Startovka kategorie                                            15. 10. 2015 9:19:31
                      sprint - 18. závod Českého poháru MTBO
===ČSOS-OSN==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: M10         1.3km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vojtěch Lukáš            Neregistrovaní       NNN                              
 
Startovka kategorie: M14         2.4km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Valík Adam               GIGANT Orienteering  VIV0301 C 2081359  15.00      771
  2 Humlíček Tomáš           KOB Start Blansko    SBK0101 C 1218410  16.00      772
  3 Tuma Matěj               TJ Sportcentrum Jičí SJC0202 C 2056295  17.00      773
  4 Suchánek Jakub           PELL#S ABND RACING T XBM0201 C          18.00      775
  5 Břeň Daniel              TJ Sportcentrum Jičí SJC0102 C 2056263  19.00      774
  6 Kabát Martin             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0412 C  232189  20.00      776
  7 Kroc Kryštof             GIGANT Orienteering  VIV0100 C   53377  21.00      777
  8 Štáfek Ondřej            SMS Team Kladno      SKL0401 C  236517  22.00      778
  9 Hašek Adam               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0101 C  887604  23.00      779
 10 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C 2017678  24.00      781
 11 Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 C 2042505  25.00      780
 12 Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 C 9990101  26.00      782
 13 Vakant                                                           27.00      783
 14 Vakant                                                           28.00      784
 
Startovka kategorie: M17         3.0km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wohanka Richard          SKOB Slaný           SLA0100 C  438033   0.00      101
  2 Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 C 2042514   1.00      103
  3 Vacek Jan                SKOB Slaný           SLA0004 C  681881   2.00      102
  4 Pelikán Lukáš            SMS Team Kladno      SKL9800 B 2051546   3.00      104
  5 Hruška Tomáš             A-team NOVO Bruntál  ABR0001 C 7204492   4.00      105
  6 Kašpar Petr              Oddíl OS SK Prostějo JPV9915   2069090   5.00      106
  7 Vakant                                                            6.00      107
  8 Vakant                                                            7.00      108
 
Startovka kategorie: M20         4.0km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kanta Martin             PARDUBICE BIKERS     XPU9705 C 7204476  27.00      131
  2 Čully Andrej             ŠK VAZKA Bratislava  VBA9501 A 9999903  28.00      132
  3 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 A 7204494  29.00      133
  4 Muller Matej             ŠK VAZKA Bratislava  VBA9601 A  876001  30.00      134
  5 Hašek Jan                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0001 A 2060400  31.00      135
  6 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR9700 C 2078473  32.00      136
  7 Hrdinka Daniel           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9701 C 2085616  33.00      137
  8 Horák Jan                KOB Děčín            LDC9800 A 7404404  34.00      138
  9 Mišoň Matěj              SK SNS Smržovka      SMR9801 A 7201762  35.00      139
 10 Vakant                                                           36.00      140
 11 Vakant                                                           37.00      141
 
