Kategorie D10

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301356 Kubáková Nela SJH 0451 C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 206486 Zlesáková Adéla CHT 0151 C 14 = 10:14:00 52608 Suková Hana PZR 0252 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00

Kategorie D10N

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.38 km, převýšení     0 m,  5 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Starková Tereza CHT 0251 C 58 = 10:58:00 52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 64 = 11:04:00 4776 Novotná Šárka JHB 0152 C 70 = 11:10:00 2011189 Marečková Ema CHT 0451 C 76 = 11:16:00 neregistro ......................... VAK C 82 = 11:22:00 442866 Veselá Aneta SJH 0352 C 88 = 11:28:00 ? Jirásková Eliška CHT C 94 = 11:34:00 neregistro ......................... VAK C 100 = 11:40:00

Kategorie D12

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.13 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 17 = 10:17:00 232867 Vighová Hedvika CHT 9853 C 29 = 10:29:00 neregistro 126 Nechutová Aneta PZR 9951 B 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 4679 Švecová Veronika JHB 9952 C 65 = 11:05:00 52966 Foltýnová Eva SJI 0051 C 77 = 11:17:00 ? Jirásková Kristýna CHT 9951 C 89 = 11:29:00

Kategorie D14

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.99 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336765 Vacková Anna SJI 9854 B 3 = 10:03:00 515084 Bořilová Markéta PZR 9858 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 18 = 10:18:00 336706 Dvořáková Klára CHT 9852 C 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00

Kategorie D16

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.74 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 92 = 11:32:00

Kategorie D18

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.15 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331719 Kubičková Bára SJH 9551 B 82 = 11:22:00 ......................... VAK C 87 = 11:27:00 ......................... VAK C 92 = 11:32:00 232500 Fialová Věra TTR 9451 C 97 = 11:37:00

Kategorie D21C

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  7.59 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53276 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 10 = 10:10:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 C 14 = 10:14:00 neregistro 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 26 = 10:26:00 4537 Šmídová Stanislava CHT 8751 C 30 = 10:30:00 4536 Voborníková Alena CTB 9451 A 34 = 10:34:00 49820 Fencíková Lucie JHB 9160 C 38 = 10:38:00 232496 Urbanová Johana PZR 9251 B 42 = 10:42:00 9236 Matrasová Kateřina CHT 8353 C 46 = 10:46:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 50 = 10:50:00 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 54 = 10:54:00 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 995792 Petráčková Klára LPU 9261 A 66 = 11:06:00 52315 Kopáčková Iva CHT 8851 C 70 = 11:10:00 ......................... VAK C 74 = 11:14:00 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 78 = 11:18:00 553438 Píšová Lucie SJH 8151 C 82 = 11:22:00 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 86 = 11:26:00 ......................... VAK C 90 = 11:30:00 428261 Šanderová Martina SJI 9252 B 94 = 11:34:00 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 98 = 11:38:00 ......................... VAK C 102 = 11:42:00

Kategorie D21D

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.74 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00 52139 Králová Michaela CTB 7959 C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 232871 Šťastná Hana CTB 7051 C 35 = 10:35:00 4673 Palátová Lenka TTR 7551 C 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 331327 Kubáková Žaneta SJH 7751 C 65 = 11:05:00 49887 Hejnáková Adéla RUZ 8650 C 75 = 11:15:00 124 Foltýnová Lenka SJI 6751 C 85 = 11:25:00 neregistro 339558 Žandová Hana CTB 7052 C 95 = 11:35:00

Kategorie D35

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.15 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49857 Kučerová Vladimíra CHT 6460 C 12 = 10:12:00 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 17 = 10:17:00 51829 Šťastná Alena CTB 7351 C 22 = 10:22:00 416110 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 ? Kubičková Ivana SJH 6851 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 47 = 10:47:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 57 = 10:57:00 52154 Zlesáková Stanislava CHT 7352 C 62 = 11:02:00 51511 Nechutová Alena PZR 6969 C 67 = 11:07:00 ? Jirásková Johana CHT C 72 = 11:12:00 neregistro 4676 Švecová Marcela JHB 7351 C 77 = 11:17:00

