Startovka kategorie                                           15. 10. 2015 11:45:33
                      middle - 17. závod Českého poháru MTBO
===ČSOS-OSN==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: M14         2.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 C 9990101  30.00      782
  2 Valík Adam               GIGANT Orienteering  VIV0301 C 2081359  36.00      771
  3 Tuma Matěj               TJ Sportcentrum Jičí SJC0202 C 2056295  42.00      773
  4 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C 2017678  48.00      781
  5 Hašek Adam               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0101 C  887604  54.00      779
  6 Kroc Kryštof             GIGANT Orienteering  VIV0100 C   53377  60.00      777
  7 Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 C 2042505  66.00      780
  8 Kabát Martin             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0412 C  232189  72.00      776
  9 Suchánek Jakub           PELL#S ABND RACING T XBM0201 C          78.00      775
 10 Humlíček Tomáš           KOB Start Blansko    SBK0101 C 1218410  84.00      772
 11 Štáfek Ondřej            SMS Team Kladno      SKL0401 C  236517  90.00      778
 12 Břeň Daniel              TJ Sportcentrum Jičí SJC0102 C 2056263  96.00      774
 13 Vakant                                                          102.00         
 14 Vakant                                                          108.00         
 
Startovka kategorie: M17         5.5km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wohanka Richard          SKOB Slaný           SLA0100 C  438033  72.00      101
  2 Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 C 2042514  75.00      103
  3 Zemko Zdeněk             SKOB Slaný           SLA9900 B  428278  78.00      107
  4 Pelikán Lukáš            SMS Team Kladno      SKL9800 B 2051546  81.00      104
  5 Kašpar František         SKOB Slaný           SLA9800 B  336766  84.00      108
  6 Kašpar Petr              Oddíl OS SK Prostějo JPV9915   2069090  87.00      106
  7 Vacek Jan                SKOB Slaný           SLA0004 C  681881  90.00      102
  8 Hruška Tomáš             A-team NOVO Bruntál  ABR0001 C 7204492  93.00      105
  9 Vakant                                                           96.00         
 10 Vakant                                                           99.00         
 
Startovka kategorie: M20         7.3km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hašek Jan                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0001 A 2060400 100.00      135
  2 Horák Jan                KOB Děčín            LDC9800 A 7404404 104.00      138
  3 Muller Matej             ŠK VAZKA Bratislava  VBA9601 A  876001 108.00      134
  4 Hrdinka Daniel           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9701 C 2085616 112.00      137
  5 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 A 7204494 116.00      133
  6 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR9700 C 2078473 120.00      136
  7 Kanta Martin             PARDUBICE BIKERS     XPU9705 C 7204476 124.00      131
  8 Mišoň Matěj              SK SNS Smržovka      SMR9801 A 7201762 128.00      139
  9 Šňupárek Václav          SKOB Zlín            TZL9548 E 7204504 132.00        2
 10 Čully Andrej             ŠK VAZKA Bratislava  VBA9501 A 9999903 136.00      132
 11 Vakant                                                          140.00         
 