Startovka kategorie: M21A        4.0km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Merenus Štěpán           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8401 A 1984420  41.00      201
  2 Humlíček Aleš            KOB Start Blansko    SBK7539 A  609906  42.00      202
  3 Plíhal Tomáš             OK Jihlava           SJI8509 A 1700080  43.00      203
  4 Kratochvíl Karel         A-team NOVO Bruntál  ABR7001 A 7202579  44.00      204
  5 Anděl Robert             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8001 A  887623  45.00      205
  6 Müller Pavel             Jehlanka Team        JEP7900 A  336798  46.00      206
  7 Hruška Miloš             A-team NOVO Bruntál  ABR7501 A 7201199  47.00      207
  8 Mikan Albert             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8606 A 2031357  48.00      208
  9 Karkoš Petr              MTB Chrudim          XCR7300 A          49.00      209
 10 Jedlička Marek           GHOST RUBENA racing  XHK7502 A 1398688  50.00      210
 11 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 A  920696  51.00      211
 12 Buchtík Ondřej           Slavia Liberec orien VLI8101 A 2042525  52.00      212
 13 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 A 1919191  53.00      214
 14 Tománek Otakar           Slavia Liberec orien VLI8300 A  920698  54.00      213
 15 Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 A 7201777  55.00      215
 16 Medlík Jan               LKT 80 Šumperk       TSU8246 A   52567  56.00      216
 17 Schwab David             KOS TJ Tesla Brno    TBM7401 A 1700079  57.00      217
 18 Kolář Rudolf             A-team NOVO Bruntál  ABR6301 A  920687  58.00      218
 19 Goder Josef              MTBO ČZU Praha       ZUP8201 A 7202900  59.00      219
 20 Jedlička Michal          GHOST RUBENA racing  XHK7309 A  500878  60.00      220
 21 Buchtík Aleš             PELL#S ABND RACING T XBM8201 A 8627115  61.00      221
 22 Chmelař Lukáš            GHOST RUBENA racing  XHK9100 A 7003041  62.00      223
 23 Gebas Miroslav           PELL#S ABND RACING T XBM8102 A    9365  63.00      222
 24 Putík Jiří               Slavia Liberec orien VLI7505 A  682119  64.00      224
 25 Schwab Martin            KOS TJ Tesla Brno    TBM8101 A  416018  65.00      225
 26 Havlíček Tomáš           OOB TJ Sokol Kostele KNC8700 A   52257  66.00      226
 27 Pašek František          MTBO ČZU Praha       ZUP7601 A  523000  67.00      227
 28 Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541    811213  68.00      228
 29 Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 A 2042527  69.00      230
 30 Stachoň Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK8014 A 7905090  70.00      229
 31 Šebesta Petr             MTBO ČZU Praha       ZUP7604 A 9760324  71.00      231
 32 Štáfek Pavel             SMS Team Kladno      SKL7401 A  236502  72.00      232
 33 Jiran Jan                GHOST RUBENA racing  XHK7701 A  681855  73.00      233
 34 Švadlena Pavel           K.O.B. Choceň        CHC7502 A 2011854  74.00      234
 35 Zajíc Josef              lepus.cz             LOV7601 B  760226  75.00      235
 36 Husák Václav             GHOST RUBENA racing  XHK7702 A 1007527  76.00      236
 37 Karlík Michal            GIGANT Orienteering  VIV8000 A 2025358  77.00      237
 38 Tomeček Lubomír          A-team NOVO Bruntál  ABR7906 A  899021  78.00      238
 39 Pucher Filip             MTBO ČZU Praha       ZUP7404 A  711577  79.00      239
 40 Jiráček Josef            KOB Start Blansko    SBK8501 A 7851220  80.00      240
 41 Štochel Miroslav         VŠSK MFF UK Praha    MFP9300 A 2081364  81.00      241
 42 Šenk Petr                ŠK VAZKA Bratislava  VBA8001 A 2045151  82.00      242
 43 Kafka Tomáš              OK Jihlava           SJI8504 B   52334  83.00      243
 44 Kříž Libor               GHOST RUBENA racing  XHK7804 A  780722  84.00      244
 45 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 A 7201206  85.00      245
 46 Bergl Tomáš              MTBO ČZU Praha       ZUP7800 A 7202860  86.00      246
 47 Hons Miši                SK SNS Smržovka      SMR7700 A 7203328  87.00      247
 48 Michalička David         MTBO ČZU Praha       ZUP8001 A 7229483  88.00      248
 49 Odvody Zdeněk            PARDUBICE BIKERS     XPU8206 A  828384  89.00      249
 50 Vakant                                                           90.00      250
 51 Vakant                                                           91.00      251
 
