Startovka oddílů                                               15. 10. 2015 15:20:42
                       middle - 17. závod Českého poháru MTBO
===ČSOS-OSN===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 12G - GB MTBO                                  Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dawson Keith             12G     7107107    M50      7.00      917
 
 
Startovka oddílu: 3AC - NER - Novakovi                           Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinka Jan             3AC7900  845424    Open Long  39.00         
 
 
Startovka oddílu: 54A - Austria MTBO Team                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Walther Katja            54A7850 8629162    W21B    76.00      501
  2 Haselsberger Kevin       54A8900  680102    M21E    50.00       22
  3 Exler Florian            54A9200  709792    M21E    94.00       20
  4 Waldmann Andreas         54A9400 7777711    M21E    86.00       43
  5 Fantoni Antonella        54A9750 7171197    W20     39.00      181
 
 
Startovka oddílu: ABR - A-team NOVO Bruntál                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hruška Tomáš             ABR0001 7204492    M17     93.00      105
  2 Peths Pavel              ABR5801  889285    M50      3.00      915
  3 Vrábel Jaromír           ABR6102   51914    M50     15.00      906
  4 Němec Lubomír            ABR6201            M50     43.00      914
  5 Kolář Rudolf             ABR6301  920687    M21A    53.00      218
  6 Kratochvíl Karel         ABR7001 7202579    M21A    79.00      204
  7 Hruška Miloš             ABR7501 7201199    M21A    45.00      207
  8 Žák Pavel                ABR7600 7003003    M21B    44.00      441
  9 Jašek Petr               ABR7601 7003007    M21E    36.00        7
 10 Jašková Šárka            ABR7751  886811    W21B   104.00      511
 11 Lánerová Leona           ABR7752 9101702    W21B     4.00      534
 12 Tomeček Lubomír          ABR7906  899021    M21A    97.00      238
 13 Láner Roman              ABR8100   51889    Open Short  16.00         
 14 Vala Radek               ABR8401 9005228    M21E    62.00       26
 15 Peths Matěj              ABR8501  888642    M21E   112.00       13
 16 Večeřová Marcela         ABR8888 7205021    W21B    96.00      509
 17 Veličková Monika         ABR8951 7201773    W21E    97.00       76
 18 Haltof Ewa               ABR9499 1436949    W21A    38.00      306
 
 
Startovka oddílu: BLI - MTBO Bludný kořen                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ohera Karel              BLI7803 2019239    M21B    36.00      405
  2 Trubáková Zuzana         BLI8051 2019214    W21B    72.00      507
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maennel Harald           BOR5501 1111255    M50     39.00      916
  2 Kroeber Andrea           BOR6551 1965216    W50     97.00      965
  3 Bogar Leoš               BOR6603  515014    M40     49.00      834
  4 Rejholcová Andrea        BOR6951 2051490    W40     70.00      871
  5 Rejholec Michal          BOR7412    8518    M40     16.00      810
  6 Bogar František          BOR8904  897369    M21E    68.00       24
  7 Bogar Kryštof            BOR9402  886300    M21E    84.00        8
  8 Kohoutová Barbora        BOR9850 2051481    W17      7.00      167
 
 
Startovka oddílu: BOV - TJ Baník Ostrava OKD                     Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rydlo Martin             BOV4701 2032141    Open Short  22.00         
  2 Sikora Miroslav          BOV4802   52171    Open Short  52.00         
 
