Kategorie D10

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438608 Niederlová Anneli PZR 0050 C 0 = 10:00:00 neregistro 2025372 Vodičková Johana LPU 0354 C 4 = 10:04:00 436945 Kubičková Kristýna SJH 0452 C 8 = 10:08:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 442866 Veselá Aneta SJH 0352 C 16 = 10:16:00 52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 438603 Vedrová Ela TBM 0357 C 28 = 10:28:00 426377 Komárková Jindra SJH 0453 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00

Kategorie D10N

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m,  5 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52970 Doleželová Anna PZR 0651 C 6 = 10:06:00 446326 Ehlová Martina TBM 0655 C 10 = 10:10:00 2059732 Srbová Michaela SJI 0551 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 410323 Miková Lenka TBM 0460 C 22 = 10:22:00 125 Jindřichová Eliška SJI 0553 C 26 = 10:26:00 2011896 Marečková Ema CHT 0451 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 232404 Komárková Zbyňka TJH 0751 C 38 = 10:38:00 232732 Hlaváčová Lucie TBM 0660 C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00 ? Lovětínská Anna RUZ 0550 C 50 = 10:50:00 553451 Benešová Michaela SJH 0651 C 54 = 10:54:00

Kategorie D12

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 10:10:00 331394 Blažková Kateřina SJH 0252 C 18 = 10:18:00 53196 Suková Hana PZR 0252 C 26 = 10:26:00 129 Pittnerová Adéla RUZ 0250 C 34 = 10:34:00 8699 Lédlová Natálie PZR 0151 C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 52311 Starková Tereza CHT 0251 C 58 = 10:58:00 126 Sobotková Klára PZR 0351 C 66 = 11:06:00 336713 Moravčíková Hana CHT 9751 C 74 = 11:14:00 53152 Polanská Nelly PZR 0152 C 82 = 11:22:00 neregistro ......................... VAK C 90 = 11:30:00

Kategorie D14

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 22 = 10:22:00 51970 Vacková Anna CHT 0051 C 32 = 10:32:00 442882 Hojná Eliška SJH 0052 A 42 = 10:42:00 439123 Nechutová Aneta PZR 9951 C 52 = 10:52:00 206486 Zlesáková Adéla CHT 0151 C 62 = 11:02:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 B 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 82 = 11:22:00

Kategorie D16

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 25 = 10:25:00 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 35 = 10:35:00 410196 Kliglová Tereza TBM 9853 C 45 = 10:45:00 420443 Dundáčková Julie SJH 9853 B 55 = 10:55:00 515084 Bořilová Markéta PZR 9858 C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 75 = 11:15:00 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 85 = 11:25:00 ......................... VAK C 95 = 11:35:00

Kategorie D18

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 27 = 10:27:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 A 37 = 10:37:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 47 = 10:47:00 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 A 57 = 10:57:00 2058511 Čechová Tereza SJI 9852 A 67 = 11:07:00 331244 Parkanová Veronika SJH 9751 B 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 87 = 11:27:00

Kategorie D21C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 5 = 10:05:00 515504 Korecká Lenka CHT 8053 C 8 = 10:08:00 2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 11 = 10:11:00 1007554 Matrasová Kateřina CHT 8353 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 331719 Kubičková Bára SJH 9551 B 20 = 10:20:00 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 23 = 10:23:00 232496 Urbanová Johana PZR 9251 C 26 = 10:26:00 4536 Voborníková Alena LPU 9458 A 29 = 10:29:00 232877 Šmídová Kateřina CHT 8451 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 52230 Dvořáčková Jana TTR 7852 C 38 = 10:38:00 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 41 = 10:41:00 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 4537 Šmídová Stanislava CHT 8751 C 50 = 10:50:00 920682 Benešová Jana SJH 9451 R 53 = 10:53:00 ......................... VAK C 56 = 10:56:00 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 59 = 10:59:00 553438 Píšová Lucie SJH 8151 C 62 = 11:02:00 53444 Fencíková Lucie JHB 9160 C 65 = 11:05:00 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 68 = 11:08:00

