
 16 Černý Ladislav           ZUP8200 7200339    M21E    83.00       34
 17 Goder Josef              ZUP8201 7202900    M21A    59.00      219
 18 Berglová Lucie           ZUP8250   51841    W21A    22.00      317
 19 Johanovský Tomáš         ZUP8500  889286    M21E    66.00       17
 20 Puchernová Radka         ZUP8759  886276    W21A    44.00      339