Startovka kategorie: M21B        3.2km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Horák Pavel              USK Praha            VSP7200 B  981850  29.00      401
  2 Sedlák Radek             PARDUBICE BIKERS     XPU7501 B  995872  30.00      402
  3 Vaněček Jan              MTBO ČZU Praha       ZUP8003 B 2069047  31.00      403
  4 Jirásek Aleš             PARDUBICE BIKERS     XPU7601 B  997601  32.00      404
  5 Ohera Karel              MTBO Bludný kořen    BLI7803 B 2019239  33.00      405
  6 Izdný Pavel              OK Jihlava           SJI7613 B    8709  34.00      406
  7 Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 B    8292  35.00      407
  8 Šebl Ondřej              VŠTJ Ekonom Praha    EKP9009 B 7766677  36.00      408
  9 Hýbl Lukáš               SK VIPrahlo          VIP7504 B   51628  37.00      409
 10 Šafář Jan                GHOST RUBENA racing  XHK7700 B 1700078  38.00      410
 11 Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 B  515098  39.00      411
 12 La Carbonara Claudio     KOS TJ Tesla Brno    TBM7337 B  416206  40.00      412
 13 Tomeš Petr               TJ Sportcentrum Jičí SJC7531 A  896967  41.00      413
 14 Bartoš Marián            USK Praha            VSP8201 B  887933  42.00      414
 15 Jirka Jakub              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7905 B   52429  43.00      415
 16 Nedopílek David          TJ Švýcárna          SVR7600 B 1403430  44.00      416
 17 Vakant                                                           45.00         
 18 Čejka Tomáš              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8203 B 7201207  46.00      418
 19 Smrt Martin              VŠTJ Ekonom Praha    EKP8431 B  886253  47.00      419
 20 Jedlička Lukáš           GHOST RUBENA racing  XHK8100 B 1398686  48.00      420
 21 Šabo Mikuláš             ŠK VAZKA Bratislava  VBA7841    883488  49.00      421
 22 Šmíd Ivo                 TJ Sportcentrum Jičí SJC7700 B    9893  50.00      422
 23 Justa Pavel              GHOST RUBENA racing  XHK8701 B 7203469  51.00      423
 24 Hodoň Miroslav           GIGANT Orienteering  VIV8100 B   53882  52.00      424
 25 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 B   51773  53.00      425
 26 Sochor Jan               KOB Start Blansko    SBK6922 B 1007541  54.00      426
 27 Ančic  Ľuboš             ŠK VAZKA Bratislava  VBA8101 B 2051950  55.00      427
 28 Otoupalík Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM7123 B   53116  56.00      428
 29 Komín David              SK Los Mělník        LME7401 B    9767  57.00      429
 30 Červinka Jan             SK OK 24 Praha       OKP8901 B  436949  58.00      430
 31 Geisler Michal           SMS Team Kladno      SKL7500 B 7205029  59.00      431
 32 Polášek Radek            KOS TJ Tesla Brno    TBM8008 B 2067203  60.00      432
 33 Zít Jan                  KOB Děčín            LDC8200 B  222651  61.00      433
 34 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201 B  301278  62.00      434
 35 Boček Milan              KOS TJ Tesla Brno    TBM9228 B 2019217  63.00      435
 36 Maňásek Josef            TJ Švýcárna          SVR7700 B 9200522  64.00      436
 37 Vakant                                                           65.00         
 38 Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI7727 B  416164  66.00      438
 39 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B  426348  67.00      439
 40 Skoupý Jan               GIGANT Orienteering  VIV9400 B 2027239  68.00      440
 41 Žák Pavel                A-team NOVO Bruntál  ABR7600 B 7003003  69.00      441
 42 Musil Pavel              TJ Sportcentrum Jičí SJC7705 A  995817  70.00      442
 43 Bitter Aleš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8803 B   52264  71.00      443
 44 Šafek Jiří               KOB Start Blansko    SBK7621 B   53206  72.00      444
 45 Ouhrabka Jakub           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8003 B 9200528  73.00      445
 46 Brabec Jaroslav          KOB Start Blansko    SBK8242 B  520540  74.00      446
 47 Codl Marek               VŠTJ Ekonom Praha    EKP8903 B          75.00      447
 48 Pátek Richard            KOB Start Blansko    SBK7609 B 2034000  76.00      448
 49 Meier Milan              Slavia Liberec orien VLI7301 B 7003010  77.00      449
 
Startovka kategorie: M21C        3.0km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vojtěch Richard          Neregistrovaní       NNN76     2058472  11.00      601
  2 Tesařík Jindřich         OOB TJ Sokol Kostele KNC8900 C 7202863  12.00      602
  3 Bochňák Zbyněk           lepus.cz             LOV7600 C 7612230  13.00      603
  4 Ševčík Matěj             GHOST RUBENA racing  XHK7908 C 2073671  14.00      604
  5 Ambrož Pavel             KOS TJ Tesla Brno    TBM7339 C 2081389  15.00      605
  6 Jirásek Radek            PARDUBICE BIKERS     XPU7802 C    9896  16.00      606
  7 Vakant                                                           17.00         
  8 Háp Pavel                GHOST RUBENA racing  XHK7101 C    9395  18.00      608
  9 König Lukáš              KOB Start Blansko    SBK8001 C 9000002  19.00      609
 10 Žemlička Jan             PARDUBICE BIKERS     XPU8303 C    9283  20.00      610
 11 Dvořák František         KOB Děčín            LDC7701 C 7204485  21.00      611
 12 Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 C 2053589  22.00      612
 13 Kavan Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM8603 C   49669  23.00      614
 14 Pátek Michal             K.O.B. Choceň        CHC8603 C 2025343  24.00      613
 15 Malý Martin              KOS TJ Tesla Brno    TBM7610 C  320128  25.00      615
 16 Domín Nikolas            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8806 C 2078484  26.00      616
 17 Jágr Jaroslav            KOB Start Blansko    SBK7549 C  410339  27.00      617
 18 Vakant                                                           28.00      618
 19 Vakant                                                           29.00      619
 20 Vakant                                                           30.00      620
 