Kategorie D45

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.74 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023962 Šilerová Zdena JHB 5751 C 0 = 10:00:00 301216 Petráčková Zuzana SJI 6552 C 4 = 10:04:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 8 = 10:08:00 52968 Jahodová Marie SJI 6355 C 12 = 10:12:00 51957 Žemličková Jindra CHT 5751 C 16 = 10:16:00 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 220397 Fialová Dana TTR 6153 C 28 = 10:28:00 51897 Jansová Alena CHT 5852 C 32 = 10:32:00 52237 Syslová Iva TTR 6151 C 36 = 10:36:00 2023954 Vlková Radka JHB 6554 C 40 = 10:40:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 301282 Šaterová Monika SJI 6551 C 52 = 10:52:00 420428 Zháňalová Jana TTR 6051 C 56 = 10:56:00

Kategorie D55

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.07 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 12 = 10:12:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 52092 Henková Svatava RBK 5454 C 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 301240 Boudná Jaroslava SJI 4275 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00

Kategorie H10

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416215 Nešpor Jan TTR 0101 C 38 = 10:38:00 443078 Milán Tomáš TBM 0111 C 44 = 10:44:00 127 Poláček Tomáš PZR 0102 C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00 411758 Bořil Šimon PZR 0101 C 62 = 11:02:00 141 Šenkýř Matěj SJI C 68 = 11:08:00 neregistro ......................... VAK C 74 = 11:14:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 C 80 = 11:20:00 ......................... VAK C 86 = 11:26:00 4538 Palát Bohuslav TTR 0201 C 92 = 11:32:00 232029 Mareček Šimon OSN 0202 C 98 = 11:38:00

Kategorie H10N

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.38 km, převýšení     0 m,  5 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 10:04:00 336711 Hybeš Michal CHT 0401 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 436440 Pobuda Vojtěch SJH 0302 C 34 = 10:34:00 ? Jirásko Marian CHT 0001 C 40 = 10:40:00

Kategorie H12

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.99 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 C 38 = 10:38:00 339559 Sabol Josef CTB 9902 B 43 = 10:43:00 53168 Hybeš David CHT 9903 C 48 = 10:48:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 B 53 = 10:53:00 53199 Švec Martin CHT 9902 B 58 = 10:58:00 8710 Kříž Martin PZR 7801 C 63 = 11:03:00 ......................... VAK C 68 = 11:08:00 53175 Švec Petr CHT 9901 C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 336772 Kubák Martin SJH 9902 C 83 = 11:23:00 ......................... VAK C 88 = 11:28:00 331357 Nosek Jakub SJH 0002 C 93 = 11:33:00 2019241 Kašpárek Ladislav SJI 0102 C 98 = 11:38:00

Kategorie H14

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.74 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 60 = 11:00:00 219260 Foltýn Tomáš SJI 9801 B 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 68 = 11:08:00 52969 Kafka Matěj SJI 9903 B 72 = 11:12:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 76 = 11:16:00 ......................... VAK C 80 = 11:20:00 232891 Nechuta David PZR 9701 B 84 = 11:24:00 361950 Horázný František SJH 9701 C 88 = 11:28:00

Kategorie H16

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  7.32 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 8 = 10:08:00 420424 Hlubuček Jan SJI 9603 B 16 = 10:16:00 53141 Hledík Jakub CHT 9501 B 24 = 10:24:00 336769 Vacek Vojtěch SJI 9602 B 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 111 Koumar František SJI 9501 B 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00 330693 Málek Jan PZR 9505 A 64 = 11:04:00 253124 Frýba Dominik SJI 9702 B 72 = 11:12:00 232483 Skryja Ondřej PZR 9502 C 80 = 11:20:00 436419 Jirsa Ondřej CTB 9501 B 88 = 11:28:00 336768 Zacha Jiří SJI 9703 B 96 = 11:36:00

