Závody budou

Můžete se těšit na nedělní MČR na klasické trati. Za momentální situace se Vám pokusíme připravit kvalitní závody. Vzhledem k tomu, že  startuje hromadně a mapy s tratěmi budeme tisknout v pátek, tak jsme prodloužili termín přihlášek do čtvrteční půlnoci. Kromě mužů v H21 a H20 se budeme snažit tratě nezkracovat, aby jste si to ve Vysočina aréně náležitě užili.

Pokud někdo sháníte ubytování tak Jirka Šťástný nabízí ubytování na chatě Duha na Třech Studních: www.ubytovanitristudne.cz

Tratě jsou sjízdné

Po nedělním vytrvalém dešti a dnešním jarním počasí jsou tratě pořád sjízdné i když se na nich obleva podepsala (viz. fotky z pondělního poledne). V následujících dnech by se mělo ochladit s možná i napadnou malá vrstva přírodního sněhu.

IMG_3343 IMG_3344 IMG_3346 IMG_3347 IMG_3348 IMG_3349 IMG_3350

POZOR ZMĚNA!!

Vzhledem ke špatné sněhové situaci nebude možné závod v okolí Skleného uspořádat. Nabízíme možnost uspořádat alespoň jeden závod na zkrácené klasické trati (50 – 90 min.) na tratích ve Vysočina aréně, kde je poměrně hustá síť stop s umělým sněhem. Bohužel program jiných závodů je v tomto areálu naplánovaný a tak jsme dostali možnost uspořádat závod jen v neděli 28. února odpoledne (po MČR žactva v biatlonu). Předpokládaný start ve 14:30 hod, hromadně na okruzích. Vzhledem k pronájmu areálu bude závod uspořádán pouze v případě min. 100 přihlášených závodníků. Zájemci o start, hlaste se v Orisu. Uzávěrka přihlášek úterý 23.2. Soutěžní komise tento závod schválí jako Mistrovství ČR na klasické trati.

Během dnešního dne opravíme na webu závodu rozpis a v Orisu základní informace.

 

Pořadatelé