Startovka kategorie: M21E        4.3km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vanka Petr               SK OK 24 Praha       OKP6801 E  887947  50.00        1
  2 Šňupárek Václav          SKOB Zlín            TZL9548 E 7204504  51.00        2
  3 Vaněk Petr               GHOST RUBENA racing  XHK7600 E 2035731  52.00        3
  4 Stránský Vojtěch         SOOB TJ Sokol Kralup KPY9000 E 7201827  53.00        4
  5 Uhmann Petr              KOS TJ Tesla Brno    TBM8307 E  899162  54.00        5
  6 Pucherna Eduard          SK SNS Smržovka      SMR7401 E 7410123  55.00        6
  7 Jašek Petr               A-team NOVO Bruntál  ABR7601 E 7003007  56.00        7
  8 Bogar Kryštof            OK Jiskra Nový Bor   BOR9402 E  886300  57.00        8
  9 Les Martin               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7906 E 7200317  58.00        9
 10 Graubner Jan             SKOB Zlín            TZL8236 E 1400430  59.00       10
 11 Jalový Milan             SK Radioklub Blansko RBK8347 E  980373  60.00       11
 12 Sajal Martin             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7803 E 9005230  61.00       12
 13 Peths Matěj              A-team NOVO Bruntál  ABR8501 E  888642  62.00       13
 14 Štěpánek Martin          KOS TJ Tesla Brno    TBM7327 E  888616  63.00       14
 15 Pucherna Petr            MTBO ČZU Praha       ZUP8002 E  886278  64.00       15
 16 Hora Vojtěch             USK Praha            VSP8301 E 1006283  65.00       16
 17 Johanovský Tomáš         MTBO ČZU Praha       ZUP8500 E  889286  66.00       17
 18 Urban Miroslav           Dynamo Malá Skála    DMS7900 E  438621  67.00       18
 19 Rygl Miroslav            KOS TJ Tesla Brno    TBM7205 E  995866  68.00       19
 20 Exler Florian            Austria MTBO Team    54A9200    709792  69.00       20
 21 Buriánek Vojta           SK SNS Smržovka      SMR7801 E 7204972  70.00       21
 22 Haselsberger Kevin       Austria MTBO Team    54A8900    680102  71.00       22
 23 Pucherna Jan             MTBO ČZU Praha       ZUP7702 E 7151177  72.00       23
 24 Bogar František          OK Jiskra Nový Bor   BOR8904 E  897369  73.00       24
 25 Ševčík Martin            KOS TJ Tesla Brno    TBM7632 E  515062  74.00       25
 26 Vala Radek               A-team NOVO Bruntál  ABR8401 E 9005228  75.00       26
 27 Štěňha Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7608 E 7003036  76.00       27
 28 Laciga Radek             USK Praha            VSP8200 E 7003030  77.00       28
 29 Tišnovský Martin         KOS TJ Tesla Brno    TBM9120 E 7201822  78.00       29
 30 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 E 9005136  79.00       30
 31 Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901 E  995876  80.00       31
 32 Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 E  886813  81.00       32
 33 Pospíšek Marek           KOS TJ Tesla Brno    TBM8907 E 7003031  82.00       33
 34 Černý Ladislav           MTBO ČZU Praha       ZUP8200 E 7200339  83.00       34
 35 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 E 2300842  84.00       35
 36 Fajtl Jaroslav           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9001 E  515439  85.00       36
 37 Ticháček Radek           TJ Sportcentrum Jičí SJC7801 E    9978  86.00       37
 38 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 E   49385  87.00       38
 39 Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800 E  887930  88.00       39
 40 Faltejsek Lukáš          PARDUBICE BIKERS     XPU7725 E    9267  89.00       40
 41 Rygl Jaroslav            KOS TJ Tesla Brno    TBM7044 E  501884  90.00       41
 42 Sedláček Petr            LKT 80 Šumperk       TSU8109 E  336751  91.00       42
 43 Waldmann Andreas         Austria MTBO Team    54A9400   7777711  92.00       43
 44 Hradil Jiří              SKOB Zlín            TZL8604 E 7201770  93.00       44
 45 Šurgan Štefan            ŠK VAZKA Bratislava  VBA7941 E  515024  94.00       45
 46 Vakant                                                           95.00       46
 47 Vakant                                                           96.00       47
 