Kategorie D21D

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232339 Pospíšilová Iva PBM 7750 C 8 = 10:08:00 neregistro ? Vítková Eva CHT 7251 C 13 = 10:13:00 neregistro ? Míková Michaela SJH 8252 C 18 = 10:18:00 neregistro 515158 Křížová Lenka TTR 8551 C 23 = 10:23:00 52964 Rajnošková Lea BZR 8451 C 28 = 10:28:00 4329 Vacková Petra CHT 7852 C 33 = 10:33:00 neregistro 52140 Fruhaufová Klára OSN 9099 C 38 = 10:38:00 neregistro 2059731 Srbová Alena SJI 7951 C 43 = 10:43:00 4668 Culková Hana JHB 8951 C 48 = 10:48:00 899173 Jelínková Hana CTB 8152 C 53 = 10:53:00 51923 Kubešová Eva RUZ 8151 C 58 = 10:58:00 4673 Palátová Lenka TTR 7551 C 63 = 11:03:00 339558 Žandová Hana CTB 7052 C 68 = 11:08:00 2035146 Kašpárková Petra SJI 7451 C 73 = 11:13:00 442862 Dundáčková Hana SJH 7052 C 78 = 11:18:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00 438601 Doleželová Iva PZR 7171 C 88 = 11:28:00 ......................... VAK C 93 = 11:33:00

Kategorie D35

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52037 Ehlová Pavla TBM 7377 C 12 = 10:12:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 16 = 10:16:00 53255 Ševčíková Pavla TBM 7355 C 20 = 10:20:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 24 = 10:24:00 53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 28 = 10:28:00 51511 Nechutová Alena PZR 6969 C 32 = 10:32:00 49857 Kučerová Vladimíra CHT 6460 C 36 = 10:36:00 53270 Miková Iva TBM 7071 C 40 = 10:40:00 4676 Švecová Marcela JHB 7351 C 44 = 10:44:00 980334 Čechová Zuzana SJI 6951 C 48 = 10:48:00 416110 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 52 = 10:52:00 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 56 = 10:56:00 995874 Hojná Tereza SJH 6951 C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 64 = 11:04:00 2052393 Poláčková Bohuslava PZR 7070 C 68 = 11:08:00 331321 Kubičková Martina SJH 7752 C 72 = 11:12:00 446329 Zajíčková Lenka TBM 7152 C 76 = 11:16:00 ......................... VAK C 80 = 11:20:00

Kategorie D45

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53452 Řezníčková Hana CHT 6052 C 6 = 10:06:00 neregistro 301392 Rajnošková Marie BZR 6051 C 15 = 10:15:00 51897 Jansová Alena CHT 5852 C 24 = 10:24:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 33 = 10:33:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 301282 Šaterová Monika SJI 6551 C 60 = 11:00:00 52145 Wurzelová Dana CHT 6654 C 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00

Kategorie D55

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 10:14:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 22 = 10:22:00 53246 Slámová Hana TBM 4951 C 30 = 10:30:00 51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 38 = 10:38:00 301240 Boudná Jaroslava SJI 4275 C 46 = 10:46:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 54 = 10:54:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00

Kategorie H10

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410340 Ehl Ondřej TBM 0404 C 42 = 10:42:00 361999 Orany Vojtěch SJI 0401 C 46 = 10:46:00 53500 Jelínek Kryštof RUZ 0301 C 50 = 10:50:00 51770 Venhoda Matěj SJI 0301 C 54 = 10:54:00 ? Burkoň Jan CHT 0449 C 58 = 10:58:00 neregistro ......................... VAK C 62 = 11:02:00 420435 Dundáček Karel SJH 0401 C 66 = 11:06:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00 336764 Kašpárek Vít SJI 0402 C 74 = 11:14:00 336711 Hybeš Michal CHT 0401 C 78 = 11:18:00 8705 Mašek Ondřej PZR 0201 C 82 = 11:22:00 neregistro 51771 Prášil Tomáš TTR 0501 C 86 = 11:26:00 ......................... VAK C 90 = 11:30:00 127 Kopecký Jan PZR 0202 C 94 = 11:34:00 neregistro ......................... VAK C 98 = 11:38:00