 
Startovka oddílu: DMS - Dynamo Malá Skála                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urban Miroslav           DMS7900  438621    M21E    54.00       18
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpánová Dita           DOB7956    7226    W21B    48.00      518
  2 Janda Martin             DOB8002  920696    M21A    31.00      211
  3 Peterová Věra            DOB8751  682690    W21B    24.00      503
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kabát Martin             EKP0412  232189    M14     72.00      776
  2 Tušl Martin              EKP6805  897380    M40     52.00      826
  3 Kabát Jan                EKP6912  886298    M40     37.00      824
  4 Konečná Marcela          EKP7257  725724    W40     64.00      862
  5 Čermák Daniel            EKP7510 7003028    M40     73.00      827
  6 Štěňha Martin            EKP7608 7003036    M21E    90.00       27
  7 Sajal Martin             EKP7803 9005230    M21E    58.00       12
  8 Ouhrabka Jakub           EKP8003 9200528    M21B    16.00      445
  9 Nováková Lenka           EKP8062 2051473    W21E    67.00       65
 10 Ouhrabková Radka         EKP8151 9200521    W21A   113.00      327
 11 Kalina Miroslav          EKP8211 7201206    M21A    81.00      245
 12 Kalinová Markéta         EKP8259  515409    W21A    98.00      304
 13 Merenus Štěpán           EKP8401 1984420    M21A    49.00      201
 14 Smrt Martin              EKP8431  886253    M21B    70.00      419
 15 Hanzlíčková Martina      EKP8452 2053578    W21A    83.00      330
 16 Louková Tereza           EKP8457  887917    W21B    64.00      529
 17 Mikan Albert             EKP8606 2031357    M21A    99.00      208
 18 Tučková Dagmar           EKP8653  434824    W21E    91.00       63
 19 Pačáková Michaela        EKP8654  443109    W21B    56.00      504
 20 Trčková Helena           EKP8756 2087687    W21B    32.00      525
 21 Domín Nikolas            EKP8806 2078484    M21C    18.00      616
 22 Codl Marek               EKP8903            M21B    52.00      447
 23 Šebl Ondřej              EKP9009 7766677    M21B    22.00      408
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kužel Tomáš              FSP7610  515098    M21B    32.00      411
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Martin             HOR6302 2059759    M50     67.00      903
  2 Vávra Martin             HOR9700 2078473    M20    120.00      136
 
 
Startovka oddílu: CHC - K.O.B. Choceň                            Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Michal          CHC0101 9990101    M14     30.00      782
  2 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    M21A    67.00      234
  3 Pátek Michal             CHC8603 2025343    M21C    45.00      613
  4 Sháněl Jan               CHC9402 2053589    M21C    21.00      612
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Luboš              CHT6001  888637    M50     55.00      905
  2 Kopáček Miroslav         CHT6049 2073715    M50     31.00      904
  3 Řezníčková Hana          CHT6051   53452    W50     94.00      966
  4 Chaloupka Martin         CHT7301   52333    M40     19.00      807
 
 
Startovka oddílu: JEP - Jehlanka Team                            Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Petr              JEP4800  361995    M60     95.00      931
  2 Müller Pavel             JEP7900  336798    M21A   111.00      206
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čejková Jana             JHB6152   53621    W50    115.00      964
  2 Čejka Tomáš              JHB8203 7201207    M21B    90.00      418
 
 
Startovka oddílu: JPV - Oddíl OS SK Prostějov                    Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Petr              JPV9915 2069090    M17     87.00      106
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kamererová Valerie       KAM9452  428250    W21B   116.00      531
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.            Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejna Jiří               KNC6200  899180    M50     19.00      902
  2 Švarcbachová Jaroslava   KNC6754  253103    W40     43.00      863
  3 Švarcbach Michal         KNC7001   51395    M40    121.00      801
  4 Havlíček Tomáš           KNC8700   52257    M21A    71.00      226
  5 Bitter Aleš              KNC8803   52264    M21B    20.00      443
  6 Tesařík Jindřich         KNC8900 7202863    M21C    39.00      602
  7 Hejnová Aneta            KNC9350 2075634    W21B    68.00      526
 
 
Startovka oddílu: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stránský Vojtěch         KPY9000 7201827    M21E    44.00        4
 
 
Startovka oddílu: KVS - SKOB Kobra Vsetín                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maliňák Vladimír         KVS5901   53693    Open Short  40.00         
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horáková Kateřina        LDC0351  997929    W14     68.00      792
  2 Horák Martin             LDC7100 7000004    M40     28.00      835
  3 Dvořák František         LDC7701 7204485    M21C     9.00      611
  4 Zítová Pavla             LDC8151  347881    W21B    40.00      515
  5 Zít Jan                  LDC8200  222651    M21B    40.00      433
  6 Tyszová Natália          LDC8850 2020701    W21E    93.00       77
  7 Horák Jan                LDC9800 7404404    M20    104.00      138
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Mělník                            Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Komín David              LME7401    9767    M21B    46.00      429
 