Startovka kategorie: M40         3.9km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Švarcbach Michal         OOB TJ Sokol Kostele KNC7001 A   51395  26.00      801
  2 Gryc Tomáš               KOS TJ Tesla Brno    TBM6903 C  995875  27.00      802
  3 Michalík Petr            PELL#S ABND RACING T XBM7117 C  416108  28.00      803
  4 Tuma Jaroslav            TJ Sportcentrum Jičí SJC7305 C 2085566  29.00      804
  5 Novotný Petr             SKOB Zlín            TZL6601 C 2045204  30.00      805
  6 Mach Radovan             SK OK 24 Praha       OKP6605 C  981848  31.00      806
  7 Chaloupka Martin         OOB SK Chrast        CHT7301 C   52333  32.00      807
  8 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977  33.00      808
  9 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C  682084  34.00      809
 10 Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412 A    8518  35.00      810
 11 Michalík Ivan            PELL#S ABND RACING T XBM6834 C  416109  36.00      811
 12 Valík Luděk              GIGANT Orienteering  VIV7101 C 7203322  37.00      812
 13 Bureš Pavel              PELL#S ABND RACING T XBM7549 A 8621762  38.00      813
 14 Pařízek Petr             SK SNS Smržovka      SMR7001 A    8253  39.00      814
 15 Kroc Dalibor             GIGANT Orienteering  VIV7400 C   53355  40.00      815
 16 Malátek Rastislav        ŠK VAZKA Bratislava  VBA7401 C  740212  41.00      816
 17 Kunz Martin              GIGANT Orienteering  VIV7100 C  553435  42.00      817
 18 Antoš Svatopluk          TJ Sportcentrum Jičí SJC6602 C  436966  43.00      819
 19 Skoupý Jan               GIGANT Orienteering  VIV7001 C 1007549  44.00      818
 20 Tišnovský Zdeněk         KOS TJ Tesla Brno    TBM6620 C 2031370  45.00      820
 21 Veselý Jan               MTBO ČZU Praha       ZUP6500 C  650519  46.00      821
 22 Linhart Aleš             GIGANT Orienteering  VIV7200 C  682358  47.00      822
 23 Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C 7206548  48.00      823
 24 Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912 C  886298  49.00      824
 25 Tušl Martin              VŠTJ Ekonom Praha    EKP6805 C  897380  50.00      826
 26 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C 2017676  51.00      828
 27 Čermák Daniel            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7510 B 7003028  52.00      827
 28 Král Jan                 PELL#S ABND RACING T XBM6903 C 7200328  53.00      830
 29 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7406 C    8974  54.00      832
 30 Suchánek Ladislav        PELL#S ABND RACING T XBM7008 C  232332  55.00      831
 31 Bogar Leoš               OK Jiskra Nový Bor   BOR6603 C  515014  56.00      834
 32 Horák Martin             KOB Děčín            LDC7100 E 7000004  57.00      835
 33 Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C 2069100  58.00      836
 34 Pažický Ľudovít          RC&P TEAM Bratislava RCP6941 C  211408  59.00      837
 35 Strejček Petr            KOS TJ Tesla Brno    TBM7228 C   53272  60.00      838
 36 Vraný Jiří               Slavia Liberec orien VLI7504 A 2019218  61.00      839
 37 Svoboda Petr             SKOB Slaný           SLA6803 C  995793  62.00      840
 38 Drlý Aleš                PELL#S ABND RACING T XBM6807      9861  63.00      841
 39 Klučár Daniel            RC&P TEAM Bratislava RCP7141 C 2051949  64.00      842
 40 Kouřimský Jan            SKOB Slaný           SLA7200 A  515495  65.00      843
 41 Hašek Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6902 C  995835  66.00      844
 42 Vakant                                                           67.00      845
 43 Vakant                                                           68.00      846
 44 Vakant                                                           69.00      847
 
Startovka kategorie: M50         3.2km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fajtl Jaroslav           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6001 C  887627   5.00      901
  2 Hejna Jiří               OOB TJ Sokol Kostele KNC6200 C  899180   6.00      902
  3 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C 2059759   7.00      903
  4 Kopáček Miroslav         OOB SK Chrast        CHT6049 C 2073715   8.00      904
  5 Vrábel Jaromír           A-team NOVO Bruntál  ABR6102 C   51914   9.00      906
  6 Janda Luboš              OOB SK Chrast        CHT6001 C  888637  10.00      905
  7 Pospíšek Zbyněk          KOS TJ Tesla Brno    TBM6007 C  888636  11.00      907
  8 Bartoš st. Marián        USK Praha            VSP5601 C 9101187  12.00      908
  9 Král Jiří                LKT 80 Šumperk       TSU5941 C 7203459  13.00      909
 10 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C  682361  14.00      910
 11 Mlynárik Peter           ŠK VAZKA Bratislava  VBA6501 C  876002  15.00      911
 12 Autrata Vlastimil        RC&P TEAM Bratislava RCP6041 C 2051944  16.00      912
 13 Němec Lubomír            A-team NOVO Bruntál  ABR6201            17.00      914
 14 Maennel Harald           OK Jiskra Nový Bor   BOR5501 C 1111255  18.00      916
 15 Peths Pavel              A-team NOVO Bruntál  ABR5801 C  889285  19.00      915
 16 Dawson Keith             GB MTBO              12G       7107107  20.00      917
 17 Jánoška Jozef            TJ Rapid Bratislava  RBA5902 C  307364  21.00      918
 18 Laciga Zdeněk            USK Praha            VSP5200 A 7003050  22.00      919
 19 Vakant                                                           23.00      920
 20 Vakant                                                           24.00      921
 