Startovka kategorie: M21A        8.5km    0m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šenk Petr                ŠK VAZKA Bratislava  VBA8001 A 2045151  27.00      242
  2 Pucher Filip             MTBO ČZU Praha       ZUP7404 A  711577  29.00      239
  3 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 A  920696  31.00      211
  4 Pašek František          MTBO ČZU Praha       ZUP7601 A  523000  33.00      227
  5 Anděl Robert             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8001 A  887623  35.00      205
  6 Goder Josef              MTBO ČZU Praha       ZUP8201 A 7202900  37.00      219
  7 Humlíček Aleš            KOB Start Blansko    SBK7539 A  609906  39.00      202
  8 Husák Václav             GHOST RUBENA racing  XHK7702 A 1007527  41.00      236
  9 Hons Miši                SK SNS Smržovka      SMR7700 A 7203328  43.00      247
 10 Hruška Miloš             A-team NOVO Bruntál  ABR7501 A 7201199  45.00      207
 11 Stachoň Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK8014 A 7905090  47.00      229
 12 Merenus Štěpán           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8401 A 1984420  49.00      201
 13 Putík Jiří               Slavia Liberec orien VLI7505 A  682119  51.00      224
 14 Kolář Rudolf             A-team NOVO Bruntál  ABR6301 A  920687  53.00      218
 15 Štáfek Pavel             SMS Team Kladno      SKL7401 A  236502  55.00      232
 16 Jiran Jan                GHOST RUBENA racing  XHK7701 A  681855  57.00      233
 17 Medlík Jan               LKT 80 Šumperk       TSU8246 A   52567  59.00      216
 18 Šebesta Petr             MTBO ČZU Praha       ZUP7604 A 9760324  61.00      231
 19 Schwab Martin            KOS TJ Tesla Brno    TBM8101 A  416018  63.00      225
 20 Karkoš Petr              MTB Chrudim          XCR7300 A          65.00      209
 21 Švadlena Pavel           K.O.B. Choceň        CHC7502 A 2011854  67.00      234
 22 Tománek Otakar           Slavia Liberec orien VLI8300 A  920698  69.00      213
 23 Havlíček Tomáš           OOB TJ Sokol Kostele KNC8700 A   52257  71.00      226
 24 Buchtík Aleš             PELL#S ABND RACING T XBM8201 A 8627115  73.00      221
 25 Vakant                                                   760226  75.00      235
 26 Jedlička Michal          GHOST RUBENA racing  XHK7309 A  500878  77.00      220
 27 Kratochvíl Karel         A-team NOVO Bruntál  ABR7001 A 7202579  79.00      204
 28 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 A 7201206  81.00      245
 29 Štochel Miroslav         VŠSK MFF UK Praha    MFP9300 A 2081364  83.00      241
 30 Chmelař Lukáš            GHOST RUBENA racing  XHK9100 A 7003041  85.00      223
 31 Kovář Miroslav           OK Sparta Praha      SCP8103 A 7201777  87.00      215
 32 Jedlička Marek           GHOST RUBENA racing  XHK7502 A 1398688  89.00      210
 33 Jiráček Josef            KOB Start Blansko    SBK8501 A 7851220  91.00      240
 34 Michalička David         MTBO ČZU Praha       ZUP8001 A 7229483  93.00      248
 35 Schwab David             KOS TJ Tesla Brno    TBM7401 A 1700079  95.00      217
 36 Tomeček Lubomír          A-team NOVO Bruntál  ABR7906 A  899021  97.00      238
 37 Mikan Albert             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8606 A 2031357  99.00      208
 38 Karlík Michal            GIGANT Orienteering  VIV8000 A 2025358 101.00      237
 39 Buchtík Ondřej           Slavia Liberec orien VLI8101 A 2042525 103.00      212
 40 Bergl Tomáš              MTBO ČZU Praha       ZUP7800 A 7202860 105.00      246
 41 Kafka Tomáš              OK Jihlava           SJI8504 B   52334 107.00      243
 42 Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 A 2042527 109.00      230
 43 Müller Pavel             Jehlanka Team        JEP7900 A  336798 111.00      206
 44 Urban Jan                KOB Start Blansko    SBK7537 A 1919191 113.00      214
 45 Plíhal Tomáš             OK Jihlava           SJI8509 A 1700080 115.00      203
 46 Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541    811213 117.00      228
 47 Gebas Miroslav           PELL#S ABND RACING T XBM8102 A    9365 119.00      222
 48 Kříž Libor               GHOST RUBENA racing  XHK7804 A  780722 121.00      244
 49 Odvody Zdeněk            PARDUBICE BIKERS     XPU8206 A  828384 123.00      249
 50 Vakant                                                          125.00         
 51 Vakant                                                          127.00         
 
Startovka kategorie: M21B        7.3km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Musil Pavel              TJ Sportcentrum Jičí SJC7705 A  995817   0.00      442
  2 Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201 B  301278   2.00      434
  3 Hodoň Miroslav           GIGANT Orienteering  VIV8100 B   53882   4.00      424
  4 Horák Pavel              USK Praha            VSP7200 B  981850   6.00      401
  5 Sedlák Radek             PARDUBICE BIKERS     XPU7501 B  995872   8.00      402
  6 Šabo Mikuláš             ŠK VAZKA Bratislava  VBA7841    883488  10.00      421
  7 Vaněček Jan              MTBO ČZU Praha       ZUP8003 B 2069047  12.00      403
  8 Šmíd Ivo                 TJ Sportcentrum Jičí SJC7700 B    9893  14.00      422
  9 Ouhrabka Jakub           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8003 B 9200528  16.00      445
 10 Pátek Richard            KOB Start Blansko    SBK7609 B 2034000  18.00      448
 11 Bitter Aleš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8803 B   52264  20.00      443
 12 Šebl Ondřej              VŠTJ Ekonom Praha    EKP9009 B 7766677  22.00      408
 13 Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI7727 B  416164  24.00      438
 14 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 B   51773  26.00      425
 15 Tomeš Petr               TJ Sportcentrum Jičí SJC7531 A  896967  28.00      413
 16 Šafek Jiří               KOB Start Blansko    SBK7621 B   53206  30.00      444
 17 Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 B  515098  32.00      411
 18 Nedopílek David          TJ Švýcárna          SVR7600 B 1403430  34.00      416
 19 Ohera Karel              MTBO Bludný kořen    BLI7803 B 2019239  36.00      405
 20 Bartoš Marián            USK Praha            VSP8201 B  887933  38.00      414
 21 Zít Jan                  KOB Děčín            LDC8200 B  222651  40.00      433
 22 Justa Pavel              GHOST RUBENA racing  XHK8701 B 7203469  42.00      423
 23 Žák Pavel                A-team NOVO Bruntál  ABR7600 B 7003003  44.00      441
 24 Komín David              SK Los Mělník        LME7401 B    9767  46.00      429
 25 Šafář Jan                GHOST RUBENA racing  XHK7700 B 1700078  48.00      410
 26 Meier Milan              Slavia Liberec orien VLI7301 B 7003010  50.00      449
 27 Codl Marek               VŠTJ Ekonom Praha    EKP8903 B          52.00      447
 28 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B  426348  54.00      439
 29 Sochor Jan               KOB Start Blansko    SBK6922 B 1007541  56.00      426
 30 Hýbl Lukáš               SK VIPrahlo          VIP7504 B   51628  58.00      409
 31 Boček Milan              KOS TJ Tesla Brno    TBM9228 B 2019217  60.00      435
 32 Ančic  Ľuboš             ŠK VAZKA Bratislava  VBA8101 B 2051950  62.00      427
 33 Červinka Jan             SK OK 24 Praha       OKP8901 B  436949  64.00      430
 34 Otoupalík Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM7123 B   53116  66.00      428
 35 Jirka Jakub              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7905 B   52429  68.00      415
 36 Smrt Martin              VŠTJ Ekonom Praha    EKP8431 B  886253  70.00      419
 37 Izdný Pavel              OK Jihlava           SJI7613 B    8709  72.00      406
 38 Jirásek Aleš             PARDUBICE BIKERS     XPU7601 B  997601  74.00      404
 39 Polášek Radek            KOS TJ Tesla Brno    TBM8008 B 2067203  76.00      432
 40 Jedlička Lukáš           GHOST RUBENA racing  XHK8100 B 1398686  78.00      420
 41 Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 B    8292  80.00      407
 42 Maňásek Josef            TJ Švýcárna          SVR7700 B 9200522  82.00      436
 43 Brabec Jaroslav          KOB Start Blansko    SBK8242 B  520540  84.00      446
 44 La Carbonara Claudio     KOS TJ Tesla Brno    TBM7337 B  416206  86.00      412
 45 Skoupý Jan               GIGANT Orienteering  VIV9400 B 2027239  88.00      440
 46 Čejka Tomáš              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8203 B 7201207  90.00      418
 47 Geisler Michal           SMS Team Kladno      SKL7500 B 7205029  92.00      431
 48 Vakant                                                           94.00         
 49 Vakant                                                           96.00         
 