 
Startovka oddílu: LOV - lepus.cz                                 Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zajícová Petra           LOV7351   52952    W40     49.00      867
  2 Bochňák Zbyněk           LOV7600 7612230    M21C    33.00      603
  3 Zajíc Josef              LOV7601  760226    M21A    75.00      235
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štochel Miroslav         MFP9300 2081364    M21A    83.00      241
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rokosz Bohumil           MOV4803   52783    M60    103.00      933
  2 Rokoszová Jaroslava      MOV6351   51373    W50    112.00      969
 
 
Startovka oddílu: NNN - Neregistrovaní                           Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vojtěch Richard          NNN  76 2058472    M21C    24.00      601
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Libor              OKP6504  682084    M40    115.00      809
  2 Mach Radovan             OKP6605  981848    M40     85.00      806
  3 Vanka Petr               OKP6801  887947    M21E    48.00        1
  4 Vanková Jana             OKP7750  253129    W21E    69.00       61
  5 Červinka Jan             OKP8901  436949    M21B    64.00      430
  6 Novák Libor              OKP9100  426348    M21B    54.00      439
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Morav Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marečková Ema            OSN0450 2011896    W14     56.00      789
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bialožytová Tereza       PGP9055    8780    W21B    28.00      524
 
 
Startovka oddílu: RBA - TJ Rapid Bratislava                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jánoška Jozef            RBA5902  307364    M50     23.00      918
  2 Jánošková Taťjana        RBA6051  307440    W50    124.00      962
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jalový Milan             RBK8347  980373    M21E    96.00       11
  2 Jalová Martina           RBK8355  232117    W21B   100.00      536
 
 
Startovka oddílu: RCP - RC&P TEAM Bratislava                     Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Autrata Vlastimil        RCP6041 2051944    M50     27.00      912
  2 Pažický Ľudovít          RCP6941  211408    M40    118.00      837
  3 Klučár Daniel            RCP7141 2051949    M40     64.00      842
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Humlíček Tomáš           SBK0101 1218410    M14     84.00      772
  2 Sochor Jan               SBK6922 1007541    M21B    56.00      426
  3 Urban Jan                SBK7537 1919191    M21A   113.00      214
  4 Humlíček Aleš            SBK7539  609906    M21A    39.00      202
  5 Daněk Roman              SBK7541  811213    M21A   117.00      228
  6 Jágr Jaroslav            SBK7549  410339    M21C    42.00      617
  7 Pátek Richard            SBK7609 2034000    M21B    18.00      448
  8 Šafek Jiří               SBK7621   53206    M21B    30.00      444
  9 Humlíčková Kateřina      SBK7664 1011011    W21A    65.00      321
 10 Jágrová Vlasta           SBK7789   53205    W21B    16.00      523
 11 König Lukáš              SBK8001 9000002    M21C    48.00      609
 12 Stachoň Zdeněk           SBK8014 7905090    M21A    47.00      229
 13 Daňková Veronika         SBK8151  219251    W21A    74.00      329
 14 Brabec Jaroslav          SBK8242  520540    M21B    84.00      446
 15 Křístková Veronika       SBK8379   52865    W21A    26.00      323
 16 Csakvaryová Lenka        SBK8383  920679    W21A    92.00      318
 17 Stachoňová Barbara       SBK8451 7906090    W21A    86.00      332
 18 Uhnavá Markéta           SBK8485 7700077    W21A   101.00      338
 19 Jiráček Josef            SBK8501 7851220    M21A    91.00      240
 20 Beržinská Soňa           SBK8554 1985526    W21A    59.00      325
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podivínský Tomáš         SCP7201   51557    Open Short  10.00         
  2 Boudný Jan               SCP7417   51773    M21B    26.00      425
  3 Kovář Miroslav           SCP8103 7201777    M21A    87.00      215
 
