Desatero MTBO

Přečtěte si pozorně desatero závodníka MTBO.

Pozornost prosím věnujte také v pokynech doplňujícím informací pro middle, velmi důležité!!

Závod nebude mapově obtížný – spíše „hravý“, fyzicky poměrně náročný – s relativně velkým převýšením. Velká část závodu se bude odehrávat na loukách. Na loukách, které jsou v mapě vyznačeny žlutou barvou, je povolena jízda bez omezení! Cesty vyznačené na loukách – většinou nejsou opticky výrazné, ale „odvaluje“ to po nich o něco lépe než po louce.

Na mapě je vyznačena řada zakázaných prostorů – převážně se jedná o pole (zakázané jsou také dílčí části lesa i některé louky), respektujte prosím tyto zakázané prostory – vjezd do nich se trestá diskvalifikací! Je-li mezi zakázaným prostorem a okrajem lesa ponechán žlutý (příp. oranžový) pás, je možné tento prostor využít pro váš postup Při závodě se přejíždí, popř. využívá pro postupy, komunikace Nové Město – Jiříkovice: zde platí jednoznačné pravidlo – při vjezdu na komunikaci musí závodník zastavit! (STOP – dej přednost v jízdě!!) – nedodržení tohoto pravidla se rovněž trestá diskvalifikací! (jde zde však především o vaše zdraví a životy – vaše i ostatních závodníků. V závěrečné části závodu tratě vedou prostorem singltreků s nepřehlednou sítí klikatících se cest – je povolena jízda v protisměru, buďte velmi opatrní navzájem i vůči případným hobíkům.

Posunutí startu

Z důvodu velkého množství přihlášených závodníků a očekávaného horšího počasí jsme se rozhodli posunout dopředu start odpoledního závodu na 13:30, aby závodníci startující na konci startovního pole nedojížděli se setměním. Děkujeme za pochopení

Prodejní a prezentační stánek One Way

O víkendu se ve Vysočina aréně můžete také těšít na kolekci oblečení a doplňků finské značky ONE WAY,
která se vyznačuje jedinečným designem a velmi kvalitním zpracováním .V nabídce budou také běžecké hole, brýle a např. i kombinézy.
Zima se blíží, tak můžete doplnit svůj arzenál:) To vše za akční víkendové ceny! (více info u Tomína Luboše Tomečka 777665271)

Untitled-1

Platby

Došlé platby jsou postupně zadávány do ORISU. Prosíme o kontrolu. Pokud se vaše platba neobjeví v ORISU do čtvrtečního večera, vezměte s sebou doklad o zaplacení na prezentaci. Děkujeme.

Info k ubytování

V tuto chvíli jsou již obsazeny prakticky všechny nabízené ubytovací kapacity v RS Zubří na dvě noci od pátku do neděle. Upozorňujeme tedy zájemce o jednu noc, že jejich poptávka nebude v souladu s rozpisem uspokojena a musí svou situaci řešit vlastními silami. Lze využít např. nabídky na webu města http://ubytovani.nmnm.cz/.

Děkujeme za pochopení

FOTKY Z TERÉNU

Fotky z terénu (stav léto 2015) si můžete prohlédnout TADY

DSC_0023 DSC_0020 DSC_0019 DSC_0018 DSC_0017 DSC_0016 DSC_0015 DSC_0014 DSC_0013 DSC_0012 DSC_0011 DSC_0010