Startovka kategorie: M21C        5.5km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Malý Martin              KOS TJ Tesla Brno    TBM7610 C  320128   0.00      615
  2 Jirásek Radek            PARDUBICE BIKERS     XPU7802 C    9896   3.00      606
  3 Ambrož Pavel             KOS TJ Tesla Brno    TBM7339 C 2081389   6.00      605
  4 Dvořák František         KOB Děčín            LDC7701 C 7204485   9.00      611
  5 Kavan Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM8603 C   49669  12.00      614
  6 Háp Pavel                GHOST RUBENA racing  XHK7101 C    9395  15.00      608
  7 Domín Nikolas            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8806 C 2078484  18.00      616
  8 Sháněl Jan               K.O.B. Choceň        CHC9402 C 2053589  21.00      612
  9 Vojtěch Richard          Neregistrovaní       NNN76     2058472  24.00      601
 10 Žemlička Jan             PARDUBICE BIKERS     XPU8303 C    9283  27.00      610
 11 Ševčík Matěj             GHOST RUBENA racing  XHK7908 C 2073671  30.00      604
 12 Bochňák Zbyněk           lepus.cz             LOV7600 C 7612230  33.00      603
 13 Munzar Martin            PARDUBICE BIKERS     XPU7311 C  436951  36.00      621
 14 Tesařík Jindřich         OOB TJ Sokol Kostele KNC8900 C 7202863  39.00      602
 15 Jágr Jaroslav            KOB Start Blansko    SBK7549 C  410339  42.00      617
 16 Pátek Michal             K.O.B. Choceň        CHC8603 C 2025343  45.00      613
 17 König Lukáš              KOB Start Blansko    SBK8001 C 9000002  48.00      609
 18 Vakant                                                           51.00         
 19 Vakant                                                           54.00         
 20 Vakant                                                           57.00         
 21 Vakant                                                           60.00         
 
Startovka kategorie: M21E       10.0km    0m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rygl Miroslav            KOS TJ Tesla Brno    TBM7205 E  995866  30.00       19
  2 Faltejsek Lukáš          PARDUBICE BIKERS     XPU7725 E    9267  32.00       40
  3 Uhmann Petr              KOS TJ Tesla Brno    TBM8307 E  899162  34.00        5
  4 Jašek Petr               A-team NOVO Bruntál  ABR7601 E 7003007  36.00        7
  5 Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800 E  887930  38.00       39
  6 Johanovský Tomáš         MTBO ČZU Praha       ZUP8500 E  889286  40.00       17
  7 Štěpánek Martin          KOS TJ Tesla Brno    TBM7327 E  888616  42.00       14
  8 Stránský Vojtěch         SOOB TJ Sokol Kralup KPY9000 E 7201827  44.00        4
  9 Pucherna Jan             MTBO ČZU Praha       ZUP7702 E 7151177  46.00       23
 10 Vanka Petr               SK OK 24 Praha       OKP6801 E  887947  48.00        1
 11 Haselsberger Kevin       Austria MTBO Team    54A8900    680102  50.00       22
 12 Les Martin               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7906 E 7200317  52.00        9
 13 Urban Miroslav           Dynamo Malá Skála    DMS7900 E  438621  54.00       18
 14 Pucherna Petr            MTBO ČZU Praha       ZUP8002 E  886278  56.00       15
 15 Sajal Martin             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7803 E 9005230  58.00       12
 16 Ševčík Martin            KOS TJ Tesla Brno    TBM7632 E  515062  60.00       25
 17 Vala Radek               A-team NOVO Bruntál  ABR8401 E 9005228  62.00       26
 18 Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901 E  995876  64.00       31
 19 Rygl Jaroslav            KOS TJ Tesla Brno    TBM7044 E  501884  66.00       41
 20 Bogar František          OK Jiskra Nový Bor   BOR8904 E  897369  68.00       24
 21 Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 E  886813  70.00       32
 22 Pospíšek Marek           KOS TJ Tesla Brno    TBM8907 E 7003031  72.00       33
 23 Laciga Radek             USK Praha            VSP8200 E 7003030  74.00       28
 24 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 E 9005136  76.00       30
 25 Tišnovský Martin         KOS TJ Tesla Brno    TBM9120 E 7201822  78.00       29
 26 Fajtl Jaroslav           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9001 E  515439  80.00       36
 27 Černý Ladislav           MTBO ČZU Praha       ZUP8200 E 7200339  82.00       34
 28 Bogar Kryštof            OK Jiskra Nový Bor   BOR9402 E  886300  84.00        8
 29 Waldmann Andreas         Austria MTBO Team    54A9400   7777711  86.00       43
 30 Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 E 2300842  88.00       35
 31 Štěňha Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7608 E 7003036  90.00       27
 32 Vaněk Petr               GHOST RUBENA racing  XHK7600 E 2035731  92.00        3
 33 Exler Florian            Austria MTBO Team    54A9200    709792  94.00       20
 34 Jalový Milan             SK Radioklub Blansko RBK8347 E  980373  96.00       11
 35 Hradil Jiří              SKOB Zlín            TZL8604 E 7201770  98.00       44
 36 Kopecký Pavel            USK Praha            VSP7800 E   49385 100.00       38
 37 Sedláček Petr            LKT 80 Šumperk       TSU8109 E  336751 102.00       42
 38 Hora Vojtěch             USK Praha            VSP8301 E 1006283 104.00       16
 39 Graubner Jan             SKOB Zlín            TZL8236 E 1400430 106.00       10
 40 Buriánek Vojta           SK SNS Smržovka      SMR7801 E 7204972 108.00       21
 41 Šurgan Štefan            ŠK VAZKA Bratislava  VBA7941 E  515024 110.00       45
 42 Peths Matěj              A-team NOVO Bruntál  ABR8501 E  888642 112.00       13
 43 Pucherna Eduard          SK SNS Smržovka      SMR7401 E 7410123 114.00        6
 44 Ticháček Radek           TJ Sportcentrum Jičí SJC7801 E    9978 116.00       37
 45 Vakant                                                          118.00         
 46 Vakant                                                          120.00         
 
Startovka kategorie: M40         8.7km    0m 24k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Jaroslav          SK Severka Šumperk   SSU7004 C 2069100   1.00      836
  2 Suchánek Ladislav        PELL#S ABND RACING T XBM7008 C  232332   4.00      831
  3 Kroc Dalibor             GIGANT Orienteering  VIV7400 C   53355   7.00      815
  4 Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C 7206548  10.00      823
  5 Gryc Tomáš               KOS TJ Tesla Brno    TBM6903 C  995875  13.00      802
  6 Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412 A    8518  16.00      810
  7 Chaloupka Martin         OOB SK Chrast        CHT7301 C   52333  19.00      807
  8 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C 2017676  22.00      828
  9 Malátek Rastislav        ŠK VAZKA Bratislava  VBA7401 C  740212  25.00      816
 10 Horák Martin             KOB Děčín            LDC7100 E 7000004  28.00      835
 11 Pařízek Petr             SK SNS Smržovka      SMR7001 A    8253  31.00      814
 12 Valík Luděk              GIGANT Orienteering  VIV7101 C 7203322  34.00      812
 13 Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912 C  886298  37.00      824
 14 Hašek Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6902 C  995835  40.00      844
 15 Kunz Martin              GIGANT Orienteering  VIV7100 C  553435  43.00      817
 16 Tišnovský Zdeněk         KOS TJ Tesla Brno    TBM6620 C 2031370  46.00      848
 17 Bogar Leoš               OK Jiskra Nový Bor   BOR6603 C  515014  49.00      834
 18 Tušl Martin              VŠTJ Ekonom Praha    EKP6805 C  897380  52.00      826
 19 Antoš Svatopluk          TJ Sportcentrum Jičí SJC6602 C  436966  55.00      819
 20 Drlý Aleš                PELL#S ABND RACING T XBM6807      9861  58.00      841
 21 Veselý Jan               MTBO ČZU Praha       ZUP6500 C  650519  61.00      821
 22 Klučár Daniel            RC&P TEAM Bratislava RCP7141 C 2051949  64.00      842
 23 Náhlovský David          KOS TJ Tesla Brno    TBM6512 C  981830  67.00      820
 24 Kouřimský Jan            SKOB Slaný           SLA7200 A  515495  70.00      843
 25 Čermák Daniel            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7510 B 7003028  73.00      827
 26 Král Jan                 PELL#S ABND RACING T XBM6903 C 7200328  76.00      830
 27 Novotný Petr             SKOB Zlín            TZL6601 C 2045204  79.00      805
 28 Tuma Jaroslav            TJ Sportcentrum Jičí SJC7305 C 2085566  82.00      804
 29 Mach Radovan             SK OK 24 Praha       OKP6605 C  981848  85.00      806
 30 Vraný Jiří               Slavia Liberec orien VLI7504 A 2019218  88.00      839
 31 Michalík Petr            PELL#S ABND RACING T XBM7117 C  416108  91.00      803
 32 Svoboda Petr             SKOB Slaný           SLA6803 C  995793  94.00      840
 33 Linhart Aleš             GIGANT Orienteering  VIV7200 C  682358  97.00      822
 34 Bureš Pavel              PELL#S ABND RACING T XBM7549 A 8621762 100.00      813
 35 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7406 C    8974 103.00      832
 36 Skoupý Jan               GIGANT Orienteering  VIV7001 C 1007549 106.00      818
 37 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977 109.00      808
 38 Michalík Ivan            PELL#S ABND RACING T XBM6834 C  416109 112.00      811
 39 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C  682084 115.00      809
 40 Pažický Ľudovít          RC&P TEAM Bratislava RCP6941 C  211408 118.00      837
 41 Švarcbach Michal         OOB TJ Sokol Kostele KNC7001 A   51395 121.00      801
 42 Strejček Petr            KOS TJ Tesla Brno    TBM7228 C   53272 124.00      838
 43 Vakant                                                          127.00         
 44 Vakant                                                          130.00         
 45 Vakant                                                          133.00         
 
Startovka kategorie: M50         5.6km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Peths Pavel              A-team NOVO Bruntál  ABR5801 C  889285   3.00      915
  2 Dawson Keith             GB MTBO              12G       7107107   7.00      917
  3 Král Jiří                LKT 80 Šumperk       TSU5941 C 7203459  11.00      909
  4 Vrábel Jaromír           A-team NOVO Bruntál  ABR6102 C   51914  15.00      906
  5 Hejna Jiří               OOB TJ Sokol Kostele KNC6200 C  899180  19.00      902
  6 Jánoška Jozef            TJ Rapid Bratislava  RBA5902 C  307364  23.00      918
  7 Autrata Vlastimil        RC&P TEAM Bratislava RCP6041 C 2051944  27.00      912
  8 Kopáček Miroslav         OOB SK Chrast        CHT6049 C 2073715  31.00      904
  9 Mlynárik Peter           ŠK VAZKA Bratislava  VBA6501 C  876002  35.00      911
 10 Maennel Harald           OK Jiskra Nový Bor   BOR5501 C 1111255  39.00      916
 11 Němec Lubomír            A-team NOVO Bruntál  ABR6201            43.00      914
 12 Laciga Zdeněk            USK Praha            VSP5200 A 7003050  47.00      919
 13 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C  682361  51.00      910
 14 Janda Luboš              OOB SK Chrast        CHT6001 C  888637  55.00      905
 15 Fajtl Jaroslav           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6001 C  887627  59.00      901
 16 Bartoš st. Marián        USK Praha            VSP5601 C    1449  63.00      908
 17 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C 2059759  67.00      903
 18 Pospíšek Zbyněk          KOS TJ Tesla Brno    TBM6007 C  888636  71.00      907
 19 Vakant                                                           75.00         
 20 Vakant                                                           79.00         
 
Startovka kategorie: M60         5.6km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dravetz Walter           SKOB Zlín            TZL5418 C 9007900  91.00      932
  2 Müller Petr              Jehlanka Team        JEP4800 C  361995  95.00      931
  3 Nejedlý Petr             SKOB Zlín            TZL5101 C  416045  99.00      934
  4 Rokosz Bohumil           SKOB Ostrava         MOV4803 C   52783 103.00      933
  5 Vakant                                                          107.00         
 
Startovka kategorie: Open Long   4.4km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilný Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7002 C          27.00         
  2 Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7900   1001979  33.00         
  3 Červinka Jan             NER - Novakovi       3AC7900    845424  39.00         
  4 Doležal Josef            OOB Vamberk          VAM6101   7203452  45.00         
  5 Vakant                                                           51.00         
  6 Vakant                                                           57.00         
  7 Vakant                                                           63.00         
  8 Vakant                                                           69.00         
  9 Vakant                                                           75.00         
 10 Vakant                                                           81.00         
 11 Vakant                                                           87.00         
 12 Vakant                                                           93.00         
 13 Vakant                                                           99.00         
 14 Vakant                                                          105.00         
 
Startovka kategorie: Open Short  2.6km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Podivínský Tomáš         OK Sparta Praha      SCP7201     51557  10.00         
  2 Láner Roman              A-team NOVO Bruntál  ABR8100     51889  16.00         
  3 Rydlo Martin             TJ Baník Ostrava OKD BOV4701   2032141  22.00         
  4 Knitlová Eva             OOB Vamberk          VAM          9668  28.00         
  5 Chabinová Jana           GHOST RUBENA racing  XHK          4145  34.00         
  6 Maliňák Vladimír         SKOB Kobra Vsetín    KVS5901     53693  40.00         
  7 Mišoň Pavel              SK SNS Smržovka      SMR                46.00         
  8 Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802     52171  52.00         
  9 Vakant                                                           58.00         
 10 Vakant                                                           64.00         
 11 Vakant                                                           70.00         
 12 Vakant                                                           76.00         
 13 Vakant                                                           82.00         
 14 Vakant                                                           88.00         
 15 Vakant                                                           94.00         
 16 Vakant                                                          100.00         
 17 Vakant                                                          106.00         
 18 Vakant                                                          112.00         
 19 Vakant                                                          118.00         
 20 Vakant                                                          124.00         
 
Startovka kategorie: W14         2.1km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Denisa           KOS TJ Tesla Brno    TBM0559   1403420  26.00      788
  2 Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452    425599  32.00      798
  3 Skoupá Vendula           GIGANT Orienteering  VIV0152 C 7203461  38.00      797
  4 Králová Jolana           KOS TJ Tesla Brno    TBM0360    232032  44.00      794
  5 Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 C 2020709  50.00      796
  6 Marečková Ema            SK Orientační sporty OSN0450   2011896  56.00      789
  7 Mišoňová Verča           SK SNS Smržovka      SMR0450 C          62.00      795
  8 Horáková Kateřina        KOB Děčín            LDC0351 C  997929  68.00      792
  9 Kuchařová Rozálie        TJ Sportcentrum Jičí SJC0251 C 2056290  74.00      791
 10 Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C  416271  80.00      790
 11 Burešová Veronika        PELL#S ABND RACING T XBM0550 C  416112  86.00      799
 12 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351 C  438036  92.00      793
 13 Vakant                                                           98.00         
 14 Vakant                                                          104.00         
 
Startovka kategorie: W17         4.4km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikánová Máša          SMS Team Kladno      SKL0050 C  428223   1.00      166
  2 Králová Vilma            SKOB Zlín            TZL9952 A 2042547   4.00      162
  3 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A 2051481   7.00      167
  4 Mišoňová Magdalena       SK SNS Smržovka      SMR0150 C 7202862  10.00      163
  5 Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 A 9988889  13.00      165
  6 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052 C  426376  16.00      164
  7 Lacigová Marie           USK Praha            VSP0050 C  246899  19.00      161
  8 Vakant                                                           22.00         
  9 Vakant                                                           25.00         
 
Startovka kategorie: W20         6.2km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žuchová Daniela          SK SNS Smržovka      SMR9750 C 2020749  27.00      182
  2 Fantoni Antonella        Austria MTBO Team    54A9750   7171197  39.00      181
  3 Vakant                                                           51.00         
 
Startovka kategorie: W21A        6.7km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pařízková Věrka          SK SNS Smržovka      SMR7151 A 7205014   2.00      336
  2 Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 A   52209   5.00      301
  3 Musilová Vendula         TJ Sportcentrum Jičí SJC8355 E   51563   8.00      322
  4 Jiranová Kateřina        GHOST RUBENA racing  XHK8350 A  888650  11.00      319
  5 Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 A   51642  14.00      341
  6 Odvodyová Šárka          PARDUBICE BIKERS     XPU8352 A  835307  17.00      316
  7 Lesová Markéta           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8494 A  886266  20.00      307
  8 Jakobová Adélka          USK Praha            VSP9050 A  682103  23.00      313
  9 Křístková Veronika       KOB Start Blansko    SBK8379 A   52865  26.00      323
 10 La Carbonara Hana        KOS TJ Tesla Brno    TBM7652 A  515049  29.00      305
 11 Rolná Janka              SK SNS Smržovka      SMR8150 A  428212  32.00      308
 12 Hančíková Barbora        SKOB Zlín            TZL8853 A 7200376  35.00      312
 13 Haltof Ewa               A-team NOVO Bruntál  ABR9499 A 1436949  38.00      306
 14 Jedličková Zuzana        GHOST RUBENA racing  XHK8150 A 1008173  41.00      342
 15 Ticháčková Magdalena     TJ Sportcentrum Jičí SJC7962 A    9940  44.00      315
 16 Puchernová Zuzana        MTBO ČZU Praha       ZUP8451 A 7518567  47.00      345
 17 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 A  331098  50.00      309
 18 Salingerová Anna         MTBO ČZU Praha       ZUP7750 A    9398  53.00      335
 19 Seifertová Magda         KOS TJ Tesla Brno    TBM9150 A 2011851  56.00      334
 20 Beržinská Soňa           KOB Start Blansko    SBK8554 A 1985526  59.00      325
 21 Folprechtová Kateřina    MTBO ČZU Praha       ZUP7452 A  416221  62.00      310
 22 Humlíčková Kateřina      KOB Start Blansko    SBK7664 A 1011011  65.00      321
 23 Grauzelová Ludmila       ŠK VAZKA Bratislava  VBA8351 A  445615  68.00      303
 24 Honsová Lenka            SK SNS Smržovka      SMR7750 A 7203329  71.00      333
 25 Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 A  219251  74.00      329
 26 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 B  515185  77.00      328
 27 Fajtlová Jana            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8850 B  887616  80.00      314
 28 Hanzlíčková Martina      VŠTJ Ekonom Praha    EKP8452 A 2053578  83.00      330
 29 Stachoňová Barbara       KOB Start Blansko    SBK8451 A 7906090  86.00      332
 30 Šenková Natalia          ŠK VAZKA Bratislava  VBA8554 A  307370  89.00      337
 31 Csakvaryová Lenka        KOB Start Blansko    SBK8383 A  920679  92.00      318
 32 Ryglová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM7372 A   53227  95.00      340
 33 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 A  515409  98.00      304
 34 Uhnavá Markéta           KOB Start Blansko    SBK8485 A 7700077 101.00      338
 35 Horová Klára             USK Praha            VSP8455 A   51659 104.00      311
 36 Jirková Petra            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8450 A  416122 107.00      320
 37 Puchernová Radka         MTBO ČZU Praha       ZUP8759 A  886276 110.00      339
 38 Ouhrabková Radka         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8151 A 9200521 113.00      327
 39 Berglová Lucie           MTBO ČZU Praha       ZUP8250 A   51841 116.00      317
 40 Wohanková Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7652 A 2042537 119.00      302
 41 Vaněčková Petra          MTBO ČZU Praha       ZUP7950 A  515411 122.00      331
 42 Hanajová Káťa            SK SNS Smržovka      SMR8451 A  428294 125.00      326
 43 Faltejsková Jana         PARDUBICE BIKERS     XPU7652 A    9268 128.00      324
 44 Vakant                                                          131.00         
 45 Vakant                                                          134.00         
 
Startovka kategorie: W21B        6.1km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žuchová Nikola           SK SNS Smržovka      SMR9351 B  232503   0.00      513
  2 Lánerová Leona           A-team NOVO Bruntál  ABR7752 B 9101702   4.00      534
  3 Pařízková Anežka         SK SNS Smržovka      SMR9350 C 2011824   8.00      530
  4 Drahorádová Lenka        PARDUBICE BIKERS     XPU8660 C    9254  12.00      516
  5 Jágrová Vlasta           KOB Start Blansko    SBK7789 B   53205  16.00      523
  6 Kratochvílová Lucie      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9251 C 7205019  20.00      520
  7 Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751 C  682690  24.00      503
  8 Bialožytová Tereza       SK Praga             PGP9055      8780  28.00      524
  9 Trčková Helena           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8756 B 2087687  32.00      525
 10 Matulová Dana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7653 B   21520  36.00      510
 11 Zítová Pavla             KOB Děčín            LDC8151 B  347881  40.00      515
 12 Tomešová Daniela         TJ Sportcentrum Jičí SJC8451 C  981842  44.00      519
 13 Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956 B    7226  48.00      518
 14 Čechová Marcela          KOS TJ Tesla Brno    TBM7659 B 2061854  52.00      535
 15 Pačáková Michaela        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8654 C  443109  56.00      504
 16 Malá Alice               KOS TJ Tesla Brno    TBM7991 B   53228  60.00      521
 17 Louková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8457 C  887917  64.00      529
 18 Hejnová Aneta            OOB TJ Sokol Kostele KNC9350 C 2075634  68.00      526
 19 Trubáková Zuzana         MTBO Bludný kořen    BLI8051 B 2019214  72.00      507
 20 Walther Katja            Austria MTBO Team    54A7850   8629162  76.00      501
 21 Linhartová Martina       GIGANT Orienteering  VIV7750 B   52690  80.00      522
 22 Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 A  886269  84.00      532
 23 Šebestová Jana           MTBO ČZU Praha       ZUP7453 B   51851  88.00      514
 24 Mědílková Iva            SMS Team Kladno      SKL7150 C 7204522  92.00      502
 25 Večeřová Marcela         A-team NOVO Bruntál  ABR8888 C 7205021  96.00      509
 26 Jalová Martina           SK Radioklub Blansko RBK8355 C  232117 100.00      536
 27 Jašková Šárka            A-team NOVO Bruntál  ABR7751 B  886811 104.00      511
 28 Karlíková Zuzana         GIGANT Orienteering  VIV8050 B  433090 108.00      508
 29 Košíková Jitka           USK Praha            VSP7799 B  887910 112.00      528
 30 Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452    428250 116.00      531
 31 Valíková Petra           GIGANT Orienteering  VIV7350 B  980374 120.00      512
 32 Vakant                                                          124.00         
 33 Vakant                                                          128.00         
 34 Vakant                                                          132.00         
 35 Vakant                                                          136.00         
 
Startovka kategorie: W21E        8.3km    0m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomečková Zuzana         LKT 80 Šumperk       TSU8279 E 1400407  61.00       78
  2 Hrdinová Marie           USK Praha            VSP7852 E  897376  63.00       66
  3 Fólová Martina           SK SNS Smržovka      SMR8850 E  416834  65.00       67
  4 Nováková Lenka           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8062 E 2051473  67.00       65
  5 Vanková Jana             SK OK 24 Praha       OKP7750 E  253129  69.00       61
  6 Ryšavá Vendula           MTBO ČZU Praha       ZUP8151 E  899160  71.00       79
  7 Březinová Marie          LKT 80 Šumperk       TSU9191 E  888629  73.00       68
  8 Tichovská Martina        USK Praha            VSP8650 E  920677  75.00       71
  9 Staňková Štěpánka        LKT 80 Šumperk       TSU8992 E  920678  77.00       75
 10 Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 E 7003008  79.00       70
 11 Lukavcová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 E 7201202  81.00       72
 12 Lacigová Michaela        USK Praha            VSP8152 E  887608  83.00       69
 13 Fajtová Stanislava       ŠK VAZKA Bratislava  VBA8454 E 2008512  85.00       73
 14 Paulíčková Renata        OK Jihlava           SJI8057 E  995896  87.00       74
 15 Lamichová Martina        GHOST RUBENA racing  XHK9150 E  888619  89.00       62
 16 Tučková Dagmar           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8653 E  434824  91.00       63
 17 Tyszová Natália          KOB Děčín            LDC8850 E 2020701  93.00       77
 18 Veselá Iva               MTBO ČZU Praha       ZUP7551 E  756220  95.00       64
 19 Veličková Monika         A-team NOVO Bruntál  ABR8951 E 7201773  97.00       76
 20 Vakant                                                           99.00         
 21 Vakant                                                          101.00         
 
Startovka kategorie: W40         4.4km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašparová Irena          SKOB Slaný           SLA6852 C  336731  34.00      875
  2 Švadlenová Ivana         GIGANT Orienteering  VIV7151 C 2011857  37.00      532
  3 Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751 C  331089  40.00      866
  4 Švarcbachová Jaroslava   OOB TJ Sokol Kostele KNC6754 C  253103  43.00      863
  5 Zemková Helena           SKOB Slaný           SLA7450 C  425546  46.00      876
  6 Zajícová Petra           lepus.cz             LOV7351 C   52952  49.00      867
  7 Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C  232639  52.00      868
  8 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C  682366  55.00      864
  9 Zápotocká Anna           Slavia Liberec orien VLI7250 B   51217  58.00      865
 10 Hápová Šárka             GHOST RUBENA racing  XHK7157 C    9396  61.00      861
 11 Konečná Marcela          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 A  725724  64.00      862
 12 Pelikánová Lucie         SMS Team Kladno      SKL6950 C  410387  67.00      869
 13 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C 2051490  70.00      871
 14 Vavrysová Lenka          SKOB Zlín            TZL7400 B  331259  73.00      870
 15 Vakant                                                           76.00         
 16 Vakant                                                           79.00         
 17 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: W50         4.4km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Řezníčková Hana          OOB SK Chrast        CHT6051 C   53452  94.00      966
  2 Kroeber Andrea           OK Jiskra Nový Bor   BOR6551 C 1965216  97.00      965
  3 Kralova Eva              ŠK VAZKA Bratislava  VBA4751 C 2051947 100.00      970
  4 Lacigová Ivana           USK Praha            VSP5950 C 7003023 103.00      963
  5 Králová Dana             LKT 80 Šumperk       TSU5896 C   52540 106.00      972
  6 Hančíková Michaela       SKOB Zlín            TZL6559 C    8924 109.00      967
  7 Rokoszová Jaroslava      SKOB Ostrava         MOV6351 C   51373 112.00      969
  8 Čejková Jana             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6152 C   53621 115.00      964
  9 Pospíšková Luisa         KOS TJ Tesla Brno    TBM5959 C   53260 118.00      971
 10 Maliňáková Eva           LKT 80 Šumperk       TSU6550 C  887151 121.00      961
 11 Jánošková Taťjana        TJ Rapid Bratislava  RBA6051 C  307440 124.00      962
 12 Skácelová Naděžda        LKT 80 Šumperk       TSU6183 C    8906 127.00      968
 13 Vakant                                                          130.00         
 14 Vakant                                                          133.00