Kategorie H10N

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m,  5 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Ševčík Daniel TBM 0508 C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00 ? Vacek František CHT 0501 C 70 = 11:10:00 446444 Vedra Tobiáš TBM 0621 C 74 = 11:14:00 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 142 Vítek Matěj SJI 0500 C 82 = 11:22:00 232335 Jelínek Filip RUZ 0500 C 86 = 11:26:00 336786 Zlesák Matyáš CHT 0601 C 90 = 11:30:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00

Kategorie H12

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 410174 Čech Vít AOP 0302 C 8 = 10:08:00 436440 Pobuda Vojtěch SJH 0302 C 14 = 10:14:00 2042517 Kligl Radim TBM 0103 B 20 = 10:20:00 442852 Eder Jonáš SJH 0204 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 32 = 10:32:00 443078 Milán Tomáš TBM 0111 B 38 = 10:38:00 111 Záboj Petr SJI 0101 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 411758 Bořil Šimon PZR 0101 C 56 = 10:56:00 443062 Hojný Jáchym SJH 0301 C 62 = 11:02:00 2019241 Kašpárek Ladislav SJI 0102 C 68 = 11:08:00 2052352 Poláček Tomáš PZR 0102 C 74 = 11:14:00 416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 80 = 11:20:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 C 86 = 11:26:00 4538 Palát Bohuslav TTR 0201 C 92 = 11:32:00 ......................... VAK C 98 = 11:38:00

Kategorie H14

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 9 = 10:09:00 2045309 Šenkýř Matěj SJI 9902 C 14 = 10:14:00 331357 Nosek Jakub SJH 0002 B 19 = 10:19:00 53168 Hybeš David CHT 9903 C 24 = 10:24:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 B 29 = 10:29:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 B 39 = 10:39:00 232029 Mareček Šimon CHT 0202 B 44 = 10:44:00 336770 Čech Petr SJI 0001 B 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 113 Zimen Martin SJI 0049 C 59 = 10:59:00 neregistro ......................... VAK C 64 = 11:04:00 339559 Sabol Josef CTB 9902 C 69 = 11:09:00 ? Burkoň Vojtěch CHT 0002 C 74 = 11:14:00 neregistro 51138 Čermák Jiří CTB 9903 C 79 = 11:19:00

Kategorie H16

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 10:14:00 2059757 Hlaváč Ondřej TBM 9901 A 24 = 10:24:00 219260 Foltýn Tomáš SJI 9801 B 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 7200364 Kafka Matěj SJI 9903 B 54 = 10:54:00 232891 Nechuta David PZR 9701 B 64 = 11:04:00 336768 Zacha Jiří SJI 9703 B 74 = 11:14:00

Kategorie H18

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  9.10 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 10:31:00 53141 Hledík Jakub CHT 9501 B 41 = 10:41:00 682090 Koumar František SJI 9501 B 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 253124 Frýba Dominik SJI 9702 A 71 = 11:11:00

Kategorie H21C

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati 12.50 km, převýšení     0 m, 30 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49824 Hladílek Jan PZR 8814 C 0 = 10:00:00 52315 Pitra Martin CHT 9204 C 3 = 10:03:00 426348 Novák Libor OKP 9100 C 6 = 10:06:00 887901 Ehl Jiří TBM 7701 C 9 = 10:09:00 49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 12 = 10:12:00 995877 Kratochvíl Martin SJI 8304 C 15 = 10:15:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 18 = 10:18:00 436405 Vedra David TBM 7402 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 681888 Venhoda Milan SJI 7104 C 27 = 10:27:00 52175 Krejsa Jan CHT 8701 C 30 = 10:30:00 53700 Novohradský Petr PZR 8903 C 33 = 10:33:00 981817 Komárek Arnošt TJH 7701 C 36 = 10:36:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 45 = 10:45:00 52303 Kuban Michal CHT 8505 C 48 = 10:48:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 51 = 10:51:00 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 54 = 10:54:00 7003044 Čech Jan SJI 9601 A 57 = 10:57:00 52965 Rajnošek Matěj BZR 8801 C 60 = 11:00:00 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 63 = 11:03:00 2025371 Vodička Oldřich LPU 7715 C 66 = 11:06:00 ......................... VAK C 69 = 11:09:00 7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 A 72 = 11:12:00 330693 Málek Jan PZR 9505 A 75 = 11:15:00 232250 Bořil Jan SJI 9700 A 78 = 11:18:00 ......................... VAK C 81 = 11:21:00 52304 Kysilko Zdeněk CHT 8601 C 84 = 11:24:00 515094 Čech Radovan TBM 7835 R 87 = 11:27:00 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 90 = 11:30:00 2059730 Srb Vladimír SJI 7801 C 93 = 11:33:00 301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C 96 = 11:36:00 ......................... VAK C 99 = 11:39:00