 
Startovka oddílu: SJC - TJ Sportcentrum Jičín                    Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Břeň Daniel              SJC0102 2056263    M14     96.00      774
  2 Tuma Matěj               SJC0202 2056295    M14     42.00      773
  3 Kuchařová Rozálie        SJC0251 2056290    W14     74.00      791
  4 Antoš Svatopluk          SJC6602  436966    M40     55.00      819
  5 Tuma Jaroslav            SJC7305 2085566    M40     82.00      804
  6 Tomeš Petr               SJC7531  896967    M21B    28.00      413
  7 Šmíd Ivo                 SJC7700    9893    M21B    14.00      422
  8 Musil Pavel              SJC7705  995817    M21B     0.00      442
  9 Ticháček Radek           SJC7801    9978    M21E   116.00       37
 10 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    W21A    44.00      315
 11 Musilová Vendula         SJC8355   51563    W21A   128.00      322
 12 Tomešová Daniela         SJC8451  981842    W21B    44.00      519
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Venhoda Milan            SJI7104 7206548    M40     10.00      823
  2 Lauerman Jan             SJI7419  886813    M21E    70.00       32
  3 Izdný Pavel              SJI7613    8709    M21B    72.00      406
  4 Paulíček Jiří            SJI7727  416164    M21B    24.00      438
  5 Chudíková Barbora        SJI7850  886269    W21B    84.00      532
  6 Paulíčková Renata        SJI8057  995896    W21E    87.00       74
  7 Kafka Tomáš              SJI8504   52334    M21A   107.00      243
  8 Plíhal Tomáš             SJI8509 1700080    M21A   115.00      203
  9 Suchý Jiří               SJI9201  301278    M21B     2.00      434
 
 
Startovka oddílu: SKL - SMS Team Kladno                          Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikánová Máša          SKL0050  428223    W17      1.00      166
  2 Štáfek Ondřej            SKL0401  236517    M14     90.00      778
  3 Pelikánová Lucie         SKL6950  410387    W40     67.00      869
  4 Mědílková Iva            SKL7150 7204522    W21B    92.00      502
  5 Štáfek Pavel             SKL7401  236502    M21A    55.00      232
  6 Geisler Michal           SKL7500 7205029    M21B    92.00      431
  7 Pelikán Lukáš            SKL9800 2051546    M17     81.00      104
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubínová Jana            SKV6751  331089    W40     40.00      866
  2 Kubínová Romana          SKV9452  331098    W21A    50.00      309
  3 Kubínová Veronika        SKV9752 7003008    W21E    79.00       70
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vacek Jan                SLA0004  681881    M17     90.00      102
  2 Wohanka Richard          SLA0100  438033    M17     72.00      101
  3 Svoboda Petr             SLA6803  995793    M40     70.00      840
  4 Kašparová Irena          SLA6852  336731    W40     34.00      875
  5 Kouřimský Jan            SLA7200  515495    M40     94.00      843
  6 Zemková Helena           SLA7450  425546    W40     46.00      876
  7 Kašpar František         SLA9800  336766    M17     84.00      108
  8 Zemko Zdeněk             SLA9900  428278    M17     78.00      107
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mišoň Pavel              SMR                Open Short  46.00         
  2 Mišoňová Magdalena       SMR0150 7202862    W17     10.00      163
  3 Mišoňová Verča           SMR0450            W14     62.00      795
  4 Pařízek Petr             SMR7001    8253    M40     31.00      814
  5 Pařízková Věrka          SMR7151 7205014    W21A     2.00      336
  6 Pucherna Eduard          SMR7401 7410123    M21E   114.00        6
  7 Hons Miši                SMR7700 7203328    M21A    43.00      247
  8 Honsová Lenka            SMR7750 7203329    W21A    71.00      333
  9 Lukavec Petr             SMR7800  887930    M21E    38.00       39
 10 Buriánek Vojta           SMR7801 7204972    M21E   108.00       21
 11 Svoboda Honza            SMR7901  995876    M21E    64.00       31
 12 Rolná Janka              SMR8150  428212    W21A    32.00      308
 13 Hanajová Káťa            SMR8451  428294    W21A   125.00      326
 14 Lukavcová Ivana          SMR8754 7201202    W21E    81.00       72
 15 Fólová Martina           SMR8850  416834    W21E    65.00       67
 16 Pařízková Anežka         SMR9350 2011824    W21B     8.00      530
 17 Žuchová Nikola           SMR9351  232503    W21B     0.00      513
 18 Žuchová Daniela          SMR9750 2020749    W20     27.00      182
 19 Mišoň Matěj              SMR9801 7201762    M20    128.00      139
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Jaroslav          SSU7004 2069100    M40      1.00      836
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ludvík Petr              STB5701  682361    M50     51.00      910
  2 Abelová Ivana            STB6798  682366    W40     55.00      864
  3 Ludvík Vojtěch           STB9301 9005136    M21E    76.00       30
  4 Ludvík Matyáš            STB9801 7204494    M20    116.00      133
 
