ADA OOB TJ Spartak Adamov

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 981840 P ADA Fadrná Anežka 0.00 40.00 Kč neregistro ( 2) 352314 P ADA Procházková Lucie 0.00 40.00 Kč neregistro ( 3) 49864 H21D ADA7512 Procházka Jiří 11.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 10) 331466 H21D BBM9800 Ptáček Patrik 21.00 70.00 Kč ( 7) 331262 H21D BBM9500 Záděra Pavel 36.00 70.00 Kč ( 6) 331257 D35 BBM6550 Peřinková Irena 47.00 70.00 Kč ( 8) 886286 H21D BBM9600 Ptáček Pavel 76.00 70.00 Kč ( 9) 331797 H14 BBM9700 Peřinka Šimon 76.00 40.00 Kč ( 4) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 79.00 70.00 Kč ( 5) 53271 H21C BBM6508 Ptáček Pavel 87.00 70.00 Kč ( 223) 553436 H21D BBM6300 Patočka Petr 96.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 530.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 36) ? HDR CHT Jirásková Agáta 0.00 40.00 Kč neregistro ( 57) 52155 H35 CHT7302 Zlesák Martin 1.00 70.00 Kč ( 40) 336711 H10N CHT0401 Hybeš Michal 10.00 40.00 Kč ( 51) 49857 D35 CHT6460 Kučerová Vladimíra 12.00 70.00 Kč ( 42) 51949 H55 CHT4801 Starka František 13.00 70.00 Kč ( 38) 206486 D10 CHT0151 Zlesáková Adéla 14.00 40.00 Kč ( 50) 51899 H45 CHT6049 Kopáček Miroslav 14.00 70.00 Kč ( 56) 52333 H21C CHT7301 Chaloupka Martin 15.00 70.00 Kč ( 47) 51957 D45 CHT5751 Žemličková Jindra 16.00 70.00 Kč ( 67) 336706 D14 CHT9852 Dvořáková Klára 23.00 40.00 Kč ( 66) 53141 H16 CHT9501 Hledík Jakub 24.00 70.00 Kč ( 65) ? H21D CHT9203 Pitra Martin 26.00 70.00 Kč neregistro ( 68) 232867 D12 CHT9853 Vighová Hedvika 29.00 40.00 Kč neregistro ( 63) 4537 D21C CHT8751 Šmídová Stanislava 30.00 70.00 Kč ( 43) 51948 H55 CHT4802 Vítek Josef 31.00 70.00 Kč ( 49) 51897 D45 CHT5852 Jansová Alena 32.00 70.00 Kč ( 37) ? H10N CHT0001 Jirásko Marian 40.00 40.00 Kč ( 53) 51991 H21C CHT6901 Mareček Petr 42.00 70.00 Kč ( 45) 51953 H55 CHT5301 Matras Jaroslav 43.00 70.00 Kč ( 60) 9236 D21C CHT8353 Matrasová Kateřina 46.00 70.00 Kč ( 71) 53168 H12 CHT9903 Hybeš David 48.00 40.00 Kč ( 35) ? H35 CHT Jirásko Petr 55.00 70.00 Kč neregistro ( 59) 51980 H21C CHT8001 Matras Tomáš 57.00 70.00 Kč ( 39) ? D10N CHT0251 Starková Tereza 58.00 40.00 Kč ( 70) 53199 H12 CHT9902 Švec Martin 58.00 40.00 Kč ( 44) 51951 H55 CHT5101 Zlesák Milan 61.00 70.00 Kč ( 58) 52154 D35 CHT7352 Zlesáková Stanislava 62.00 70.00 Kč ( 61) 410357 H21C CHT8510 Kopáček Jan 69.00 70.00 Kč ( 64) 52315 D21C CHT8851 Kopáčková Iva 70.00 70.00 Kč ( 34) ? D35 CHT Jirásková Johana 72.00 70.00 Kč neregistro ( 69) 53175 H12 CHT9901 Švec Petr 73.00 40.00 Kč ( 41) 2011189 D10N CHT0451 Marečková Ema 76.00 40.00 Kč neregistro ( 52) 8700 D21C CHT6655 Bulvová Hana 78.00 70.00 Kč ( 62) 336713 H21C CHT8601 Kysilko Zdeněk 78.00 70.00 Kč ( 55) 53151 H21D CHT7201 Švec Jiří 81.00 70.00 Kč ( 46) 51955 H55 CHT5501 Žemlička Zbyněk 85.00 70.00 Kč ( 54) 53167 D21C CHT7151 Švecová Iva 86.00 70.00 Kč ( 48) 52327 H45 CHT5801 Štefec Jaroslav 89.00 70.00 Kč ( 72) ? D12 CHT9951 Jirásková Kristýna 89.00 40.00 Kč ( 33) ? D10N CHT Jirásková Eliška 94.00 40.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 2410.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 11) 51835 HDR CTB0501 Král Adam 0.00 40.00 Kč ( 25) 9274 H21C CTB8101 Novák Pavel 3.00 70.00 Kč ( 20) 899166 H21C CTB7702 Jaromír Jelínek 9.00 70.00 Kč ( 24) 52139 D21D CTB7959 Králová Michaela 15.00 70.00 Kč ( 18) 51829 D35 CTB7351 Šťastná Alena 22.00 70.00 Kč ( 22) 51833 H21C CTB7902 Hübner Jan 33.00 70.00 Kč ( 13) 51836 H35 CTB6601 Voborník Petr 34.00 70.00 Kč ( 27) 4536 D21C CTB9451 Voborníková Alena 34.00 70.00 Kč ( 16) 232871 D21D CTB7051 Šťastná Hana 35.00 70.00 Kč ( 12) 49331 H45 CTB6402 Šídlo Petr 39.00 70.00 Kč ( 30) 339559 H12 CTB9902 Sabol Josef 43.00 40.00 Kč ( 15) 51832 H21D CTB6902 Šťastný Jan 46.00 70.00 Kč ( 14) 51837 D35 CTB6851 Voborníková Eva 52.00 70.00 Kč ( 29) 53200 H12 CTB9901 Žanda Jan 53.00 40.00 Kč ( 23) 4678 H21D CTB7910 Hanousek Martin 71.00 70.00 Kč ( 19) 51663 H21C CTB7701 Gregor Martin 75.00 70.00 Kč ( 28) 436419 H16 CTB9501 Jirsa Ondřej 88.00 70.00 Kč ( 21) 887613 H21D CTB7801 Král Aleš 91.00 70.00 Kč ( 17) 339558 D21D CTB7052 Žandová Hana 95.00 70.00 Kč ( 26) 887165 D21C CTB8151 Gregorová Kamila 98.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1310.00 Kč