Kategorie H21D

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 10:10:00 232483 Skryja Ondřej PZR 9502 C 15 = 10:15:00 301340 Leksa Robert CHT 8002 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 8009 Voráček Michal PGP 8009 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 49809 Culka Josef JHB 8607 C 40 = 10:40:00 8708 Šíma Pavel OSN 7838 C 45 = 10:45:00 neregistro 49819 Culka Josef JHB 6202 C 50 = 10:50:00 2019230 Kašpárek Ladislav SJI 7301 C 55 = 10:55:00 53664 Choutka Jaroslav BZR 8000 C 60 = 11:00:00 52302 Kuban Jiří CHT 8401 C 65 = 11:05:00 49811 Nechuta Milan PZR 7007 C 70 = 11:10:00 442870 Pobuda Michal SJH 7403 C 75 = 11:15:00 112 Záboj Petr SJI 7202 C 80 = 11:20:00 2051486 Blažek Petr SJH 7402 C 85 = 11:25:00 232344 Pospíšil Jiří PBM 7401 C 90 = 11:30:00

Kategorie H35

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  9.70 km, převýšení     0 m, 24 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 5 = 10:05:00 232492 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 9 = 10:09:00 141 Vítek Jaroslav SJI 7201 C 13 = 10:13:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 17 = 10:17:00 4634 Vacek František CHT 7001 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 25 = 10:25:00 52155 Zlesák Martin CHT 7302 C 29 = 10:29:00 331598 Dundáček Milan SJH 6902 C 33 = 10:33:00 889294 Orany Tomáš SJI 7311 C 37 = 10:37:00 232868 Šebesta Petr CHT 7102 C 41 = 10:41:00 219258 Rachůnek Stanislav SJI 6801 C 45 = 10:45:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00 1007526 Kubičko Pavel SJH 7201 C 57 = 10:57:00 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 C 61 = 11:01:00 442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 65 = 11:05:00 53264 Kligl Vladislav TBM 6910 C 69 = 11:09:00 219243 Vacek Milan SJI 6901 C 73 = 11:13:00 438049 Smutný Radek ABM 6701 C 77 = 11:17:00 899166 Jelínek Jaromír CTB 7702 C 81 = 11:21:00 ......................... VAK C 85 = 11:25:00 51999 Vítek Pavel CHT 7501 C 89 = 11:29:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 93 = 11:33:00 ......................... VAK C 97 = 11:37:00

Kategorie H45

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.70 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410394 Suk Marek PZR 6701 C 7 = 10:07:00 2044881 Šenkýř Vladimír SJI 6000 C 10 = 10:10:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 13 = 10:13:00 52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 16 = 10:16:00 301295 Kafka Václav SJI 6001 C 19 = 10:19:00 224907 Koutný Vladimír TTR 6301 C 22 = 10:22:00 52963 Rajnošek Zdeněk BZR 6301 C 25 = 10:25:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 34 = 10:34:00 53631 Petráček Aleš SJI 6301 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 7003047 Kaňák Petr SJI 6115 C 43 = 10:43:00 51899 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 49 = 10:49:00 51140 Parkán Jiří SJH 6801 C 52 = 10:52:00 6607 Bořil Petr SJI 6207 C 55 = 10:55:00 301281 Mika Ladislav TBM 6801 C 58 = 10:58:00 434831 Trojan Jiří SJH 6601 C 61 = 11:01:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 64 = 11:04:00 232741 Novohradský Jan PZR 5309 C 67 = 11:07:00 ? Fuchs Vladimír NNN 6100 C 70 = 11:10:00 neregistro 442873 Nosek Vladimír SJH 5901 C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00 515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 79 = 11:19:00 53622 Čejka Miloslav JHB 6002 C 82 = 11:22:00 52360 Kopecký Zdeněk SJI 6002 C 85 = 11:25:00 500259 Mikšík Pavel RAD 6501 C 88 = 11:28:00 neregistro ......................... VAK C 91 = 11:31:00