Kategorie H18

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  8.79 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446431 Pokorný Ondřej SJI 9401 C 61 = 11:01:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 85 = 11:25:00 117 Vacek Jan TTR 9303 C 97 = 11:37:00

Kategorie H21C

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati 11.78 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 9274 Novák Pavel CTB 8101 C 3 = 10:03:00 52240 Dvořáček Jan TTR 7701 C 6 = 10:06:00 899166 Jaromír Jelínek CTB 7702 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 15 = 10:15:00 896967 Tomeš Petr ZBM 7531 C 18 = 10:18:00 2023811 Kříž Ondřej PZR 8001 C 21 = 10:21:00 515034 Procházka Jiří TBM 7633 C 24 = 10:24:00 4682 Kaser Dan JHB 9103 B 27 = 10:27:00 301633 Procházka Tomáš LPU 9110 A 30 = 10:30:00 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 33 = 10:33:00 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 36 = 10:36:00 301273 Jirků Roman SJI 8309 C 39 = 10:39:00 51991 Mareček Petr CHT 6901 C 42 = 10:42:00 219252 Zacha Ondřej SJI 9304 B 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 436405 Vedra David TBM 7402 C 54 = 10:54:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 57 = 10:57:00 52135 Bořil Petr LPU 9119 R 60 = 11:00:00 53700 Novohradský Petr PZR 8903 C 63 = 11:03:00 920672 Kárník Jan LPU 7811 C 66 = 11:06:00 410357 Kopáček Jan CHT 8510 C 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 72 = 11:12:00 51663 Gregor Martin CTB 7701 C 75 = 11:15:00 336713 Kysilko Zdeněk CHT 8601 C 78 = 11:18:00 49824 Hladílek Jan PZR 8814 C 81 = 11:21:00 52592 Skřivánek Marcel JPV 7713 C 84 = 11:24:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 87 = 11:27:00 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 C 90 = 11:30:00 995900 Venhoda Milan SJI 7104 C 93 = 11:33:00 515170 Lučan Vladimír LPU 7710 E 96 = 11:36:00 7926 Srb Vladimír SJI C 99 = 11:39:00 neregistro ......................... VAK C 102 = 11:42:00

Kategorie H21D

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  7.35 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
224907 Koutný Tomáš TTR 9302 B 6 = 10:06:00 49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 11 = 10:11:00 neregistro ......................... VAK C 16 = 10:16:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 21 = 10:21:00 ? Pitra Martin CHT 9203 C 26 = 10:26:00 neregistro 2019230 Kašpárek Ladislav SJI 7301 C 31 = 10:31:00 331262 Záděra Pavel BBM 9500 B 36 = 10:36:00 2016470 Jirásek Jakub TTR 8601 C 41 = 10:41:00 51832 Šťastný Jan CTB 6902 C 46 = 10:46:00 52150 Slabý Jan ZHR 7901 C 51 = 10:51:00 neregistro 336776 Zacha Pavel SJI 6401 C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 219243 Vacek Milan SJI 6901 C 66 = 11:06:00 4678 Hanousek Martin CTB 7910 C 71 = 11:11:00 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 76 = 11:16:00 53151 Švec Jiří CHT 7201 C 81 = 11:21:00 ......................... VAK C 86 = 11:26:00 887613 Král Aleš CTB 7801 C 91 = 11:31:00 553436 Patočka Petr BBM 6300 C 96 = 11:36:00 ......................... VAK C 101 = 11:41:00

Kategorie H35

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  8.79 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52155 Zlesák Martin CHT 7302 C 1 = 10:01:00 442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 4 = 10:04:00 neregistro 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 7 = 10:07:00 336780 Kubák Martin SJH 7401 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 51140 Parkán Jiří SJH 6801 C 16 = 10:16:00 49811 Nechuta Milan PZR 7007 C 19 = 10:19:00 53455 Petráček Aleš SJI 6301 C 22 = 10:22:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 4644 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 31 = 10:31:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 34 = 10:34:00 410394 Suk Marek PZR 6701 C 37 = 10:37:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 52192 Orany Tomáš SJI 7311 C 46 = 10:46:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 49 = 10:49:00 219258 Rachůnek Stanislav SJI 6801 C 52 = 10:52:00 ? Jirásko Petr CHT C 55 = 10:55:00 neregistro

Kategorie H45

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  7.35 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 4 = 10:04:00 301295 Kafka Václav SJI 6001 C 9 = 10:09:00 51899 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 14 = 10:14:00 301207 Kaňák Petr SJI 6115 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 232856 Fiala Petr TTR 6102 C 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 49331 Šídlo Petr CTB 6402 C 39 = 10:39:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 44 = 10:44:00 9270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 49 = 10:49:00 ? Koutný Vladimír TTR 6301 C 54 = 10:54:00 897365 Kubálek Zdenek RUZ 5306 C 59 = 10:59:00 53622 Čejka Miloslav JHB 6002 C 64 = 11:04:00 52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 69 = 11:09:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 74 = 11:14:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 79 = 11:19:00 ......................... VAK C 84 = 11:24:00 52327 Štefec Jaroslav CHT 5801 C 89 = 11:29:00 52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 94 = 11:34:00 301209 Kinc Vladimír PZR 6008 C 99 = 11:39:00 ......................... VAK C 104 = 11:44:00

Kategorie H55

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.19 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 7 = 10:07:00 51949 Starka František CHT 4801 C 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 19 = 10:19:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 25 = 10:25:00 51948 Vítek Josef CHT 4802 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 37 = 10:37:00 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 49 = 10:49:00 52180 Boudný Zdeněk SJI 3709 C 55 = 10:55:00 51951 Zlesák Milan CHT 5101 C 61 = 11:01:00 52173 Paulíček Jiří SJI 4911 C 67 = 11:07:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 73 = 11:13:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 79 = 11:19:00 51955 Žemlička Zbyněk CHT 5501 C 85 = 11:25:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 91 = 11:31:00

Kategorie H65

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.63 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53651 Dobiáš Jaroslav PZR 4501 C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00 49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 26 = 10:26:00 8712 Izdný Pavel SJI 4600 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00

Kategorie HDR

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.38 km, převýšení     0 m,  5 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 52970 Doleželová Anna PZR 0651 C 0 = 10:00:00 neregistro ? Jirásková Agáta CHT C 0 = 10:00:00 neregistro 336764 Kašpárek Vít SJI 0402 C 0 = 10:00:00 51835 Král Adam CTB 0501 C 0 = 10:00:00 52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 0 = 10:00:00 49814 Novotný Marek JHB 0351 C 0 = 10:00:00 140 Oraný Vojtěch SJI 0401 C 0 = 10:00:00 139 Palát Přemek TTR 06 C 0 = 10:00:00 neregistro 112 Rachůnek Stanislav SJI 0602 C 0 = 10:00:00 115 Srbová Michaela SJI 0551 C 0 = 10:00:00 neregistro 446444 Vedra Tobiáš TBM 0621 C 0 = 10:00:00 438603 Vedrová Ela TBM 0357 C 0 = 10:00:00 51770 Venhoda Matěj SJI 0301 C 0 = 10:00:00

Kategorie P

16.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 13.10.2011   21:23

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 981840 Fadrná Anežka ADA C 0 = 10:00:00 neregistro 4677 Kamená Markéta XXA 9051 C 0 = 10:00:00 neregistro 125 Kaňáková Petra SJI 9051 C 0 = 10:00:00 110 Kašpárková Petra SJI C 0 = 10:00:00 neregistro ? Lubomír Kamený XXA 6301 C 0 = 10:00:00 neregistro 442873 Nosek Vladimír SJH 5901 C 0 = 10:00:00 ? Pobuda Michal SJH C 0 = 10:00:00 neregistro 352314 Procházková Lucie ADA C 0 = 10:00:00 neregistro ? Vacková Iva TTR 6451 C 0 = 10:00:00 ? Veselá Denisa SJH C 0 = 10:00:00 neregistro ? Štěpánek Martin XXA 8501 C 0 = 10:00:00 neregistro