Startovka kategorie: M60         3.2km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Petr              Jehlanka Team        JEP4800 C  361995   0.00      931
  2 Dravetz Walter           SKOB Zlín            TZL5418 C 9007900   1.00      932
  3 Rokosz Bohumil           SKOB Ostrava         MOV4803 C   52783   2.00      933
  4 Nejedlý Petr             SKOB Zlín            TZL5101 C  416045   3.00      934
  5 Vakant                                                            4.00      935
 
Startovka kategorie: Open Long   3.9km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mišoň Pavel              SK SNS Smržovka      SMR                              
  2 Doležal Josef            OOB Vamberk          VAM6101   7203452                
  3 Pilný Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7002 C                        
  4 Munzar Jakub             PARDUBICE BIKERS     XPU06      436951                
  5 Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7900   1001979                
 
Startovka kategorie: Open Short  2.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Podivínský Tomáš         OK Sparta Praha      SCP7201     51557                
  2 Maliňák Vladimír         SKOB Kobra Vsetín    KVS5901     53693                
  3 Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802     52171                
  4 Rydlo Martin             TJ Baník Ostrava OKD BOV4701   2032141                
  5 Knitlová Eva             OOB Vamberk          VAM          9668                
 
Startovka kategorie: W10         1.3km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vanková Anna             SK OK 24 Praha       OKP0550 C                        
  2 Králová Denisa           KOS TJ Tesla Brno    TBM0559   1403420                
 
Startovka kategorie: W14         2.4km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C  416271   0.00      790
  2 Kuchařová Rozálie        TJ Sportcentrum Jičí SJC0251 C 2056290   1.00      791
  3 Horáková Kateřina        KOB Děčín            LDC0351 C  997929   2.00      792
  4 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351 C  438036   3.00      793
  5 Králová Jolana           KOS TJ Tesla Brno    TBM0360             4.00      794
  6 Mišoňová Verča           SK SNS Smržovka      SMR0450 C           5.00      795
  7 Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 C 2020709   6.00      796
  8 Skoupá Vendula           GIGANT Orienteering  VIV0152 C 7203461   7.00      797
  9 Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452    425599   8.00      798
 10 Burešová Veronika        PELL#S ABND RACING T XBM0550 C  416112   9.00      799
 11 Vakant                                                           10.00         
 12 Vakant                                                           11.00         
 
Startovka kategorie: W17         2.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lacigová Marie           USK Praha            VSP0050 C  246899   0.00      161
  2 Králová Vilma            SKOB Zlín            TZL9952 A 2042547   1.00      162
  3 Mišoňová Magdalena       SK SNS Smržovka      SMR0150 C 7202862   2.00      163
  4 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052 C  426376   3.00      164
  5 Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A 9988889   4.00      165
  6 Pelikánová Máša          SMS Team Kladno      SKL0050 C  428223   5.00      166
  7 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A 2051481   6.00      167
  8 Vakant                                                            7.00      168
  9 Vakant                                                            8.00      169
 
Startovka kategorie: W20         3.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fantoni Antonella        Austria MTBO Team    54A9750   7171197   0.00      181
  2 Žuchová Daniela          SK SNS Smržovka      SMR9750 C 2020749   1.00      182
  3 Vakant                                                            2.00      183
 