Kategorie H55

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 11 = 10:11:00 52712 Věžník Antonín ADA 5505 C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 52173 Paulíček Jiří SJI 4911 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 53243 Sláma Dušan TBM 4730 C 36 = 10:36:00 51951 Zlesák Milan CHT 5101 C 41 = 10:41:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 46 = 10:46:00 51921 Jelínek Luboš RUZ 5504 C 51 = 10:51:00 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 56 = 10:56:00

Kategorie H65

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 11 = 10:11:00 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 19 = 10:19:00 52323 Vodrážka Oldřich CHT 4701 C 27 = 10:27:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 35 = 10:35:00 51948 Vítek Josef CHT 4802 C 43 = 10:43:00 8712 Izdný Pavel SJI 4600 C 51 = 10:51:00 51949 Starka František CHT 4801 C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00

Kategorie HDR

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m,  5 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 886281 Bořil David PZR 0707 C 0 = 10:00:00 ? Dvořákovi NNN 1003 C 0 = 10:00:00 neregistro 52240 Dvořáček Jan TTR 0701 C 0 = 10:00:00 53158 Dvořáčková Jana TTR 0751 C 0 = 10:00:00 446328 Eliáš Vojtěch TBM 0604 C 0 = 10:00:00 361944 Kubešová Kristýna RUZ 1050 C 0 = 10:00:00 8065 Mikšík Michael RAD 0501 C 0 = 10:00:00 neregistro 52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 0 = 10:00:00 49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0 = 10:00:00 neregistro 52192 Oranyová Sylva SJI 0751 C 0 = 10:00:00 139 Palát Přemek TTR 0601 C 0 = 10:00:00 981840 Procházková Doubravka ADA 0651 C 0 = 10:00:00 neregistro 446402 Rachůnek Stanislav SJI 0602 C 0 = 10:00:00 8874 Smutný Jakub ABM 0502 C 0 = 10:00:00 neregistro 2059733 Srb Vladimír SJI 0701 C 0 = 10:00:00 140 Venhoda Lukáš SJI 0801 C 0 = 10:00:00 2025373 Vodičková Veronika LPU 0651 C 0 = 10:00:00 ? Vítek Vojtěch CHT 0801 C 0 = 10:00:00 110 Vítková Hana SJI 0750 C 0 = 10:00:00 ? Zbořilová Petra NNN 1001 C 0 = 10:00:00 neregistro 53275 Čech Radan TBM 0611 C 0 = 10:00:00 49555 Čechová Johana TBM 0888 C 0 = 10:00:00 53232 Štěpánek Jan TBM 0607 C 0 = 10:00:00

Kategorie P

19.10.2013 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 16.10.2013   22:30

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 224888 Dvořáčková Jana TTR 8154 C 0 = 10:00:00 124 Foltýnová Lenka SJI 6751 C 0 = 10:00:00 7858 Fruhaufová Karolína OSN 9899 C 0 = 10:00:00 neregistro 51780 Hronová Iva RUZ 6450 C 0 = 10:00:00 8710 Kříž Martin PZR 7801 C 0 = 10:00:00 2017679 Pittnerová Lenka RUZ 7150 C 0 = 10:00:00 410374 Suková Renata PZR 7352 C 0 = 10:00:00 52154 Tökölyová Jana CHT 9999 C 0 = 10:00:00 neregistro 232345 Ševčík Robert TBM 7010 C 0 = 10:00:00