 
Startovka oddílu: SVR - TJ Švýcárna                              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedopílek David          SVR7600 1403430    M21B    34.00      416
  2 Maňásek Josef            SVR7700 9200522    M21B    82.00      436
 
 
Startovka oddílu: TBM - KOS TJ Tesla Brno                        Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Jolana           TBM0360  232032    W14     44.00      794
  2 Králová Denisa           TBM0559 1403420    W14     26.00      788
  3 Pospíšková Luisa         TBM5959   53260    W50    118.00      971
  4 Pospíšek Zbyněk          TBM6007  888636    M50     71.00      907
  5 Náhlovský David          TBM6512  981830    M40     67.00      820
  6 Tišnovský Zdeněk         TBM6620 2031370    M40     46.00      848
  7 Gryc Tomáš               TBM6903  995875    M40     13.00      802
  8 Rygl Jaroslav            TBM7044  501884    M21E    66.00       41
  9 Otoupalík Jan            TBM7123   53116    M21B    66.00      428
 10 Rygl Miroslav            TBM7205  995866    M21E    30.00       19
 11 Strejček Petr            TBM7228   53272    M40    124.00      838
 12 Štěpánek Martin          TBM7327  888616    M21E    42.00       14
 13 La Carbonara Claudio     TBM7337  416206    M21B    86.00      412
 14 Ambrož Pavel             TBM7339 2081389    M21C     6.00      605
 15 Ryglová Kateřina         TBM7372   53227    W21A    95.00      340
 16 Schwab David             TBM7401 1700079    M21A    95.00      217
 17 Malý Martin              TBM7610  320128    M21C     0.00      615
 18 Ševčík Martin            TBM7632  515062    M21E    60.00       25
 19 La Carbonara Hana        TBM7652  515049    W21A    29.00      305
 20 Matulová Dana            TBM7653   21520    W21B    36.00      510
 21 Čechová Marcela          TBM7659 2061854    W21B    52.00      535
 22 Malá Alice               TBM7991   53228    W21B    60.00      521
 23 Polášek Radek            TBM8008 2067203    M21B    76.00      432
 24 Schwab Martin            TBM8101  416018    M21A    63.00      225
 25 Uhmann Petr              TBM8307  899162    M21E    34.00        5
 26 Kavan Tomáš              TBM8603   49669    M21C    12.00      614
 27 Pospíšek Marek           TBM8907 7003031    M21E    72.00       33
 28 Tišnovský Martin         TBM9120 7201822    M21E    78.00       29
 29 Seifertová Magda         TBM9150 2011851    W21A    56.00      334
 30 Boček Milan              TBM9228 2019217    M21B    60.00      435
 31 Grycová Veronika         TBM9859 9988889    W17     13.00      165
 
 
Startovka oddílu: TSU - LKT 80 Šumperk                           Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Dana             TSU5896   52540    W50    106.00      972
  2 Král Jiří                TSU5941 7203459    M50     11.00      909
  3 Skácelová Naděžda        TSU6183    8906    W50    127.00      968
  4 Maliňáková Eva           TSU6550  887151    W50    121.00      961
  5 Sedláček Petr            TSU8109  336751    M21E   102.00       42
  6 Medlík Jan               TSU8246   52567    M21A    59.00      216
  7 Tomečková Zuzana         TSU8279 1400407    W21E    61.00       78
  8 Staňková Štěpánka        TSU8992  920678    W21E    77.00       75
  9 Březinová Marie          TSU9191  888629    W21E    73.00       68
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejedlý Petr             TZL5101  416045    M60     99.00      934
  2 Dravetz Walter           TZL5418 9007900    M60     91.00      932
  3 Hančíková Michaela       TZL6559    8924    W50    109.00      967
  4 Novotný Petr             TZL6601 2045204    M40     79.00      805
  5 Vavrysová Lenka          TZL7400  331259    W40     73.00      870
  6 Graubner Jan             TZL8236 1400430    M21E   106.00       10
  7 Krejčíková Barbora       TZL8551   52209    W21A     5.00      301
  8 Hradil Jiří              TZL8604 7201770    M21E    98.00       44
  9 Hančíková Barbora        TZL8853 7200376    W21A    35.00      312
 10 Šňupárek Václav          TZL9548 7204504    M20    132.00        2
 11 Králová Vilma            TZL9952 2042547    W17      4.00      162
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Knitlová Eva             VAM        9668    Open Short  28.00         
  2 Doležal Josef            VAM6101 7203452    Open Long  45.00         
 
 
Startovka oddílu: VBA - ŠK VAZKA Bratislava                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kralova Eva              VBA4751 2051947    W50    100.00      970
  2 Mlynárik Peter           VBA6501  876002    M50     35.00      911
  3 Malátek Rastislav        VBA7401  740212    M40     25.00      816
  4 Šabo Mikuláš             VBA7841  883488    M21B    10.00      421
  5 Šurgan Štefan            VBA7941  515024    M21E   110.00       45
  6 Šenk Petr                VBA8001 2045151    M21A    27.00      242
  7 Ančic  Ľuboš             VBA8101 2051950    M21B    62.00      427
  8 Grauzelová Ludmila       VBA8351  445615    W21A    68.00      303
  9 Fajtová Stanislava       VBA8454 2008512    W21E    85.00       73
 10 Šenková Natalia          VBA8554  307370    W21A    89.00      337
 11 Čully Andrej             VBA9501 9999903    M20    136.00      132
 12 Muller Matej             VBA9601  876001    M20    108.00      134
 
 
Startovka oddílu: VIP - SK VIPrahlo                              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hýbl Lukáš               VIP7504   51628    M21B    58.00      409
 
 
Startovka oddílu: VIV - GIGANT Orienteering                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kroc Kryštof             VIV0100   53377    M14     60.00      777
  2 Skoupá Vendula           VIV0152 7203461    W14     38.00      797
  3 Valík Adam               VIV0301 2081359    M14     36.00      771
  4 Skoupý Jan               VIV7001 1007549    M40    106.00      818
  5 Kunz Martin              VIV7100  553435    M40     43.00      817
  6 Valík Luděk              VIV7101 7203322    M40     34.00      812
  7 Švadlenová Ivana         VIV7151 2011857    W40     37.00      532
  8 Linhart Aleš             VIV7200  682358    M40     97.00      822
  9 Valíková Petra           VIV7350  980374    W21B   120.00      512
 10 Kroc Dalibor             VIV7400   53355    M40      7.00      815
 11 Linhartová Martina       VIV7750   52690    W21B    80.00      522
 12 Karlík Michal            VIV8000 2025358    M21A   101.00      237
 13 Karlíková Zuzana         VIV8050  433090    W21B   108.00      508
 14 Hodoň Miroslav           VIV8100   53882    M21B     4.00      424
 15 Skoupý Jan               VIV9400 2027239    M21B    88.00      440
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urbaník Robert           VLI7002    8292    M21B    80.00      407
  2 Zápotocká Anna           VLI7250   51217    W40     58.00      865
  3 Meier Milan              VLI7301 7003010    M21B    50.00      449
  4 Vraný Jiří               VLI7504 2019218    M40     88.00      839
  5 Putík Jiří               VLI7505  682119    M21A    51.00      224
  6 Buchtík Ondřej           VLI8101 2042525    M21A   103.00      212
  7 Tománek Otakar           VLI8300  920698    M21A    69.00      213
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hašek Jan                VPM0001 2060400    M20    100.00      135
  2 Hasman Ondřej            VPM0002 2042514    M17     75.00      103
  3 Hašek Adam               VPM0101  887604    M14     54.00      779
  4 Hasman Marek             VPM0201 2042505    M14     66.00      780
  5 Fajtl Jaroslav           VPM6001  887627    M50     59.00      901
  6 Hašek Ondřej             VPM6902  995835    M40     40.00      844
  7 Jirka Jakub              VPM7905   52429    M21B    68.00      415
  8 Les Martin               VPM7906 7200317    M21E    52.00        9
  9 Anděl Robert             VPM8001  887623    M21A    35.00      205
 10 Jirková Petra            VPM8450  416122    W21A   107.00      320
 11 Lesová Markéta           VPM8494  886266    W21A    20.00      307
 12 Kamaryt Tomáš            VPM8807 2042527    M21A   109.00      230
 13 Fajtlová Jana            VPM8850  887616    W21A    80.00      314
 14 Fajtl Jaroslav           VPM9001  515439    M21E    80.00       36
 15 Kratochvílová Lucie      VPM9251 7205019    W21B    20.00      520
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilná Bára               VRL0052  426376    W17     16.00      164
  2 Štreglová Zuzana         VRL0251 2020709    W14     50.00      796
  3 Randáková Alžběta        VRL0252  416271    W14     80.00      790
  4 Štregl Matyáš            VRL0301 2017678    M14     48.00      781
  5 Pilná Natálie            VRL0351  438036    W14     92.00      793
  6 Randáková Adéla          VRL0452  425599    W14     32.00      798
  7 Kubát Miroslav           VRL6701    8977    M40    109.00      808
  8 Pilný Jiří               VRL7002            Open Long  27.00         
  9 Pilná Libuše             VRL7153  232639    W40     52.00      868
 10 Štregl Petr              VRL7303 2017676    M40     22.00      828
 11 Štregl Tomáš             VRL7406    8974    M40    103.00      832
 12 Randáková Helena         VRL7452  515185    W21A    77.00      328
 13 Wohanka Pavel            VRL7501 2300842    M21E    88.00       35
 14 Wohanková Gabriela       VRL7652 2042537    W21A   119.00      302
 15 Hrdinka Daniel           VRL9701 2085616    M20    112.00      137
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lacigová Marie           VSP0050  246899    W17     19.00      161
  2 Laciga Zdeněk            VSP5200 7003050    M50     47.00      919
  3 Bartoš st. Marián        VSP5601    1449    M50     63.00      908
  4 Lacigová Ivana           VSP5950 7003023    W50    103.00      963
  5 Horák Pavel              VSP7200  981850    M21B     6.00      401
  6 Košíková Jitka           VSP7799  887910    W21B   112.00      528
  7 Kopecký Pavel            VSP7800   49385    M21E   100.00       38
  8 Hrdinová Marie           VSP7852  897376    W21E    63.00       66
  9 Kopecká Anežka           VSP8150   51642    W21A    14.00      341
 10 Lacigová Michaela        VSP8152  887608    W21E    83.00       69
 11 Laciga Radek             VSP8200 7003030    M21E    74.00       28
 12 Bartoš Marián            VSP8201  887933    M21B    38.00      414
 13 Hora Vojtěch             VSP8301 1006283    M21E   104.00       16
 14 Horová Klára             VSP8455   51659    W21A   104.00      311
 15 Tichovská Martina        VSP8650  920677    W21E    75.00       71
 16 Jakobová Adélka          VSP9050  682103    W21A    23.00      313
 
 
Startovka oddílu: XBM - PELL#S ABND RACING TEAM                  Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suchánek Jakub           XBM0201            M14     78.00      775
  2 Burešová Veronika        XBM0550  416112    W14     86.00      799
  3 Drlý Aleš                XBM6807    9861    M40     58.00      841
  4 Michalík Ivan            XBM6834  416109    M40    112.00      811
  5 Král Jan                 XBM6903 7200328    M40     76.00      830
  6 Suchánek Ladislav        XBM7008  232332    M40      4.00      831
  7 Michalík Petr            XBM7117  416108    M40     91.00      803
  8 Bureš Pavel              XBM7549 8621762    M40    100.00      813
  9 Gebas Miroslav           XBM8102    9365    M21A   119.00      222
 10 Buchtík Aleš             XBM8201 8627115    M21A    73.00      221
 
 
Startovka oddílu: XCR - MTB Chrudim                              Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karkoš Petr              XCR7300            M21A    65.00      209
 
 
Startovka oddílu: XHK - GHOST RUBENA racing team                 Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chabinová Jana           XHK        4145    Open Short  34.00         
  2 Háp Pavel                XHK7101    9395    M21C    15.00      608
  3 Hápová Šárka             XHK7157    9396    W40     61.00      861
  4 Jedlička Michal          XHK7309  500878    M21A    77.00      220
  5 Jedlička Marek           XHK7502 1398688    M21A    89.00      210
  6 Vaněk Petr               XHK7600 2035731    M21E    92.00        3
  7 Šafář Jan                XHK7700 1700078    M21B    48.00      410
  8 Jiran Jan                XHK7701  681855    M21A    57.00      233
  9 Husák Václav             XHK7702 1007527    M21A    41.00      236
 10 Kříž Libor               XHK7804  780722    M21A   121.00      244
 11 Ševčík Matěj             XHK7908 2073671    M21C    30.00      604
 12 Jedlička Lukáš           XHK8100 1398686    M21B    78.00      420
 13 Jedličková Zuzana        XHK8150 1008173    W21A    41.00      342
 14 Jiranová Kateřina        XHK8350  888650    W21A    11.00      319
 15 Justa Pavel              XHK8701 7203469    M21B    42.00      423
 16 Chmelař Lukáš            XHK9100 7003041    M21A    85.00      223
 17 Lamichová Martina        XHK9150  888619    W21E    89.00       62
 
 
Startovka oddílu: XPU - PARDUBICE BIKERS                         Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Munzar Martin            XPU7311  436951    M21C    36.00      621
  2 Sedlák Radek             XPU7501  995872    M21B     8.00      402
  3 Jirásek Aleš             XPU7601  997601    M21B    74.00      404
  4 Faltejsková Jana         XPU7652    9268    W21A     8.00      324
  5 Faltejsek Lukáš          XPU7725    9267    M21E    32.00       40
  6 Jirásek Radek            XPU7802    9896    M21C     3.00      606
  7 Odvody Zdeněk            XPU8206  828384    M21A   123.00      249
  8 Žemlička Jan             XPU8303    9283    M21C    27.00      610
  9 Odvodyová Šárka          XPU8352  835307    W21A    17.00      316
 10 Drahorádová Lenka        XPU8660    9254    W21B    12.00      516
 11 Kanta Martin             XPU9705 7204476    M20    124.00      131
 
 
Startovka oddílu: ZHR - TJ Zhoř                                  Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slabý Jan                ZHR7900 1001979    Open Long  33.00         
 
 
Startovka oddílu: ZUP - MTBO ČZU Praha                           Sobota 17.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veselý Jan               ZUP6500  650519    M40     61.00      821
  2 Pucher Filip             ZUP7404  711577    M21A    29.00      239
  3 Folprechtová Kateřina    ZUP7452  416221    W21A    62.00      310
  4 Šebestová Jana           ZUP7453   51851    W21B    88.00      514
  5 Veselá Iva               ZUP7551  756220    W21E    95.00       64
  6 Pašek František          ZUP7601  523000    M21A    33.00      227
  7 Šebesta Petr             ZUP7604 9760324    M21A    61.00      231
  8 Pucherna Jan             ZUP7702 7151177    M21E    46.00       23
  9 Salingerová Anna         ZUP7750    9398    W21A    53.00      335
 10 Bergl Tomáš              ZUP7800 7202860    M21A   105.00      246
 11 Vaněčková Petra          ZUP7950  515411    W21A   122.00      331
 12 Michalička David         ZUP8001 7229483    M21A    93.00      248
 13 Pucherna Petr            ZUP8002  886278    M21E    56.00       15
 14 Vaněček Jan              ZUP8003 2069047    M21B    12.00      403
 15 Ryšavá Vendula           ZUP8151  899160    W21E    71.00       79
 16 Černý Ladislav           ZUP8200 7200339    M21E    82.00       34
 17 Goder Josef              ZUP8201 7202900    M21A    37.00      219
 18 Berglová Lucie           ZUP8250   51841    W21A   116.00      317
 19 Puchernová Zuzana        ZUP8451 7518567    W21A    47.00      345
 20 Johanovský Tomáš         ZUP8500  889286    M21E    40.00       17
 21 Puchernová Radka         ZUP8759  886276    W21A   110.00      339