Startovka kategorie: W21A        3.0km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 A   52209   6.00      301
  2 Wohanková Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652 A 2042537   7.00      302
  3 Grauzelová Ludmila       ŠK VAZKA Bratislava  VBA8351 A  445615   8.00      303
  4 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 A  515409   9.00      304
  5 La Carbonara Hana        KOS TJ Tesla Brno    TBM7652 A  515049  10.00      305
  6 Haltof Ewa               A-team NOVO Bruntál  ABR9499 A 1436949  11.00      306
  7 Lesová Markéta           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8494 A  886266  12.00      307
  8 Rolná Janka              SK SNS Smržovka      SMR8150 A  428212  13.00      308
  9 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A  331098  14.00      309
 10 Folprechtová Kateřina    MTBO ČZU Praha       ZUP7452 A  416221  15.00      310
 11 Horová Klára             USK Praha            VSP8455 A   51659  16.00      311
 12 Hančíková Barbora        SKOB Zlín            TZL8853 A 7200376  17.00      312
 13 Jakobová Adélka          USK Praha            VSP9050 A  682103  18.00      313
 14 Fajtlová Jana            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8850 B  887616  19.00      314
 15 Ticháčková Magdalena     TJ Sportcentrum Jičí SJC7962 A    9940  20.00      315
 16 Odvodyová Šárka          PARDUBICE BIKERS     XPU8352 A  835307  21.00      316
 17 Berglová Lucie           MTBO ČZU Praha       ZUP8250 A   51841  22.00      317
 18 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 A  920679  23.00      318
 19 Jiranová Kateřina        GHOST RUBENA racing  XHK8350 A  888650  24.00      319
 20 Jirková Petra            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8450 A  416122  25.00      320
 21 Humlíčková Kateřina      KOB Start Blansko    SBK7664 A 1011011  26.00      321
 22 Musilová Vendula         TJ Sportcentrum Jičí SJC8355 E   51563  27.00      322
 23 Křístková Veronika       KOB Start Blansko    SBK8379 A   52865  28.00      323
 24 Faltejsková Jana         PARDUBICE BIKERS     XPU7652 A    9268  29.00      324
 25 Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 A 1985526  30.00      325
 26 Hanajová Káťa            SK SNS Smržovka      SMR8451 A  428294  31.00      326
 27 Ouhrabková Radka         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8151 A 9200521  32.00      327
 28 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 B  515185  33.00      328
 29 Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 A  219251  34.00      329
 30 Hanzlíčková Martina      VŠTJ Ekonom Praha    EKP8452 A 2053578  35.00      330
 31 Vaněčková Petra          MTBO ČZU Praha       ZUP7950 A  515411  36.00      331
 32 Stachoňová Barbara       KOB Start Blansko    SBK8451 A 7906090  37.00      332
 33 Honsová Lenka            SK SNS Smržovka      SMR7750 A 7203329  38.00      333
 34 Seifertová Magda         KOS TJ Tesla Brno    TBM9150 A 2011851  39.00      334
 35 Salingerová Anna         MTBO ČZU Praha       ZUP7750 A    9398  40.00      335
 36 Pařízková Věrka          SK SNS Smržovka      SMR7151 A 7205014  41.00      336
 37 Šenková Natalia          ŠK VAZKA Bratislava  VBA8554 A  307370  42.00      337
 38 Uhnavá Markéta           KOB Start Blansko    SBK8485 A 7700077  43.00      338
 39 Puchernová Radka         MTBO ČZU Praha       ZUP8759 A  886276  44.00      339
 40 Ryglová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM7372 A   53227  45.00      340
 41 Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 A   51642  46.00      341
 42 Jedličková Zuzana        GHOST RUBENA racing  XHK8150 A 1008173  47.00      342
 43 Vakant                                                           48.00      343
 44 Vakant                                                           49.00      344
 
Startovka kategorie: W21B        3.0km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Walther Katja            Austria MTBO Team    54A7850   8629162  33.00      501
  2 Mědílková Iva            SMS Team Kladno      SKL7150 C 7204522  34.00      502
  3 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C  682690  35.00      503
  4 Pačáková Michaela        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8654 C  443109  36.00      504
  5 Vakant                                                           37.00         
  6 Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 A  886269  38.00      532
  7 Trubáková Zuzana         MTBO Bludný kořen    BLI8051 B 2019214  39.00      507
  8 Karlíková Zuzana         GIGANT Orienteering  VIV8050 B  433090  40.00      508
  9 Večeřová Marcela         A-team NOVO Bruntál  ABR8888 C 7205021  41.00      509
 10 Matulová Dana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7653 B   21520  42.00      510
 11 Jašková Šárka            A-team NOVO Bruntál  ABR7751 B  886811  43.00      511
 12 Valíková Petra           GIGANT Orienteering  VIV7350 B  980374  44.00      512
 13 Žuchová Nikola           SK SNS Smržovka      SMR9351 B  232503  45.00      513
 14 Šebestová Jana           MTBO ČZU Praha       ZUP7453 B   51851  46.00      514
 15 Zítová Pavla             KOB Děčín            LDC8151 B  347881  47.00      515
 16 Drahorádová Lenka        PARDUBICE BIKERS     XPU8660 C    9254  48.00      516
 17 Vakant                                                           49.00         
 18 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 B    7226  50.00      518
 19 Tomešová Daniela         TJ Sportcentrum Jičí SJC8451 C  981842  51.00      519
 20 Kratochvílová Lucie      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9251 C 7205019  52.00      520
 21 Malá Alice               KOS TJ Tesla Brno    TBM7991 B   53228  53.00      521
 22 Linhartová Martina       GIGANT Orienteering  VIV7750 B   52690  54.00      522
 23 Jágrová Vlasta           KOB Start Blansko    SBK7789 B   53205  55.00      523
 24 Bialožytová Tereza       SK Praga             PGP9055      8780  56.00      524
 25 Trčková Helena           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8756 B 2087687  57.00      525
 26 Hejnová Aneta            OOB TJ Sokol Kostele KNC9350 C 2075634  58.00      526
 27 Vakant                                                           59.00         
 28 Košíková Jitka           USK Praha            VSP7799 B  887910  60.00      528
 29 Louková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8457 C  887917  61.00      529
 30 Pařízková Anežka         SK SNS Smržovka      SMR9350 C 2011824  62.00      530
 31 Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452    428250  63.00      531
 32 Švadlenová Ivana         GIGANT Orienteering  VIV7151 C 2011857  64.00      532
 33 Vakant                                                           65.00      533
 
Startovka kategorie: W21E        3.4km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vanková Jana             SK OK 24 Praha       OKP7750 E  253129  41.00       61
  2 Lamichová Martina        GHOST RUBENA racing  XHK9150 E  888619  42.00       62
  3 Tučková Dagmar           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8653 E  434824  43.00       63
  4 Veselá Iva               MTBO ČZU Praha       ZUP7551 E  756220  44.00       64
  5 Nováková Lenka           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8062 E 2051473  45.00       65
  6 Hrdinová Marie           USK Praha            VSP7852 E  897376  46.00       66
  7 Fólová Martina           SK SNS Smržovka      SMR8850 E  416834  47.00       67
  8 Březinová Marie          LKT 80 Šumperk       TSU9191 E  888629  48.00       68
  9 Lacigová Michaela        USK Praha            VSP8152 E  887608  49.00       69
 10 Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 E 7003008  50.00       70
 11 Tichovská Martina        USK Praha            VSP8650 E  920677  51.00       71
 12 Lukavcová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 E 7201202  52.00       72
 13 Fajtová Stanislava       ŠK VAZKA Bratislava  VBA8454 E 2008512  53.00       73
 14 Paulíčková Renata        OK Jihlava           SJI8057 E 7260022  54.00       74
 15 Staňková Štěpánka        LKT 80 Šumperk       TSU8992 E  920678  55.00       75
 16 Veličková Monika         A-team NOVO Bruntál  ABR8951 E 7201773  56.00       76
 17 Tyszová Natália          KOB Děčín            LDC8850 E 2020701  57.00       77
 18 Tomečková Zuzana         LKT 80 Šumperk       TSU8279 E 1400407  58.00       78
 19 Ryšavá Vendula           MTBO ČZU Praha       ZUP8151 E  899160  59.00       79
 20 Vakant                                                           60.00       80
 21 Vakant                                                           61.00       81
 
Startovka kategorie: W40         2.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hápová Šárka             GHOST RUBENA racing  XHK7157 C    9396  12.00      861
  2 Konečná Marcela          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 A  725724  13.00      862
  3 Švarcbachová Jaroslava   OOB TJ Sokol Kostele KNC6754 C  253103  14.00      863
  4 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C  682366  15.00      864
  5 Zápotocká Anna           Slavia Liberec orien VLI7250 B   51217  16.00      865
  6 Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751 C  331089  17.00      866
  7 Zajícová Petra           lepus.cz             LOV7351 C   52952  18.00      867
  8 Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C  232639  19.00      868
  9 Pelikánová Lucie         SMS Team Kladno      SKL6950 C  410387  20.00      869
 10 Vavrysová Lenka          SKOB Zlín            TZL7400 B  331259  21.00      870
 11 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C 2051490  22.00      871
 12 Vakant                                                           23.00      872
 13 Vakant                                                           24.00      873
 14 Vakant                                                           25.00      874
 
Startovka kategorie: W50         2.7km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Maliňáková Eva           LKT 80 Šumperk       TSU6550 C  887151  12.00      961
  2 Jánošková Taťjana        TJ Rapid Bratislava  RBA6051 C  307440  13.00      962
  3 Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C 7003023  14.00      963
  4 Čejková Jana             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6152 C   53621  15.00      964
  5 Kroeber Andrea           OK Jiskra Nový Bor   BOR6551 C 1965216  16.00      965
  6 Řezníčková Hana          OOB SK Chrast        CHT6051 C   53452  17.00      966
  7 Hančíková Michaela       SKOB Zlín            TZL6559 C    8924  18.00      967
  8 Skácelová Naděžda        LKT 80 Šumperk       TSU6183 C    8906  19.00      968
  9 Rokoszová Jaroslava      SKOB Ostrava         MOV6351 C   51373  20.00      969
 10 Kralova Eva              ŠK VAZKA Bratislava  VBA4751 C 2051947  21.00      970
 11 Pospíšková Luisa         KOS TJ Tesla Brno    TBM5959 C   53260  22.00      971
 12 Králová Dana             LKT 80 Šumperk       TSU5896 C   52540  23.00      972
 13 Vakant                                                           24.00      976
 14 Vakant                                                           25.00      977