FJI SK Free Jihlava

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 32) 232900 D55 FJI5252 Podhorská Věra 12.00 70.00 Kč ( 31) 51989 H55 FJI5106 Blecha Ladislav 73.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 74) 2023962 D45 JHB5751 Šilerová Zdena 0.00 70.00 Kč ( 230) 49814 HDR JHB0351 Novotný Marek 0.00 40.00 Kč ( 76) 53615 D21C JHB8952 Králová Iveta 26.00 70.00 Kč ( 77) 4682 H21C JHB9103 Kaser Dan 27.00 70.00 Kč ( 78) 49820 D21C JHB9160 Fencíková Lucie 38.00 70.00 Kč ( 313) 2023954 D45 JHB6554 Vlková Radka 40.00 70.00 Kč ( 75) 53614 D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 54.00 70.00 Kč ( 221) 53622 H45 JHB6002 Čejka Miloslav 64.00 70.00 Kč ( 227) 4679 D12 JHB9952 Švecová Veronika 65.00 40.00 Kč ( 294) 4776 D10N JHB0152 Novotná Šárka 70.00 40.00 Kč ( 220) 4676 D35 JHB7351 Švecová Marcela 77.00 70.00 Kč ( 73) 52357 H45 JHB5702 Hrstka Vladislav 94.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 750.00 Kč

JPV SK Prostějov

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 79) 52592 H21C JPV7713 Skřivánek Marcel 84.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 85) 301633 H21C LPU9110 Procházka Tomáš 30.00 70.00 Kč ( 82) 9270 H45 LPU6503 Procházka Tomáš 49.00 70.00 Kč ( 86) 52135 H21C LPU9119 Bořil Petr 60.00 70.00 Kč ( 84) 920672 H21C LPU7811 Kárník Jan 66.00 70.00 Kč ( 87) 995792 D21C LPU9261 Petráčková Klára 66.00 70.00 Kč ( 83) 515170 H21C LPU7710 Lučan Vladimír 96.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 222) 981804 D21C OSN9696 Vališová Martina 14.00 70.00 Kč neregistro ( 88) 232029 H10 OSN0202 Mareček Šimon 98.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 93) 52970 HDR PZR0651 Doleželová Anna 0.00 40.00 Kč neregistro ( 96) 53651 H65 PZR4501 Dobiáš Jaroslav 2.00 70.00 Kč ( 98) 49821 D45 PZR5051 Křížová Zdenka 8.00 70.00 Kč ( 114) 515084 D14 PZR9858 Bořilová Markéta 8.00 40.00 Kč ( 105) 438601 D35 PZR7171 Doleželová Iva 17.00 70.00 Kč ( 104) 49811 H35 PZR7007 Nechuta Milan 19.00 70.00 Kč ( 92) 52608 D10 PZR0252 Suková Hana 20.00 40.00 Kč ( 107) 2023811 H21C PZR8001 Kříž Ondřej 21.00 70.00 Kč ( 94) 49847 H65 PZR4321 Pospíšil Jiří 26.00 70.00 Kč ( 101) 4644 H35 PZR6106 Skryja Bořivoj 31.00 70.00 Kč ( 102) 410394 H35 PZR6701 Suk Marek 37.00 70.00 Kč ( 115) 126 D12 PZR9951 Nechutová Aneta 41.00 40.00 Kč ( 110) 232496 D21C PZR9251 Urbanová Johana 42.00 70.00 Kč ( 91) 127 H10 PZR0102 Poláček Tomáš 50.00 40.00 Kč ( 99) 51900 D21C PZR5654 Rosecká Alena 50.00 70.00 Kč ( 90) 411758 H10 PZR0101 Bořil Šimon 62.00 40.00 Kč ( 106) 8710 H12 PZR7801 Kříž Martin 63.00 40.00 Kč ( 109) 53700 H21C PZR8903 Novohradský Petr 63.00 70.00 Kč ( 112) 330693 H16 PZR9505 Málek Jan 64.00 70.00 Kč ( 103) 51511 D35 PZR6969 Nechutová Alena 67.00 70.00 Kč ( 95) 51994 H45 PZR4417 Pospíšil Jaromír 74.00 70.00 Kč ( 111) 232483 H16 PZR9502 Skryja Ondřej 80.00 70.00 Kč ( 108) 49824 H21C PZR8814 Hladílek Jan 81.00 70.00 Kč ( 113) 232891 H14 PZR9701 Nechuta David 84.00 40.00 Kč ( 97) 2023807 H55 PZR4800 Kříž Pavel 91.00 70.00 Kč ( 100) 301209 H45 PZR6008 Kinc Vladimír 99.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1580.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 116) 52078 H55 RBK5307 Henek Milan 25.00 70.00 Kč ( 117) 52092 D55 RBK5454 Henková Svatava 36.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

RUZ TJ Růžená

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 118) 897365 H45 RUZ5306 Kubálek Zdenek 59.00 70.00 Kč ( 119) 49887 D21D RUZ8650 Hejnáková Adéla 75.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 120) ? P SJH Pobuda Michal 0.00 40.00 Kč neregistro ( 121) ? P SJH Veselá Denisa 0.00 40.00 Kč neregistro ( 127) 442873 P SJH5901 Nosek Vladimír 0.00 40.00 Kč ( 126) 301356 D10 SJH0451 Kubáková Nela 2.00 40.00 Kč ( 132) 442847 H35 SJH7101 Veselý Oldřich 4.00 70.00 Kč neregistro ( 133) 336780 H35 SJH7401 Kubák Martin 10.00 70.00 Kč ( 129) 51140 H35 SJH6801 Parkán Jiří 16.00 70.00 Kč ( 124) 436440 H10N SJH0302 Pobuda Vojtěch 34.00 40.00 Kč ( 130) ? D35 SJH6851 Kubičková Ivana 37.00 70.00 Kč ( 122) 442888 H12 SJH0001 Veselý Vojtěch 38.00 40.00 Kč ( 131) 51141 H35 SJH6901 Kubičko Petr 40.00 70.00 Kč ( 134) 331327 D21D SJH7751 Kubáková Žaneta 65.00 70.00 Kč ( 128) 331118 H45 SJH6101 Romanovský Alois 79.00 70.00 Kč ( 135) 553438 D21C SJH8151 Píšová Lucie 82.00 70.00 Kč ( 136) 331719 D18 SJH9551 Kubičková Bára 82.00 70.00 Kč ( 138) 336772 H12 SJH9902 Kubák Martin 83.00 40.00 Kč ( 125) 442866 D10N SJH0352 Veselá Aneta 88.00 40.00 Kč ( 137) 361950 H14 SJH9701 Horázný František 88.00 40.00 Kč ( 123) 331357 H12 SJH0002 Nosek Jakub 93.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1030.00 Kč

SJI OK Jihlava

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 140) 110 P SJI Kašpárková Petra 0.00 40.00 Kč neregistro ( 143) 51770 HDR SJI0301 Venhoda Matěj 0.00 40.00 Kč ( 144) 336764 HDR SJI0402 Kašpárek Vít 0.00 40.00 Kč ( 145) 115 HDR SJI0551 Srbová Michaela 0.00 40.00 Kč neregistro ( 146) 112 HDR SJI0602 Rachůnek Stanislav 0.00 40.00 Kč ( 166) 125 P SJI9051 Kaňáková Petra 0.00 40.00 Kč ( 226) 140 HDR SJI0401 Oraný Vojtěch 0.00 40.00 Kč ( 177) 336765 D14 SJI9854 Vacková Anna 3.00 40.00 Kč ( 158) 301216 D45 SJI6552 Petráčková Zuzana 4.00 70.00 Kč ( 151) 301295 H45 SJI6001 Kafka Václav 9.00 70.00 Kč ( 155) 52968 D45 SJI6355 Jahodová Marie 12.00 70.00 Kč ( 172) 420424 H16 SJI9603 Hlubuček Jan 16.00 70.00 Kč ( 176) 336763 D14 SJI9851 Petráčková Kristýna 18.00 40.00 Kč ( 153) 301207 H45 SJI6115 Kaňák Petr 19.00 70.00 Kč ( 152) 52358 D45 SJI6051 Hrstková Dana 20.00 70.00 Kč ( 154) 53455 H35 SJI6301 Petráček Aleš 22.00 70.00 Kč ( 163) 2019230 H21D SJI7301 Kašpárek Ladislav 31.00 70.00 Kč ( 171) 336769 H16 SJI9602 Vacek Vojtěch 32.00 70.00 Kč ( 149) 8712 H65 SJI4600 Izdný Pavel 38.00 70.00 Kč ( 165) 301273 H21C SJI8309 Jirků Roman 39.00 70.00 Kč ( 168) 219252 H21C SJI9304 Zacha Ondřej 45.00 70.00 Kč ( 164) 52192 H35 SJI7311 Orany Tomáš 46.00 70.00 Kč ( 170) 111 H16 SJI9501 Koumar František 48.00 70.00 Kč ( 148) 301240 D55 SJI4275 Boudná Jaroslava 52.00 70.00 Kč ( 157) 301282 D45 SJI6551 Šaterová Monika 52.00 70.00 Kč ( 160) 219258 H35 SJI6801 Rachůnek Stanislav 52.00 70.00 Kč ( 147) 52180 H55 SJI3709 Boudný Zdeněk 55.00 70.00 Kč ( 156) 336776 H21D SJI6401 Zacha Pavel 56.00 70.00 Kč ( 169) 446431 H18 SJI9401 Pokorný Ondřej 61.00 70.00 Kč ( 175) 219260 H14 SJI9801 Foltýn Tomáš 64.00 40.00 Kč ( 161) 219243 H21D SJI6901 Vacek Milan 66.00 70.00 Kč ( 150) 52173 H55 SJI4911 Paulíček Jiří 67.00 70.00 Kč ( 219) 141 H10 SJI Šenkýř Matěj 68.00 40.00 Kč neregistro ( 173) 253124 H16 SJI9702 Frýba Dominik 72.00 70.00 Kč ( 178) 52969 H14 SJI9903 Kafka Matěj 72.00 40.00 Kč ( 141) 52966 D12 SJI0051 Foltýnová Eva 77.00 40.00 Kč ( 159) 124 D21D SJI6751 Foltýnová Lenka 85.00 70.00 Kč neregistro ( 162) 995900 H21C SJI7104 Venhoda Milan 93.00 70.00 Kč ( 167) 428261 D21C SJI9252 Šanderová Martina 94.00 70.00 Kč ( 174) 336768 H16 SJI9703 Zacha Jiří 96.00 70.00 Kč ( 142) 2019241 H12 SJI0102 Kašpárek Ladislav 98.00 40.00 Kč ( 139) 7926 H21C SJI Srb Vladimír 99.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 2520.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180) 438603 HDR TBM0357 Vedrová Ela 0.00 40.00 Kč ( 182) 446444 HDR TBM0621 Vedra Tobiáš 0.00 40.00 Kč ( 183) 49659 H35 TBM6747 Horký Tomáš 7.00 70.00 Kč ( 224) 53276 D21C TBM7654 Štěpánková Kateřina 10.00 70.00 Kč ( 187) 515034 H21C TBM7633 Procházka Jiří 24.00 70.00 Kč ( 184) 53242 H35 TBM7227 Milán Pavel 25.00 70.00 Kč ( 186) 416110 D35 TBM7475 Milánová Jindřiška 27.00 70.00 Kč ( 179) 443078 H10 TBM0111 Milán Tomáš 44.00 40.00 Kč ( 185) 436405 H21C TBM7402 Vedra David 54.00 70.00 Kč ( 181) 888640 H10 TBM0411 Milán Jakub 80.00 40.00 Kč ( 225) 888616 H21C TBM7327 Štěpánek Martin 90.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 650.00 Kč

TTR OOB Třebíč

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 191) 52248 HDR TTR0502 Nešpor Jiří 0.00 40.00 Kč ( 192) 139 HDR TTR06 Palát Přemek 0.00 40.00 Kč neregistro ( 204) ? P TTR6451 Vacková Iva 0.00 40.00 Kč ( 195) 303960 H45 TTR5601 Klusáček Martin 4.00 70.00 Kč ( 207) 52240 H21C TTR7701 Dvořáček Jan 6.00 70.00 Kč ( 211) 224907 H21D TTR9302 Koutný Tomáš 6.00 70.00 Kč ( 205) 52242 D21C TTR7251 Nešporová Marie 18.00 70.00 Kč ( 194) 52253 D55 TTR5351 Orálková Libuše 20.00 70.00 Kč ( 201) 220397 D45 TTR6153 Fialová Dana 28.00 70.00 Kč ( 198) 232856 H45 TTR6102 Fiala Petr 29.00 70.00 Kč ( 199) 52237 D45 TTR6151 Syslová Iva 36.00 70.00 Kč ( 209) 515502 H21C TTR8801 Fiala Martin 36.00 70.00 Kč ( 188) 416215 H10 TTR0101 Nešpor Jan 38.00 40.00 Kč ( 208) 2016470 H21D TTR8601 Jirásek Jakub 41.00 70.00 Kč ( 193) 52252 H45 TTR5201 Orálek Miroslav 44.00 70.00 Kč ( 200) 303944 D45 TTR6152 Klusáčková Jitka 44.00 70.00 Kč ( 206) 4673 D21D TTR7551 Palátová Lenka 45.00 70.00 Kč ( 197) 995847 H35 TTR6101 Nešpor Jan 49.00 70.00 Kč ( 203) ? H45 TTR6301 Koutný Vladimír 54.00 70.00 Kč ( 196) 420428 D45 TTR6051 Zháňalová Jana 56.00 70.00 Kč ( 210) 232497 D21C TTR9051 Fialová Zuzana 58.00 70.00 Kč ( 190) 52239 D10N TTR0351 Nešporová Marie 64.00 40.00 Kč ( 202) 52238 H45 TTR6202 Sysel Svatobor 69.00 70.00 Kč ( 189) 4538 H10 TTR0201 Palát Bohuslav 92.00 40.00 Kč ( 212) 117 H18 TTR9303 Vacek Jan 97.00 70.00 Kč ( 213) 232500 D18 TTR9451 Fialová Věra 97.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1640.00 Kč

XXA

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 214) ? P XXA6301 Lubomír Kamený 0.00 40.00 Kč neregistro ( 215) ? P XXA8501 Štěpánek Martin 0.00 40.00 Kč neregistro ( 216) 4677 P XXA9051 Kamená Markéta 0.00 40.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 217) 896967 H21C ZBM7531 Tomeš Petr 18.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

ZHR TJ Zhoř

16.10.2011 Oblastní žebříček 13.LV - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 218) 52150 H21D ZHR7901 Slabý Jan 51.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč